Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

lila69
22. mar 2016

@zuzana0612 dakujem. 🙂

pink_lady
24. apr 2016

ahojte, volal niekomu tento dr z utajeneho cisla? 😅

monika_nm
25. apr 2016

@pink_lady mne nie,mbe raz volal jed dom bola PN,lebo cosi sa riesilo,tak mi zavolal,ze aby som sa na to pozrela sle ro som videla jeho xidlo,lebo ho mam uz roky ulozenw.ATebe volal z utajeneho cisla a preco?To ma prekvapuje ale zatial mi takro nevolal,ved naco aj ked teraz neriesime moj zdravotny stav ako predtym kvoli CAR.☺

pink_lady
25. apr 2016

@monika_nm nie já neviem či to bol on... Len bral mi krv a v ten tyzden som mala zmeskany hovor z utajeného čísla tak má napadlo či to nemohol být on..

matapeprna
3. máj 2016

@pink_lady to asi nie, Jankovský vždy volá zo svojho normal. čísla používa len to jedno. Je to ten najlepší lekár.

katkasofka
25. aug 2016

Dievcata neviete ako to ma dr jankovsky ?je po sekcii nakloneni k dalsej sekcii ci k prirodzenemu porodu?

pancuska
12. okt 2016

Ahojte , prosim vas ako to je teraz v ordinacii? Musi sa cakat kto ako pride? alebo sa objednava? dakujem

pancuska
12. okt 2016

@monika_nm Mojko ty teraz asi k nemu chodis castejsie....nevies mi napisat ako to teraz funguje v ordinacii? dakujem 😉

monika_nm
12. okt 2016

@pancuska no moja,chodim castejsie,ale isto sa caka,myslim,ze objednavat sa uz neda,ja mam ale zaplateny poplatok gyneka rocny,takze mna rychlejsie vezmu,lebo tie baby maju prednost,ale tak mne sa teraz oplati,lebo by som sa asi nacakala,stale je tam kopu bab.A Ani pozri ma aj upravene ordinacne hodiny,to si pozri na jeho stranke,nech tam potom necakas o to dlhsie a v stredu je len doobeda.Ani ides riesit dalsie mimi?pa,ja idem o dva tyzdne tak pod vtedy,papa☺

pancuska
12. okt 2016

@monika_nm ja potrebujem len preventivku ale sestru potrebujem zobrat tiez -ma nejake problemy neviem ci by nebola dobra laparka! Ja este mimi nechcem lebo sak mam dost s babami aj teraz su 3t chore ....

pancuska
12. okt 2016

@monika_nm a dakujem.... 🙂

monika_nm
12. okt 2016

@pancuska Ani,nie je za co.Tak pripadne zavolaj,sestricka ti isto poradi.A pozri tie ordinacne hodiny,aby si dobre dosla a necakala hodiny.A stale vraj dost operuje,co viem,baby su spokojne aj preto ma upravene ordinacne hodiny,aby asi vsetko stihal.Tak tam spolu zbehnite a uvidite.
pa☺😊😀a nech su baby rychlo zdravucke,ved skolky,no nie?

pancuska
12. okt 2016

@monika_nm No uz som to pozerala asi po praci by sme hned isli nejak o 2 tyzdne ked bude mat po MS myslim ze ked pojdeme o 14h do TN to akurat stihame do vecera 🙂

zuzana0612
12. okt 2016

@pancuska ja som tam nečakávala dlho. teda.... záleží čo je dlho pre koho. väčšinou sme sa za hodinu, hodinu a pol max. vybavili.išlo mu to rýchlo. ale musíš si dať pozor, aby ťa nepoprebdiehali baby.

pancuska
13. okt 2016

@zuzana0612
@monika_nm a ta sestricka Adka tam uz nerobi? dneska som tam nahodou musela ist pre vymenny listok a bola tam uplne ina zostava...ale ako v pohode 🙂

ornela_tn
13. okt 2016

Aďka je na materskej, teda ak myslíme tú istú
@pancuska

zuzana0612
13. okt 2016

@pancuska ak myslíš tú blondínku dlhovlasú, tak ano, tá je na materskej. cez leto sa jej narodilo bábätko. a kto tam bol? lebo naposledy tam bývala taká blondínka

pancuska
14. okt 2016

@ornela_tn
@zuzana0612 Aaaano tu Adku mam na mysli!! Jaaaj som rada ze je len na materskej 🙂 neviem ako sa volaju tie ine nove sestricky 🙂 za mojej pravidelnej ery navstevnosti poznam len Adku,pani Sonicku, Janku ta potom isla chvilku po mne na matersku, a Veroniku 🙂

adaja1715
7. nov 2016

Ahojte, prosím vás o informáciu. Ako to funguje keď si vás p. doktor Jankovsky objedná na cisársky do Bánoviec? Platí sa niečo za takýto zákrok? Zatiaľ mi to len ponúkol na poradni, túto možnosť. Ďakujem

zuzana0612
7. nov 2016

@adaja1715 ahoj. ja som u neho takto rodila. v nemocnici sa neplatí

adaja1715
7. nov 2016

@zuzana0612 Ahoj ďakujem za odpoveď. A celkovo ako hodnotíte? On si vás tiež objednal na presný deň? Mne niekto spomínal že robí iba v stredy.... alebo ako to prosím je?

dadulik243
3. nov 2017

Ahojte ako sa postupuje pri IUI chcem to ist skúsiť do TN pomohlo to niektorej z vás? Mam PCO myslite ze to pomôže? Ďakujem

pancuska
6. nov 2017

@dadulik243 ahoj moja kamoska bola na IUI u nich ale nakoniec sa podarilo prirodzene....moja neter ma tiez PCO a uz ma prirodzene druhe dieta...no prve robil trochu problém ale to druhé ani nevie ako otehotnela...

dadulik243
6. nov 2017

@pancuska aj brala nieco ked chcela bábo

pancuska
6. nov 2017

@dadulik243 ano clostylbegit ci ako sa to vola a potom tiez nieco ...

dadulik243
14. nov 2017

Ahojte babulky chcem sa objednat na IUI do Trenčína len neviem ako postupovat ked chodim k lekarovi do banoviec ako to prebieha ja mam pco partner mal spermiogram v poriadku mali ste niektora takyto problem dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre