Dr. Vaničková na Záporožskej. Poznáte?

arasidka
5. aug 2008

Pekne prosim, vsetky reakcie na tuto pani doktorku.
Prestahovali sme sa do Bratislavy a nepoznam tu ziadnych gynekologov, tato doktorka ma ambl. na Zaporozskej v Petrzalke co by mi vyhovovalo. Pripadne mi poradte nieco lepsie.

bibula
5. aug 2008

ja som tiez z petrzalky,ale chodim k dr.hubkovej do biskupic,jej dcera je tiez gynekologicka v ruzinove-rodila ma.
vanickova predtym toez robila v biskupiciach,raz,alebo dvakrat ma vysetrovala,ale nijak na mna nezaposobila-je ako chlap.hovori sa,ze chlapi su lepsi gynekologovia,ale zena lepsie pochopi,ked sama tym,ci onym presla. 🙂

mirrinka
6. aug 2008

aj ja som ku nej chodila na začiatku tehotenstva,ked som ešte žila v Bratislave....nemôžem na ňu povedať nič zlé,ku mne bola milá a príjemná.ale navštívila som ju len pár krát,potom som sa vrátila do svojho rodného mesta.

arasidka
autor
7. aug 2008

hmm, to som velmi vela rad nedostala, asi budem musiet vyskusat sama.Zatial nemam nejake problemy a po gyn. stranke sa teraz citim fajn, takze nepotrebujem nejaku velku starostlivost.Maximalne tak preventivky a v buducnosti, ked ukoncim dojcenie tak snad nejaka antikoncepcia.Skor je pre mna vyhoda, ze je to blizko, co pri dvoch detoch ocenujem.Vraj ma uplne novu cistu a dobre vybavenu ambl. a lepsi pristup ako dr. Holecova v tej istej budove.Tak snad skusim, len si najst cas od deti 🙂

bibula
7. aug 2008

😉 zla urcite nie je a ako odbornicka je tiez vyborna,takze ak sa nepriklad nechystas na dalsie babo,tak preco nie? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre