Dr. Vlčková. Má niekto skúsenosť?

zuzalia
18. okt 2007

ahojte, má niekto skúsenosti s Dr.Vlčkovou z Ružinova? aký má prístup k nám tehuľkám? mali ste ju niekto pri pôrode? alebo neviete mi niekoho poradiť z Ružinova?
ď.

pezincanka
23. okt 2007

Ahoj Zuzalia,

ak myslíš Dr. Oťapkovú-Vlčkovú z Ružinova, tak ona je síce mladá, ale je veľi fajn. Nerodila ma, ale bola moja izbová lekárka pri hospitalizácii pri komplikáciách, počas dovolenky mojho Dr. ma opakovane vyšetrovala a jejeprístup si veľmi chválim. Ak by nemohol moj Dr., tak by som chcela mat pri porode ju.

weroni
23. okt 2007

zuzalia: ja k nej idem zajtra sa zapisat a zaroven na prvu tehu navstevu - odporucila mi ju kamaratka ktora v tejto brandzi vie o com hovori tak sa spolieham ze bude ok. Kamosku rodila a bola velmi spokojna.

mima07
23. okt 2007

ja som k nej zacala chodit tesne predtym ako som otehotnela a samozrejme som u nej aj rodila a bola a je super odporucam 🙂

manefan
23. okt 2007

zuzalia, Dr. Vlckovu som mala - nahodne, teda prisla som a ona mala sluzbu, pri porode pri prvej dcerke. Bola vyborna: informovala ma o kazdom kroku, co sa ide diat, co sa udialo, vysetrenia som voebce necitila, ziaden pausalny nastrih... mozem len odporucit 🙂

weroni
25. okt 2007

baby no ja som sa u nej bola vcera zapisat - a hned som absolvovala aj prvy ultrazvuk - je velmi mila, ustretova, napriek tomu ze je mlada vyzera byt profesionalka 🙂

hanka123x
29. nov 2012

doktorku Otapkovu (Vlckovu) mozem len odporucit, je neskutocne prijemna, kludna a profesionalka ako sa patri..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre