Dr. Toporcerová, Košice. Aké máte skúsenosti?

katka_25
28. máj 2008

Ahojte, chcela by som vedieť Vaše názory, resp. najlepšie skúsenosti, kto ich má pri pôrode s Dr. Toporcerovou, ja som sa rozhodla, že chcem u nej rodiť, pýtala som sa na to v jednej teme, ale som nedostala skoro žiadnu odpoveď .... viem, že sa hovorí koľko ľudí toľko názorov, ale predsa ... ďakujem. 🙂

janka1874
28. máj 2008

katka_25 viaceré Ti na ňu písali svoj názor v teme Nemocnica na Rastislavovej aj ja som tam písala

katka_25
autor
28. máj 2008

Janka, napísali mi dve ale ani jedna u nej nerodila, ale ďakujem 😉

janka1874
29. máj 2008

ja som u nej tiež nerodila ale moja kolegyňa z práce

katka_25
autor
29. máj 2008

janka čítala som tvoju odpoved v druhej téme ...uvidím, ako dopadnem ja snad dobre, ona mi nejak nepripada extra milá, taka neutral, ale hlavne nech je dobrá po odbornej stranke .. 😎

katka_25
autor
29. máj 2008

jedno čo si myslím, a teda mam odskúšané, je že ak sa človek nepýta nepovie mu len tak ...takže ak chcem niečo vedieť viem, že sa musím na všetko pýtať...

lencici
29. máj 2008

tak to maš pravdu na všetko sa treba pýtať.. Ale ja na ňu krivé slovko povedať nemôžem keď som ležala po sekcii vždy ma chodila pozerať aj sa vždy niečo milé opýtala na malú... Dokonc keď som k nej hodila na kontroly a mala som aj malú vyšla z ordinacie a pohrala sa s ňou...Pre mňa ne number one...

janka1874
29. máj 2008

katka_25 veď to aj ja viem že sa na všetko trebalo pýtať ale keď niekedy nevieš sama čo je pre Teba dôležitá informácia a mne stále vravela že je všetko o.k. tak ako som sa jej mala spýtať či je malá správne otočená to ma teda vôbec nenapadlo dať takú otázku
ale ináč čo sa týka bežých vyšetrení tak na ňu nemôžem nič zlé povedať

katka_25
autor
30. máj 2008

Jani, to je pravda, ja ked idem na kontrolu stale mam tolko otázok v hlave 😀 čo by som chcela vedieť a velakrát pozabúdam na to dôležité čo chcem vedieť, ale ako vidím nie som sama 😀

Lencici - tak to je super, určite to ako matku poteší takýto prístup, držím palce všetkým 😎

janka1874
30. máj 2008

držíme hlavne my tebe aby všetko dobre dopadlo hlavne sa jej občas spýtaj či je babo správne otočene alebo aby si sa vyhla tomu čo ja 🙂 aj keď ja cisarák neľutujem len ma to mrzí že mi to nepovedala mám teké vnútorne vyčitky svedomia že som mohla ešte niečo urobiť keby som to vedela včas

držím palce pri pôrode my už to máme za sebou a aby maličké rastlo a robilo radosť ako nám robia tie naše 🙂

katka_25
autor
30. máj 2008

hej hej to sa chcem opýtať, ale včera som bola u mojho lekára a hovoril že v mojom štádiu sa bábo ešte môže otočiť, ale nepovedal mi ako je teraz, ale buduci týžden budem s Toporcerovou opýtam sa ... snad nezabudnem už zas mam toho tolko 😀

katka_25
autor
11. jún 2008

🙂

janka1874
21. júl 2008

nemá niekto číslo do jej ambulancie ja som jej pacientaka, ale pokazil sa mi tel. a prišla som tak o dobrých pár čísel a potrebovala by som sa objednať
poprosím ak ho niekto má pošlite mi IP
Ďakujem

evicka289
11. feb 2010

Ahojte chcem sa spýtať, aké mate skúsenosti s Dr. Toporcerovou?? Lebo by som chcela u nej rodiť . dakujem

janka23
26. okt 2011

@evicka289
Rodila u nej moja sestra oboch svojich synčekov. Bola nadmieru spokojná. Prvý pôrod začal prirodzene, ale kvôli komplikáciam sa muselo prejsť na cisársky a druhý pôrod (po 3.rokoch) bol už dohodnutý vopred na cisársky. Doktorka Toporcerova je precízna čo sa týka práce a vždy sa zaujíma o stav svojich pacientiek.

aadriankaa
26. mar 2012

Kocky ake mate skusenosti s liecbou u dr.topercerovej? Po roku som tam opat zacala chodit. Zacali sme opat liecbu clostybegitom a pregnylom teda. Tak som zvedava ako to dopadne..Moja gynekologicka je inak dr. Mikulova, kt. vsak uz asi nevedela aku liecbu by mi nasadila a preto ma poslala do car. dr. Mikulove sice su hrozne zlate, ale mala som pocit, ze liecenie u nich mi vobec nepomohlo a som stale tam kde som bola pred 3 rokmi napriek tomu, ze vedia aka je moja diagnoza...

eviq
26. mar 2012

@aadriankaa ahoj, ja s nou nemam velmi dobre skusenosti, chodila som k nej dva roky, problem mam s potratmi nie s otehotnenim, nenavrhla mi sama ani jedno vysetrenie, len to co som si ja dala na vlastnu ziadost urobit, som mala urobene. Vysledky ju vobec nezaujimali. Velka lahostajnost a nezaujem. Kyret mi zbabrala. "Ordinuje" bezne tak, ze len medzi dverami vybavi pacientky, ani dnu nezavola, pripadne odkaze po sestricke. Ked som tam volala tak tiez len odkazovala po sestricke, ani neprisla k telefonu, ked som sa potrebovala nieco opytat, takze nas rozhovor prebiehal tak, ze cez sestricku sme sa rozpravali. Pritom nemala vnutri pacientku. Nepovie ti nic, na co sa jej sama neopytas aj to stroho. Mne osobne taky pristup nevyhovoval. Co sa tyka uspesnosti ivf, s tym nemam skusenost, ale pocula som ze ma velmi malu uspesnost. Mozno ti v tom skor niekto poradi... Tak, ako ju ja poznam by som s nou uz viac cas nestracala, poznam viacero dievcat, ktore u nej marne stravili roky a potom aj tak presli do inych car. V kosiciach mas na vyber este dve. Tie su sukromne takze sa tam plati viac. Ona je statna, takze usetris...Rozhodnutie je na tebe, moj nazor je ten, ze by som tam nemarnila vzacny cas 🙂

aadriankaa
26. mar 2012

eviq tak ako som pisala..ja som tam chodila uz pred rokom. Mala som velke bolesti na vajecnikov, skoncila som v noci na pohotovosti u dr Rozpravka, kt. boli lahostajny, narval do mna rukavicu ked mi robil ultrezvuk (pritom som mala v ruke kondom) a s injekciou od bolesti ma poslal domov..co zapricinilo cely sled vysetreni a nakoniec mi dr.Mikulova mladsia odporucila operaciu. Ale termin bol volny az o 5 mesiacov. A ja som v bolesitach nechcela cakat. Ziaden lekar v ke ma nechcel planovane zooperovat. Dr. Topercerova sa ma ujala, ale operaciu mi taktiez neodporucila. Zacla liecbu clostybegitom..bohuzial som sa vsak na nete docitala, ze tato liecba je ucina len 3x. Teda ak sa 3x zopakuje liecba. V celku sa bojim lebo ja som tuto liecbu vybrala uz 2x. Hneva ma sice trosku, ze dr. neberie pacientov objednanych na cas alebo ako prisli.(naposledy tam jedna slecna chcela predpisat antikoncepciu, prisla cca45min po mene a vzala ju skor lebo jej mama sa ponahla). Stale uvazujem a citam co by mi asi mohlo pomoct, aby sa mi zdrav.stav napravil, ale som uz v koncoch. Som v celku zvedava aky bude jej dalsi postup..takze este chvilu vyckam a asi opat pojdem ,,o dum dal" ☹

eviq
26. mar 2012

@aadriankaa ano, ona prednostne berie svoje kamosky a tych, co je nosia kavy a tak...pozri, ved vyskusaj, aky postup navrhne a uvidis...v tych inych CAR robia dr. herman a hredzak, nemam s nimi ziadne susenosti, tak neviem povedat....ale niekedy zmena prospeje...a keby ti islo len o nazor lekara, tak sa mozes skusit objednat na ultrazvuk k dankovcikovi alebo do sace - zrejme si za to zaplatis ale vyjadria sa ti aj ini lekari....

aadriankaa
26. mar 2012

eviq naozaj este skusim, kedze od 15 som pochodila tolko gynekologov ze koniec..Ked som si vybavovala tu operaciu tak som pochodila vse 5 gynekolov okrem teda doktoriek Mikulovich a kazdy z nich mi povedal to iste. Po skumani vysledkov sa ma pytali na mojho obv.gynekologa. Ked som teda povedala kto nim je tak mi povedali. Neoporucaju operaciu vysledky sa im zdaju v poriadku aj nasedena liecba a doktorky Mikulove su velmi velky odbornici na moje zdrav. problemy takmer s 100% uspesnostou...Mam skor pocit , ze na gynekologov stastie nemam..a to si myslim ze nemam velke naroky.
a co sa tyka tych kamosiek,... dr. Topercerovej aj jej sestricka je taka..Mala som prist minuly pondelok na injekciu pregnylu. Povedla, ze mam prist na 7:30 pricom ona tam prisla az 8:15 a najprv si samozrejme vzala dnu kamosku hoci ta prisla opat poctatne neskorsie ako ja.. 😠

darka2001
5. dec 2012

Ahojte zienky,ja dr Toporcerovu poznam z amb chodila som k nej na ivf a nikdy viac.
Ziadne vysetrenia max laparoskopia,vecne meskala alebo odkazovala po sestricke,v cakarni som stravila hodiny.vsetko je sice skoro zadarmo alebo uspesnost maju velmi slabu.

10andrea12
9. dec 2012

@aadriankaa Ahoj ja som tiez bola u mikulovej a dostala som sa k toporcerovej tiez koli problemom s otehotnenim a na mna posobila milo a aj mi pomohla mne este diagnostikovala PCO Mikulova a Toporcerova mi to potvrdila aa tiez po odberoch na ktore ma poslala do novej nemocnice a dokladnom usg a nasadila clostilbegyt a pregnyl a podarilo sa mi otehotneit hned na 3ti cyklus robila aj mm spermiogram ten bol ok .Zelam vela stastia 🙂

10andrea12
9. dec 2012

@aadriankaa a Rozpravka? už ked pocujem to meno stoja mi vsetky chlpy!!OTRASNY a NELUDSKY pristup k beznym pacientkam ☹Robil mi usg prietokov a tak ma vystrasil ze som skoro umrela od strachu☹sestricke len diktoval:okamzita hospitalizacia,prijem porodna sala dieta v ohrozeni zivota nastavit liecbu: ...tak ma vylakal vtedy ked som sa ho opytala co sa deje a on ze okamzite utekajte na prijem na porodnu salu vase dieta je v ohorzeni nema dostatocny prisun vyzivy a kysliku a poslal ma prec ja rozklepana ,zarevana akoze v zivote ho uz nechcem vidiet ,este som k nemu musela chodit ked mal akurat sluzbu na usg ci sa prietok zlepsuje ako az som trpla za kazdym co bude sestricke diktovat ☹Ako v pohode keby to podal nejako opatrne ale on vrieskal a povedal to tak sprosto ☹A ked som videla ako lieta okolo pacientiek ktore si ho platia to bolo ozaj ako skutocna ROZPAVKA 😀Je velka skoda ze lakari sa s obycajnymi pacietmi nevedia bavit rovnako ako s tymi co davaju uplatky ☹

kacicqa
15. jan 2013

Zdravim, ste tu nejake aktualne pacientky?

aadriankaa
22. jan 2013

10andrea12 tak ja som si uz vzala kartu od mikulovej vedla k benovskemu..a odporucam..prisiel mi na dost zavaznu vecu. Na kt. mi neprisiel doteraz ziaden lekar..poslal ma na rtg hlavy..cast pri hypofize mam poskodenu..a odtial sa mi vraj nevysielaju implulzy do vajecnikov na tvorbu hormonov..takze teraz vybavuje neurologa..
a co sa tyka p. rozpravku.. susedka tiez vymakla jeho na sluzbe a cista katastrofa..isla na operaciu vajecnikov.. presviedcal ju ze ju boli opacny vajecnik nez ju bolel a ked si dobre pamatam tak jej tam nieco zle diagnostikoval potom jej zle diagnostikovali aj hore na oddeleni a tak jej vyoperovali cely vajecnik.. takye tymto skvelym lekarom patri veeeeeelka vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre