Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

marcela91
10. máj 2012

Jankovsky ma prijemny ludsky pristup, rodila som u neho, aj ked mi troska dovrzal porod,
nechal ma dost roztrhnut, lebo sestry mi tlacili na brucho a neskoro ma narezal,
takze som bola samy stich a dost dlho po porode som mala po tom zosivani bolesti,
ale hlavne, ze dcerka bola v poriadku, zasivanie super, nic som necitila, urobil to dokladne.

karamel
10. máj 2012

Vynikajuci doktor, jeden z najlepsich v TN 🙂

pancuska
16. máj 2012

@annavi ahoj....takze mozem ti povedat ze som bola max spokojna s Jankovskym a mozem kazdemu len doporucit,sice som sa dozvedela presne to co som pocut nechcela a hojim si srdiecko no davam nadej a verim v zazrak a silu prirody tak ako povedal dr...... takze laparky sa nemusis bat,vecer o 19h som isla domov a nebolo mi ani zle a sestricky su tiez 100% ked to porovnam s laparkou v nemocnici tak teraz by som tam ani nevkrocila...

annavi
16. máj 2012

@pancuska jeeej ahojky mojaaa...takze to dobre dopadlo??no ja na laparku pojdem az v sept. lebo teraz mam v praci same sluzobky...takze sa dohodnem na zaciatok sept..uviidim ako to bude s mrchou..ale samoska ze cakam ze mi dovtedy nedojde... 😵 😀
som rada ze si spokojna...takze teraz marodíš??

mojama
16. máj 2012

@pancuska, ahoj moja 🙂
som rada, ze to mas za sebou a, ze som Ta ukecala ist k dr.Jankovskemu, ale vedela som, ze budes urcite velmi spokojna, mrzi ma, ze nemal pre Teba len dobre spravy, ale ja aj tak verim, ze Pan Boh Ta ma rad a daruje Ti aspon jedno dietatko, treba v to verit. Ako sa inak citis? Dufam, ze zdravotne sa mas dobre, tak Ti drzim palce, myslim na Teba a odpocin si doma a neboj raz sa to urcite podari, krasny dnik Ti zelam pa 🙂

linddi
1. jún 2012

Čaute 🙂
chcem sa spýtať, chodili ste niektorá k Jankovskému do Gyneky na folikulometriu? Ak áno, ako často a koľko ste za to platili? Vďaka.

iqhupacikonik
1. jún 2012

nie nechodila a ani chodiť nebudem. takéto diskusné fanclubs, ktoré si brad pitt sám moderuje na marketingovo-obchodných portáloch sú mi nie sympatické a vypovedajú len niečo o obchodných kvalitách ospevovaného. nič však o skutočnej lekárskej odbornosti.

mojama
2. jún 2012

🙂 @linddi ahoj, ja som chodila a tusim som platila 7 eur, chodila som raz do mesiaca okolo 13 dna a bolo to super, lebo vzdy som tak vedela na com som 🙂 a dostali sme s muzickom vzdy radu co a ako

mojama
2. jún 2012

@iqhupacikonik ahoj, myslim, ze ked mas takyto nazor, tak si sem ani nemala pisat, lebo neviem podla coho take veci posudzujes, ale ked niekto chce nech chodi a potrebuje vediet na com je, ja chodom k dr. Jankovskemu a chodila som k nemu aj na folikulometriu a aspon som vedela, ze som v situacii ktoru treba riesit a Tebe predsa nikto nekaze, ale Tie mudre reci si nechaj pre seba a nezapajaj sa, ved taketo vysetrenie robi nielen dr.Jankovsky, ale aj ostatni gynekologovia a zrovna dr.Jankovsky je vyborny lekar, slusny, pohodovy, ochotny a aj odbornik a ja mozem porovnavat, kedze som nechodila za svoj zivot len k dr.Jankovskemu. Takze si myslim, ze aj ked mas cokolvek voci nemu alebo aj inemu lekarovi nechaj si to pre seba, lebo tu na taketo hlupe reci ako si napisala nikto nie je zvedavy!!!

martina.an
3. jún 2012

@linddi ahoj,ja som k nemu chodila,platila som tuším 3 alebo 3,5 eur,už si moc nepamätám,ale ja som mala zľavu,lebo som mala zaplatený klub gyneka za 50 eur,len mne pomohol až MUDr. Hlaváčik k nášmu malému,ktorého čakáme začiatkom októbra a u neho som nikdy nič neplatila

linddi
3. jún 2012

@iqhupacikonik fííííha 😕
Silné vyjadrenie.... a ešte k tomu na lekára, ku ktorému ako hovoríš si nikdy nechodila a teda nemáš ani poňatie aký je to odborník. Ja k nemu chodím, rodila som pri ňom. Pôrod bol naozaj veľmi komplikovaný - malá bola otočená koncom panvovým a pokiaľ viem, tak je to pre pôrodníka skutočne nie ľahké odrodiť. Viem, že existuje veľa odborníkov a tým pádom aj veľa tém tu na MK venované im. Takže ak sa Ti Jankovský nejakým spôsobom nepáči, nechoď do tejto témy a nerob zbytočne dusno 😉

vejo
5. jún 2012

Neviete ci J. praktizuje rutinne vaginalne vysetenie pri kazdej poradni? mam ist na kontrolu v 14tt a neviem co cakat, lebo to urcite nechcem podstupovat kazdy mesiac 😒

liviaf14
5. jún 2012

@vejo pokiaľ si to pamätám zo svojich poradní, raz za mesiac, tak áno

paula80
6. jún 2012

@vejo no mne robil vždy najprv sono a až v 20 t.t.ma prvýkrát pozeral odspodu,ale uzv urobil vždy.

vejo
11. jún 2012

@ liviaf14 dakujem za info :D
@ paula80 - vidim ze u kazdej pristupuje inak 😉 uz je to asi jedno, uvazujem nad zmenou nakolko sa asi budeme stahovat mimo TN

loriana
22. jún 2012

Baby, neviete, čo sa dnes deje u Jankovského? Čakali sme tam na neho viac ako hodinu asi 10 žien, boli sme objednané a on nikde, ani sestričky, nedvíhal telefón, nikomu nedal nijako vedieť, nepríde mi to seriózne...

tatanya
22. jún 2012

@loriana Ja som tam dnes bola a od 15-tej normalne ordinoval.... odchadzala som o 15,30... nemal vela pacientiek... po mne tam tusim bola len jedna.... ty si bola o kolkej?

mojama
22. jún 2012

@loriana ahoj no ono to moze byt tym, ze dnes mozno operoval tam dole u neho na jednodnovke, takze hore prisiel az neskor, ja ked sa takto chystam doobeda vzdy mu zavolam este aj pred tym, ci tam bude a ci mozem prist, lebo mam taky pocit, ze oficialne ordinuje doobeda v utorky a stvrtky a ostane dni je poobede, myslim okrem stredy, lebo co mam info od neho v stredu chodi do nemocky sluzit, takze asi pre to sa Ti to stalo, takze si myslim, ze to nebolo umyselne, alebo mu mozno do toho surne nieco prislo, ale skor bol na tej operacke tak lepsie na buduce si zavolat a spytat sa, nech tam zbytocne necakas. 🙂

loriana
23. jún 2012

@tatanya
@mojama No veď aj som ale bola objednaná, čo už... Inak ja by som mu rada zavolala vopred, lenže on zdvihne telefón tak 2-3x z piatich volaní 🙂)) Pôjdem zase v pondelok teda, díky

mojama
27. jún 2012

@loriana ahoj, no dufam, ze si v pondelok lepsie vybavila ako v piatok, dufam, ze uz sa Ti taka situaciia nestane,to je dost prekvapive a asi aj dost blbe, mna to prekvapuje, ale predpokladam, ze to bolo tym, ze operoval, lebo mne vacsinou zdvihne hned, alebo ked nedviha, tak si poviem, ze asi operuje a skusam neskor, pripadne uz som mu napisala aj sms a vzdy potom zavolal spat, alebo odpisal.Mne sa taka situacia este nestala, vzdy ked som potrebovala ist na niaky presny termin, vzdy som mala stastie, ze to tak aj bolo, alebo tam mal zastupujuceho lekara,pekny dnik 🙂

mestecko
3. júl 2012

Ahojte, neviem sa dovolat dr.Jankovskemu, neviete nahodou ci ma dovolenku? Volam na cislo uvedene na webstranke (mobil) a hlasi to stale ze uzivatel je nedostupny.
Vopred dakujem.

pink_lady
4. júl 2012

@mestecko ahoj, je na dovolenke, ale zastupuju ho sami dobri doktori 😉

mestecko
5. júl 2012

Dakujem za odpoved...mohol dat oznam aj na webku (kedze nie som priamo z TN.

elliah
7. júl 2012

aj ja som mala rodit u tohoto doktora, mala som ho dopredu zajednaneho a ked nastal porod tak nam ani telefon nezdvihol, ani neodpovedal na sms....odrodila som u primara a na druhy den sa mudr. ukazal, ale som sa s nim ani nebavila, lebo som kojila...neskor som sa dozvedela, ze bol asi na žúrke....cakam druhe babo a v TN rodit nebudem

betinka23
9. júl 2012

ahojte chcela by som sa opýtať či doktora Jankovského zastupujú u neho v Gyneke druhy doktori keď je na tej dovolenke alebo treba ísť niekam inam ďakujem za odpoveď

natia
9. júl 2012

@betinka23 ododnes by už mal ordinovať ...

pink_lady
9. júl 2012

@betinka23 zastupuju ho priamo tam...

betinka23
9. júl 2012

@natia dakujem pekne

betinka23
9. júl 2012

@pink_lady dakujem tiez pekne

clarissa
9. júl 2012

baby neviete ci este robi Jankovsky v nemocke,teda na porodnici???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre