Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

mmarti
23. feb 2012

@milluska Tak a som u doktora Hlavacika. Ma aj gynekologicke pacientky aj tehotne aj ked nie vela, ale staci mu to podla jeho slov. Dnes som bola a som velmi spokojna 🙂 Ukludnila som sa a to je dolezite.

pink_lady
24. feb 2012

@mojama nikto tu nepise nic negativne o doktorovi iba svoje skusenosti 😉 to ze ma vela pacientok a niekedy nestiha tak to neni negativum ale realita 😅 a kedze pises ze s nim mas "len dobre skusenosti, vzdy je usmiaty, kludny, vysvetli, da sa mu aj zavolat..." (citujem) tak na tvoju otazku ti najleopsie zodpovie on sam 😉 staci sa ho len spytat 🙂

sasikas
6. mar 2012

kocky chcem sa spytat, neviete ci tento tyzden dr. Jankovsky ordinuje, alebo ma dovolenku?...neviem sa mu dovolat, prepokladam ze ma asi dovcu ked su prazdniny....neviete ci tam bude niekto miesto neho?....

loriana
7. mar 2012

@sasikas ...predpokladám, že má dovolenku, ani ja som sa mu dnes ani včera nedovolala, takže to skúsim až v pondelok, ja som sa chcela iba objednať o 2 týždne do poradne. Neviem, či ho niekto zastupuje...

sasikas
7. mar 2012

@loriana hej asi dovolenkuje....ja mu volam uz treti den a stale je mimo.....asi tam v piatok behnem pozret ci ho niekto zastupuje... 😉

paula80
8. mar 2012

@loriana
@sasikas ahojte prepáčte,ale ani ja som sa dnes dr.nedovolala, ale chcela som sa ho aj tak spýtať len ohľadne uzv a možno by ste mi vedeli poradiť aj vy.
Ak si prosím vás spomínate,robil vám uzv v 11-13 t.t.so zameraním na NT-hodnotu,zapisuje sa to aj do tehu knižky a je to na zistenie prípadných rizík u bába,lebo ja som u neho bolo pred 2 týž.a robil mi len taký rýchly uzv.,len odmeral a akcia srdiečka.Ostatné baby v našej téme píšu,že im to na uzv merajú,tak neviem,či Jankovský nie,alebo zabudol.
A ešte jedna otázočka, boli ste u neho na 3D/4D ultrazvuku,je dobrý,popozeral riadne bábo?lebo som čítala,že je v poslednú dobu veľmi rýchly pri poradniach,lebo má toho veľa,tak,že či ste spokojné,lebo ja by som chcela ísť na 4D,ale neviem,či ku nemu,alebo niekomu inému.
ďakujem,budem rada,keby ste mi napísali,ak nie sem,tak do IP.ďakujem

loriana
8. mar 2012

No Paula, tak sranda je, že tie vyšetrenia ako je špeci ultrazvuk v 12.tt mám dojem buď nerobil ani mne, alebo to urobil narýchlo a ani nič nepovedal. Úplne z každej strany tiež počúvam, že to robili každej žene. Ja som mu potom volala, pýtala som sa ho zas na NT screening, ten sa robí neviem ani kedy presne, lebo baby tu píšu rôzne od 16.tt - 22.tt a on mi povedal, že on ho nedáva robiť ženám, ktoré nie sú rizikové, alebo nemajú nad 35 rokov. Ja nie som ani jeden prípad, tak som sa rozhodla, že mu budem veriť, pretože to tak vyzerá, že si z toho podaktorí gynekológovia robia iba biznis, je to totiž drahé a asi z toho každý niečo má, keď tam pošle nejakú pacientku. Nebudem to už riešiť, lebo potom sa iba stresujem, verím, že bábo bude zdravé a hotovo. Daj vedieť, ak si myslíš niečo iné, alebo ak by si sa ho náhodou opýtala podrobnejšie, že čo ti presne povedal, tiež by ma to zaujímalo. Ja sa moc nepýtam, lebo priznám sa, trošku mi vadí, že je taký uštvaný a vidím na ňom, že chce mať každú vybavenú veľmi rýchlo, ja som k nemu začala chodiť iba pred pár týždňami, keď som otehotnela, dovtedy som chodila inde, ale môj pôvodný gnk tam končil, takže by som si aj tak musela hľadať niekoho nového a toto je rýchle jednanie mi naozaj vadí a je možné, že po pôrode pôjdem inde.

sasikas
8. mar 2012

@paula80 btw dnes doobeda som sa mu uz dovolala, aj sa mi podarilo objednat na zajtra.... 😉 co sa tyka toho NT ultrazvuku, ten sa standardne nerobi, mozno niektori dr ho robia, ale certifikat na jeho vykonavanie ma v TN a okoli ma iba dr . Hlavacik (ak sa nemylim).....ja som na nom bola u dr. Hlavacika v cegyse 😉 , objednala som sa na vlastnu ziadost a stalo ma to 10 evri.... 😉 takze pokial ho chces absolvovat tak sa skus objednat tam.... 😉 robi sa od 11.tyzdna do 13.tt+6

pink_lady
8. mar 2012

kocky aj ak ma dr dovolenku vzdy tam ma za seba nahradu 😉

sasikas
8. mar 2012

@paula80 tu je zoznam lekarov certifikovanych na vykonavanie NT ultrazvuku v 11.-13.tt....
https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1

paula80
8. mar 2012

@sasikas ďakujem veľmi pekne,dnes som volala aj Hlavačkovi, no žiaľ má plno a mne sa to dá merať už len budúci týždeň,takže už to nestíham.Ale určite sa k nemu objednám potom na 3D sono.

linddi
12. mar 2012

@sasikas ahoj, vidím, že si písala, že má asi Jankovský dovolenku. Chcem tam ísť zajtra a dúfam, že tam bude.. bola si sa pozrieť, či dovolenkuje? díki.

annavi
12. mar 2012

@linddi ahojky..ja som bola v piatok vecer poslednou pacientkou a ordinuje normalne tento tyzden.. 😉

linddi
12. mar 2012

@annavi vďaka 😉

annavi
12. mar 2012

@linddi 😉

sasikas
12. mar 2012

@linddi hej uz robi..ja som tam bola tiez v piatok....uz by tam mal byt.... 😉

linddi
12. mar 2012

@sasikas ďakujem, už mi písala annavi 😎

vjejka
15. mar 2012

dievčatá je tu niektorá z vás, ktorá prechádzala od dr.sámela? môžete aj do ip ak nechcete na plochu. Chcem od neho odísť k jankovskému, ale neviem či nebude robiť sestrička problémy. Dakujem za každú radu!

lacikagr
17. mar 2012

Ahojte, rodila som u Jankovského v novembri a bola som spokojná!!!

pink_lady
19. mar 2012

@vjejka nemusis vobec chodit k Samelovi, staci ist k Jank. a sestrickam na recepcii povedat ze si nova...oni si uz kartu od samela vypytaju...teraz ale pozeram ze si tehu, tak ...no ale ved skus 😉

vjejka
20. mar 2012

@pink_lady už to je vyriešené🙂

tedina
20. mar 2012

Ahojte, mne dr. Jankovsky v 13 tyzdni odmeral NT hodnotu a zapisal mi ju aj do knizky a to nie som ani rizikova pacientka ani po 35-tke. Mne sa zda, ze ked sa objednam na stvrtok za poplatok, tak sa mi venuje viac, aj dlhsie robi sono, povysvetluje ako ked idem len bezne v tyzdni, to ma odbavi asi za 2 minuty.

pancuska
22. apr 2012

ahojte....chcem sa opytat ci ste uz niektora boli v tej sukromnej jednodnovej klinike u dr Jankovskeho?mala by som ist na laparku a neviem sa rozhodnut ci k nemu alebo do nemocnice? taky mi dal navrh.....dakujem

annavi
23. apr 2012

@pancuska ahojky...mna tiez caka u jankovskeho laparka..len neviem kde mi navrhne..kedze sme po druhom nesuspesnom IUI...tak uvidim ci nenavrhne este jedno...ale ak tak nech uz mam po tej laparke..ozaj on uz fičí v tej jeho klinike??? 😕

pancuska
23. apr 2012

@annavi takze je to pravda ze ma kliniku? vies co neviem ja som sa ho praveze neopytala.....on mi len povedal ze mi da na vyber citujem "bud u nas alebo v nemocnici" u neho by to bolo rano by som isla vecer prisla a v nemocnici neviem kto by mi to robil....no len v nemocnici by som neplatila a u neho okolo 200 ecok....mam 2 tyzdne predtym zavolat ak sa rozhodnem pre neho.....ale dohadovali sme to u neho v ordinacii.... 😉

annavi
24. apr 2012

@pancuska no ano ..ja som počula ze ma kliniku...ved tam prerabali tie dolné miestnosti...fuu a 200 eur???to je dost.... 😒 ale zase je to jednodnove...hmm....

mojama
24. apr 2012

ahojte dievcata, pozeram Vas prispevok ohladom tej laparoskopie, ze kde sa rozhodnut. No ja som bola pred dvomi tyzdnami a rozhodli sme sa s muzom, ze chceme to najlepsie a isla som k Dr. Jankovskemu na tu jednodnovku a bola som velmi ale velmi spokojna, krasne to tam ma urobene, cistucke, krasna operacka, no cele parada, velmi porovnatelne so zapadom. Mal tam aj super anesteziologa, perfektne sestricky, pekne sa o nas starali, aj Dr. Jankovsky nas pozeral, stale usmiaty bol, vsetko vysvetlil, ozaj nelutujem tie peniaze asamozrejme tiez, ze som vecer mohla ist domov, dal mi domov lieky na bolest a super, ani neviem, ze som bola, on je ozaj velmi sikovny lekar so zlatymi rukami ako sa o nom vravi, takze urcite ak sa Vam da financne odporucam u neho stoji to za to, urcite budete spokojne tak ako ja, keby som mala ist este raz idem znovu len k nemu do jednodnovky. Ja soms nim velmi spokoijna, chodim k nemu aj na ambulancia a som velmi spokojna, ahojte

vejo
25. apr 2012

Dievčatá bolo by super keby sa u neho na tej jednodnovke dalo aj rodiť, však? žiadne nemocnicne prostredie, po porode domov ak je vsetko OK, ziadne zbytocne travenie casu v nemocnici, mna by to teda potesilo 😉

pancuska
26. apr 2012

@annavi no je to dost ale zdravie je prvorade a myslim ze nam to pomoze,pretoze vsetko zle je na nieco dobre!! cize aj ked prideme o euricka bude to stat za to.....tak co pojdeme do toho?? 😉

angela200
26. apr 2012

@mojama prosím ťa, to má Jankovský niečo nové? a kde to má? v TN, tam kde aj ambulanciu a v nemocnici už nepracuje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre