Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

monika_nm
2. jún 2015

@monikabambino on,ze uz nerodi v TN som pocula, ze len v Banovciach,ale treba sa asi jeho spytat, ze ako to je🙂

monikabambino
3. jún 2015

monika_nm@ ano viem uz sme dohodnuti 😉

monika_nm
3. jún 2015

@monikabambino ak sa mozem spytat co povedal, pride aj do Tn nemocnice odrodit, ci musis jedine do Banoviec? 🙂 🙂 🙂 ,prosim ak mozes napis sem, lebo obcas sa tu na to baby pytaju

monikabambino
3. jún 2015

@monika_nm rodi jedine v BN , momentalne, ale kedze som Banovcanka vyhovuje mi to. Dohodli sme sa, že keď mi odtečie plodová voda alebo budem dostatočne otvorená, môžem ho kedykolvek kontaktovat. A viem, ze na ziadost pacientek chodi do BN robit aj cisarsky

alka1980
3. jún 2015

Ano chodi len do Banoviec.Lezala som tam 25dni,tak som v obraze.Mal sluzby a cisarske mam picit robieval stredy,ale nie som si ista.Inak porodnica v Banovciach naozaj super.Odporucam

luciy
21. jún 2015

@monikabambino ahoj, mohla by si mi prosim ta napisat ako je to s dr.jankovskym pri porode? Chodim k nemu a roxmyslam nad tym, ze by som kvoli nemu isla rodit aj do banoviec i ked to mam trosku dalej. Da sa s nim dohodnut, ze ked zacnem rodit, pride k porodu? A kolko sa plati? Dakujem moc ;)

nanka88
12. aug 2015

Ahojte ja som mala dr.Jankovskeho 2x pri pôrode raz ešte keď rodil v TN a druhý raz V BN. Nemôžem povedať krivého slová. Max spokojnosť veľký odborník. Keby som sla rodiť znova len s Jankovskym. Ja som sla s PU do BN len aby som rodila s ním...

brumca
12. aug 2015

@nanka88 ahoj 🙂 mozem sa ta opytat ci si ho mala nejak zazmluvneneho? ALebo si rodila akurat, ked mal sluzbu? Vopred dakujem za odpoved 🙂

luciy
12. aug 2015

@brumca
@nanka88 to by aj mna zaujimalo ;)

nanka88
13. aug 2015

Dohodla som sa s nim vopred. Myslím, že na začiatku 9m.

1jahodka
14. okt 2015

neviete, ako to teraz ako boli zrušené poplatky za prednostné vyšetrenie funguje u Jankovského? vymyslel si aj on nejakú habaďúru, ako tie poplatky predsa len dostať? sú doktori, ktorí si vymysleli darovacie zmluvy...

zuzana0612
15. okt 2015

@1jahodka neobjednáva. treba prísť a čakať

1jahodka
15. okt 2015

@zuzana0612 ďakujem 🙂

kurciatko23
25. okt 2015

chodim k nemu do ambulancie, hoci ma nerodil, obe moje tehotenstva v jeho starostlivosti boli super....mily, mate pri nom pocit, ze ste ako mamicka vynimocna, neberie vas ako kus

matapeprna
20. feb 2016

@monikabambino ahoj, chcem sa spýtať,aký bol pri pôrode Jankovský? Nevieš koľko sa tam pltí za zazmluvnenie doktora?

alka1980
20. feb 2016

@matapeprna ty chces ist rodit do Banoviec ci?A tam sa plati co kocky spominali po novom 270e.

matapeprna
21. feb 2016

@alka1980 Ďakujem za info, ano pôjdem do Bn rodiť.

matapeprna
21. feb 2016

@monikabambino aj si zistila koľko berie?

alka1980
21. feb 2016

@matapeprna a ty si s nim dohodnuta,ze ta pride odrodit do tych Banoviec?

matapeprna
21. feb 2016

Ano, prečo?

alka1980
21. feb 2016

@matapeprna ci by si sa s nim nemala porozpravat kolko berie😋.Nemyslim to samozrejme zle.Si i jeho pacientkou v Tn?

matapeprna
21. feb 2016

Ano som jeho pacientka, prečo sa mám rozprávať koľko berie, koľko povie, mu dám a hotovo, to by bolo hlúpe.

alka1980
21. feb 2016

@matapeprna ,ze ci ma svoj cennik,alebo ide podla cennika Banoviec.

matapeprna
21. feb 2016

Nemáá to v cenníku asi 270 e toľko berú BN, ideš tam rodiť?

alka1980
21. feb 2016

@matapeprna jeeej daj pokoj☺.Ja som tam rodila januar 2015.Inak super cely personal.

matapeprna
21. feb 2016

@alka1980 Ano dobre tam bolo aj si ho tam stretla? Koľko si platila?

alka1980
21. feb 2016

@matapeprna ja som si nezazmluvnila lekara,pretoze som tam lezala 25dni a pochopila,ze vsetci su tak prijemny ,ze mi je jedno pri kpm odrodim.Jankovskeho som tam za ten cas videla cca 3x.

matapeprna
16. mar 2016

@alka1980 on neberie vôbec nič.

lila69
22. mar 2016

kocky, ak sa smiem spytat, ako to teraz chodi v Gyneke u jankovskeho, funguje mu objednavaci system, alebo sa ide po rade kto ako pride a netreba sa objednavat. Dakujem.

zuzana0612
22. mar 2016

@lila69 neobjednáva. ide sa porade, podľa toho, kto kedy príde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre