Dr. Predajna, Ružinov. Aký je pri pôrode?

iffka2002
4. júl 2007

Ahojte, nemate nahodou niekto skusenosti s dr. Predajnom- ako porodnikom?
Je to moj lekar a chcela by som vediet, aky je pri porode.. Dakujem za vsetky prispevky.. 😵

telusa
21. apr 2008

Ahojte, ja by som tiež rada poznala názor na Dr. Predajňu, ak má niekto s ním skúsenosti... Ďakujem

xstelinka
22. apr 2008

Ahoj,
ja ho sice nepoznam ako porodnika, ale myslim, ze pokial s nim nemate zle skusenosti, tak preco nie?! Ja k nemu chodim zatial do poradne, do 36tt. Potom pojdem na Kramare. Ak by som chcela rodit v Ruzinove urcite by som si ho aj zajednala, som s nim spokojna. Alebo by som sla aj k Dr. Drabovi (myslim, ze tak sa vola. Tiez z Ruzinova). Bola som u neho len na ultrazvuku, ale zdal sa mi velmi dosledny.

katka.1
22. apr 2008

Ahojte. Ja som so sestrou k nemu chodila dlhe roky. Nikdy som nemala s nim zle skusenosti, ale ...... Moju sestru si tak ,,vsimal,, , ze to az pekne nie je. Stale sa mu stazovala, ze jej nie je dobre, ze sa citi zle.... jedine, co jej ponukol boli cipky. A dnes ? Dnes ma dievca len jeden vajecnik. Dr. Predajna si nejako nevsimol, ze ma sestra na vajecniku cystu velkosti cigaretovej krabicky a je az tam az tak zapecena, ze ju museli operovat. A to az vtedy, ked radsej isla za inym dr. . Ten sa len cudoval, v akom stave k nemu sestra prisla. Takze som stratila veskeru doveru k tomuto lekarovi.
Kto vie, co s nim v tej dobe bolo. Lebo mi pripadal, ze je naozaj dobry a zrazu toto.

telusa
22. apr 2008

Ďakujem baby, ja som k nemu nedávno prešla, lebo so svojou gynekologičkou som nemala dobré skúsenosti a pôrod sa blíži. Veľa času mi na hľadanie nového lekára neostávalo, tak som si nechala od kamarátky poradiť. Dúfam, že nebudem lutovať ... ☹

andy111
22. apr 2008

ahojte
kedze ja k Dr. chodim viac ako 7 rokov, pretoze ma byvala lekarka ignorovala,nemohli sme normalne s priatelom zamiesat babo a on sa ku mne nespraval tak ako ona...
som s nim spokojna a aj to mi imponuje ze ma tak dlho pozna.Zajtra mam jeho poslednu navstevu a idem rodit do Ruzinova, som zvedava co mi povie ked si ho hned zajtra zazmluvnim, rozmyslala som nad tymze ved on je vac ambulantny ako nemocnicny ale nakoniec zvytazila logika, ved ked budu komplikacie tak aj tak pride pomoct nejaky nemocnicny lekar, inak v zalohe mam Dr.Krizka a Drabeka, ved uvidime.
tento stvrtok sa chcem ist pozriet na oddelenie a zaplatit epi ved istota , nie?

xstelinka
22. apr 2008

katka.1, a kedy to bolo s tvojou sestrou?

andy111, ja idem k nemu zajtra tiez posledny krat, mame rovnaky termin a mozno sa stretneme v poradni 😉 pozerala som si tvoj album, ked som bola na 3D, moj malinky si tiez "vykladal" nozicky dohora 🙂

andy111
22. apr 2008

xstelinka: no mozno sme sa videli aj na poradni pred 3 tyzdnami kedze sme na rovnako terminovane, ja k nemu idem zajtra na 12:10 tak s bruchom vpred!!!!

katka.1
23. apr 2008

xstelinka asi tak pred dvoma rokmi.

xstelinka
27. apr 2008

andy111, juuj tak to sme sa riadne minuli, ja som bola na 8.30, ale chce ma este raz vidiet o dva tyzdne a uz naposledy, termin mam nieco po dvanastej, musim sa este pozriet.

andy111
25. máj 2008

xstelinka: ahojky nebola so velmi dlho na nete bo ma doki poslal do spitalu tak som si uzila dovolenku all inclusive
ako si na tom? uz mas po tom bo doki nas ma 4 na tieto dva tyzdne odrodit
som sa v stredu dozvedela ze mozno ani rodit nebude bo su komplikacie v nemocnici s platenim jeho sluzieb, no uvidime ako to bude v stredu a potom sup sa rodit o dalsi tyzden
drz sa

xstelinka
26. máj 2008

andy111, ahoj no ja som uz bola 2x v poradni na kramaroch, dnes mi lekarka povedala, ze do 4.6. urcite porodim a az potom ma isla prezriet. No tak krcok mam spotrebovany a som na 2cm otvorena a ked neporodim do stvrtka, mam ist k lekarovi o dvere vedla. Tak to bude asi skor. Uz by som to chcela mat za sebou, lebo sa strasne bojim 😖

telusa
26. máj 2008

Ahojte, tak ja už mám po pôrode a nedalo mi nenapísať, že som s doktorom Predajňom bola veľmi spokojná, môžem len odporučiť. Zarazilo ma, keď som sa dočítala, že nemocnica má problém s platením jeho služieb, no po "pobyte" v nej by ma už síce nemalo nič prekvapiť ... ... ...

andy111
26. máj 2008

xstelinka: no tak to sa ti teda poriadne skratilo, j auvidim co mi povie v stredu ale dohodla som sa s Nikolku co je dcerka vo mne ze este pocka do buduceho tyzdna bo ja sa necitim este na porod 🙂aj ked mi vcera padlo brucho dolu ale ja som inak v poho ani mi tak nezavadzia 🙂 🙂
drz sa

andy111
26. máj 2008

telusa: no jedna by ti aj zavidela ze uz mas babo doma🙂 nie len s nim ale so vsetkymi externistami, tlacia svojich domacich vsak ti nemusim hovorit aky je pomer penazi ked zazmluvnujes no a teraz im to dali naopak menej prenho a viac pre nemocnicu ako keby ona nedostala love od poistovne za nas, ale co uz, povedal ze sa uvidi co mi povie v stredu tak budem murdejsia, ale asi padne rozhodnutie ze ked nie on tak nezazmluvnim ziadneho ineho ved preco by som aj ked mam doveru a skusenosti len s nim a nie s inymi z Ruzinova...
mala si zly pobyt? pust info nech sa mam na co nachystat, bo ja som lezala tyzden teraz na 10 tom a boli zlate sestricky bo som mala vela prace a oni ma vo vsetkom podporovali, este aj im musim nieco zaniest...

telusa
31. máj 2008

andy111: Poslala som Ti mail do internej pošty.

xstelinka
1. júl 2008

andy111: tak ako si dopadla? Ja som este v ten den o 18.20 porodila 😉

andy111
31. júl 2008

xstelinka: ako sa to vezme som dopadla pre mna dobre🙂 rodili sme 12.6 a porodili sme 25 minut po polnoci teda 13.6.2008 Nikolka mala 3600g a 51 cm a nakoniec sme boli sekcia pri vedomi

xstelinka
11. aug 2008

andy111,
fiha, tak ty si este aj prenasala? No nezavidim, ale ako vidim v albume, dari sa vam a to je hlavne 😉

ikke
16. apr 2009

supi • Dnes o 21:50
Ahojte, mate niekto skusenosti s tymto doktorom? Ja k nemu chodim od 16 r. ale nakolko mam s nim skusenosti + aj - tak zvazujem ci ostat alebo najst ineho. Tak by som chcela vediet ake mate skusenosti vy, hlavne mamicky, ci sa o vas pocas tehotenstva staral, ci vedel poradit, pripadne ci ste ho mali pri porode...
Dakujem

natashkaa
17. apr 2009

ja zo zaciatku pozitivne ale teraz pocas tehotenstva len negativne. Mozno dobry ako ambulantny doktor ale viac nie

denuska82
10. nov 2009

Caute, neda mi nenapisat moju skusenost s tymto doktorom. Zo zaciatku sa mi zdal skvely, aj ked si rad nechal za vsetko poriadne zaplatit. ked som otehotnela, jeho charakter sa prejavil naplno. po prvom ultrazvuku, ktory ma btw stal 300 sk ma objednal na dalsi ultrazvuk na nasledujuci tyzden a zase si vypytal 300 sk. ked som sa pytala na dovod castych ultrazvukov, len nieco motal.v prvych mesiacoch mi bolo poriadne nevolno, vracala som aj z cistej vody a ked som sa pokusala k nemu objednat, najskorsi termin bol o 2 tyzdne.vraj si mam prist sadnut do cakarne a vystat radu. jeho sestricka bola neuveritelne drza a on tiez, ani sa neunuval povedat mi nieco o tehotensve, nevolnostiach a pod.
nakoniec som od neho odisla a presla k mudr Gaborikovaj. je uzasna, vsetko vysvetli, je mila a pri kazdej komplikacii ma vzala hned a bezplatne.od druheho masiaca som bola rizikova a az sa bojim pomysliet na to, ako by to dopadlo, keby som ostala u dr. Predajnu.

supi
10. nov 2009

Denuska, to bola presne vec kvoli ktorej som od neho odisla, je neskutocne na prachy 😠 a pokial si nezacvakala nebol ochotny sa s tebou vobec bavit, a tie ultrazvuky by robil stale-bezdovodne len aby sme platili a pritom pocas prveho trimestra by ich malo byt co najmenej...
Teraz som u Papcuna v Moste pri Ba a nemozem sa stazovat.

denuska82
11. nov 2009

Supi, problem bol, ze on nebol ochony sa so mnou bavit, ani ked som mu zacavakala. kazda navsteva u neho ma stala 17 - 20 eur. objednanie na presnu hodinu, ultrazvuk a samozrejme fotka malinkeho pre otecka. Tu mi urobil a pri odchode mi s obrovskym usmevom oznamil, ze stoji 100 Sk. Ale o to platenie az tak neslo, hoci potom som sa dozvedela, ze ultrazvuky u tehotnej su zadarmo, vlastne vsetky vysetrenia tehotnej su bezplatne. Skor ma nastvalo, ze ked som mu hovorila, ze mi je casto nevolno, ani ma nepocuval, nic mi neporadil, len mi napisal papierik na infuzie do nemocnice. no a zavrsil to tym, ako som uz pisala vyssie, ze ked mi bolo vazne zle, nedalo sa k nemu objednat. A to nehovorim o obstrukciach, ktore robil, ked som poslala draheho so ziadostou o zmenu lekara. Ale nastastie vsetko dobre dopadlo. 😀

zuzikka
29. jún 2010

caute baby, mate niektora nove skusenosto s dr. Predajnom? Ja k nemu chodim uz skoro 10rokov, zda sa mi v pohode len neviem ci je aj dobrx porodnik a ci rodi stale v ruzinove. dakujem

ovecka84
25. jan 2011

ahojte, ja k nemu chodim uz tiez par rokov, no dnes som bola prvy krat ako tehulka 😉
a hned ma zarazilo to co pisete aj hore - spravim mi UTZ (som v 6tt+4dni) a aj fotecku fazulky... pogratuloval mi a vypytal si za to 15 EUR (10 UTZ + 5 foto)... je to normalne? hore pisete, ze tehulky by mali mat vsetko zadara......... nechcem sa dat zruinovat pocas tehotenstva ak nemusim 😉

michellina
4. feb 2011

@ovecka84 ahoj, ako este chodis k Dr. Predajnovi? Ako si snim spokojna v tehu? Ja k nemu chodim uz vyse 10rokov, teraz mi lieci vysoky prolaktin...snazime sa otehotniet, no zatial sa nam nedari. Je pravda, ze sa unho vsetko plati, ale je sukromnik tak neviem ako je to v takomto pripade, neviete niekto? Ci by aj tak mali tehotne pacientky mat vsetko zadarmo? Ja som s nim inak velmi spokojna, vzdy my vsetko perfektne vysvetli,a j ked sa nepytam, sam od seba, v minulosti som mavala problemy s vytokmi...vsetko napravil...Tak som zvedava, ked sa nam podari otehotniet, ci ostanem alebo nie, ale inak som s nim velmi spokojna, len to ze sa unho za vsetko plati

ovecka84
4. feb 2011

@michellina hej chodim, zatial som sa neprehlasila, ale zvazujem to... mne sa az taky super nezda, bo napr. teraz ked som tam bola prvy krat ako tehulka, ani sa ma nespytal ci beriem nejake vitaminy, ci nemam nevolnosti, proste nic... i ked co sa tyka UTZ tak to mi poukazoval vsetko, to nemozem povedat......

michellina
4. feb 2011

@ovecka84 no tak drzim palce, aby si sa co najlepsie rozhodla. je teraz vela dr. co o nich baby na forach hovoria, ze super, tak snad si vyberies spravne, len ked ja sa bojim, ze by som bola sklamana, neviem proste sa bojim menit dr. teda aspon zatial, lebo ja v podstate nemam ani dovod. A vzdy ked tam idem, ma strasne vela pecientiek, plnu cakaren, tak asi je fakt dobry, teda ale asi ako v com...netusim, som v pomykove, lebo niektora si chvali, niektora ma vyhrady, tazko povedat, je najlepsie asi fakt podla svojho uvazenia a skusenosti...neviem, ci je vobec dr. ktory je uplne idealny 😀 teda ja podla skusenosti ineho dr. nie gynekologa

henika26
7. dec 2011

skvely doktor..bez predsudkov,mily a ochotny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre