Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

anka66
15. sep 2010

Ahojte.
Ja by som sa ccela spytat na nazor. Bola som v 23 tyždni na 3D u Dr. Jankovského povedal mi že to bude na 100% dievčatko aké mate skúsenosti vy s nim možem sa na to spolahnuť ? Lebo ja som už zažčala skupovať ružové vecičky 😀

zuzanabednarikova
16. sep 2010

@anka66 ahoj 🙂 ja som tam bola v 21.tyzdni a povedal mi ze to bude na 100% chlapcek a teraz som v 37.tyzdni a aj moj lekar mi to potvrdil na poradni ...dokonca mi aj ukazoval pipika 🙂 Inak ja som bola velmi spokojna s Dr.Jankovskym ,kludne by som tam isla znova 🙂 drzim palce a prajem vela zdravicka

anka66
18. sep 2010

Ahoj Zuzka to som rada len ja som nakupila už vecicky a napadlo ma že sa mohol zmyliť ale hadam nie. Tak vela šťastia a kedy maš termin ?

zuzanabednarikova
18. sep 2010

@anka66 8.oktobra 🙂 uz sa nam to blizi 🙂 no pocula som aj take pribehy ze do porodu si mysleli ze to bude na 100% dievcatko a nakoniec sa narodil chlapcek 🙂 ale takych je malo.... a ty mas kedy termin ? aj ja vam prajem vela stastia 🙂

anka66
18. sep 2010

No ja mam až na silvestra takže času ešte dosť🙂. Tak držim palčeky

zuzanabednarikova
19. sep 2010

@anka66 dakujeme aj ja vam :D

marichka
28. okt 2010

@lila61 ahojkaj.Tiez by som chcela ist rodit do Trencina.Kamoska mi takisto odporuca Mudr. Jankovskeho,len neviem ci mozem za nim len tak prist a povedat mu,ze chcem aby mi bol pri porode??Da sa to vobec,chcela by som si to takto poistit.Zoberie ma aj ked som nie jeho pacientka???Ty k nemu chodis,alebo si si ho vybrala len pre pôrod,tak ako pises.Dakujem:-)

pink_lady
28. okt 2010

@marichka co viem tak v poslednej dobe uz sa prilis nechce viazat na porody, za pokus to stoji ked velmi chces, ale ak nie, je tam kopu inych rovnako dobrych lekarov 😉

kykymora
9. nov 2010

keby som chcela lekára ku pôrodu platí sa mu za to? neviete koľko cca?

zahrika
11. nov 2010

Baby chcem sa spytat... Jankovsky robi v 36tt prietoky a meria babatko..
Je to ale zrejme posledne meranie az do porodu... co ma dost sklamalo..ano?? Keby som ho chcela pomerat, myslite ze by bol problem?? Alebo meria aj neskor?

gebriela
3. dec 2010

Prosím kočky o informáciu - chcem sa objednať o Mudr.Jankovského na 2.kontrolu, ale stále sa mu nemôžem dovolať, nemáte niekto iný kontakt, prípadne pevnú linku?

danulka2707
1. jan 2011

Dobrý večer milé mamičky čakateľky! Práve dnes som hľadala kontakt na doktora Jankovského pre moju sestru, ktorá chce ísť k nemu na 4D sono a natrafila som na toto fórum, ktoré ma zaujalo. V septembri 2009 som rodila v TN pri doktorovi Jankovskom. Úplne bezproblémové tehotenstvo, vytúžené druhé dieťa, ale s tragickým koncom. Syn mi po dvoch dňoch zomrel. Nechcem vás deprimovať svojimi negatívnymi zážitkami, len chcem poukázať na to, že si môžete objednať toho najvychýrenejšieho lekára a zaplatiť si ho, ale nemusí to dopadnuť dobre. Prečo by sme mali podplácať akéhokoľvek lekára? Nie je to náhodou jeho práca, za ktorú je patrične ohodnotený? Po mojej skúsenosti jednám s akýmkoľvek lekárom ako by som sa rozprávala s obyčajným človekom, keď sa mi niečo nepáči, poviem to, ak niečomu nechápem, žiadam vysvetlenie pre laika. Takže všetkým vám prajem len šťastný koniec a veľa zdravíčka.

lienka55
2. jan 2011

@danulka2707 je mi to luto co stalo,ale moja lutost ti asi nepomoze. 😉 Ja som rodila tiez pri Jankovskom a teraz by som tiez velmi rada.Mohol on za to, co sa stalo tvojim babatkom???

danulka2707
3. jan 2011

@lienka55 Ja do dnešného dňa vlastne ani neviem prečo sa to stalo. Porodila som v 37.týždni pre odlúčenie placenty. Jankovský za to určite nemohol, len čo ma mrzí do dnes je fakt, že potom na seba kydali pôrodníci a lekári z novorodeneckého. Po smrti malého nikto nevkročil do mojej izby. Keby som chcela vyskočiť z toho štvrtého poschodia, nikto by si toho ani nevšimol. A lekári z novorodeneckého veľmi dobre vedeli, že zomrie, ale nepovedali mi pravdu kvôli tomu, že to bola sekcia. No nie je to totálna hlúposť? Až doktor Zavrel ma postavil pred skutočnú realitu, aj to pre to, lebo som sa mu pripomenula, že som učila jeho syna v škôlke. Dnes si vážim každú minútu so svojím starším synom, ďakujem Bohu, že je zdravý a náš anjeliček dáva na nás pozor z nebíčka.

msandrea1311
4. jan 2011

Ahojte dievčatá
Som tiež pacientkou Jankovského je naozaj úžasný nebyť jeho podpory a super starostlivosti tak dnes tu neležím s bruškom.Chcela by som ho pri pôrode neviete či sa u neho za to platí a koľko?

anuss_3839
11. jan 2011

@anka77
Všetko čo tu je o doktorovi Jankovskom písané je pravda. Ja k nemu chodím aj do ambulancie a je to doktor veľmi ohľaduplný, milý, dokáže veľmi dobre poradiť a čo sa týka vyšetrení je citlivý. Mne ho odporučili kamarátky a neľutujem. Dúfam že mi bude pri pôrode.

milluska
14. jan 2011

Ahojte, tak ja mam dvojake pocity z Dr. Jankovskeho. Co mu velmi dakujem, ze ma zobral viac menej na moju vlastnu ziadost, bo som nebola spokojna s mojim gynekologom (zastarale pristroje a az po 5 rokoch si vsimol na uzv, ze mam vrodenu morfologicku vadu maternice ☹ ), s tym, z esom aj na vlastnu ziadost poziadala o vysetrenie, napriek tomu, ze mam mesiac pred tym vysetroval moj doktor a bezevseho ma vysetril, sono bolo visno na obrovskom monitore a krasne mi vsetko vysvetlil, neviem, ci zavazilo, ze som zdr. sestra, ale mala som aj platit, podla cennika za sono na vl. ziadost, ale neplatila som nic 🙂
No na druhej strane sa mi nepaci, ze nosi HF na uchu, popri vysetrovani telefonuje a tiez bolo citit, ze sa ponahla...
Ako ste uz niektore pisali, je to skvely lekar, mily, fesak, ale ma toho uz asi fakt vela, bo to naozaj poznat.... Podla mna by stacilo, keby swstricka ma tiez telefon a aspon tym mu pomoze...
Bola som ta zatail len raz, tak uvidime, snad sa raz podari prist, ked nebude mat po nocnej a bude aj viac casu si pokecat 😉

potokin
17. jan 2011

@milluska no mne vzdy tiez vsetko pekne vysvetluje a poukazuje ale nestalo sa mi ze by pocas vysetrovania telefonovala alebo nieco podobne. dokonca mam pocit ze to u neho netrva tak dlho ako u inych lekarov. ja som k nemu zacala chodit v oktobri a to uz som bola v 22druhom tyzdni a nemal s tym ziadny problem. neobjednavam sa sice na konkretnu hodinu ale aj tak necakavam nejako dlho 🙂 mozno si ho trafila len v zly den 🙂

lienka55
17. jan 2011

@potokin ja som sa s dr. Jankovskym dnes stretla po vyse 3rokoch,bolo to pre mna velmi mile stretnutie,robil mi sono a vysetroval ma, a popri sone mu zvonil mobil,zdvyhol ho a potom pokracoval opat v sone. 😉

milluska
17. jan 2011

Asi som ozaj zle natrafila, a baby neviete ako to je k neho s cenami 3D? Vraj ked nechcete CD, platite len za fotku 15€?

milluska
17. jan 2011

@potokin Asi som ozaj zle natrafila, a baby neviete ako to je k neho s cenami 3D? Vraj ked nechcete CD, platite len za fotku 15€?

milluska
17. jan 2011

@potokin Asi som ozaj zle natrafila, a baby neviete ako to je k neho s cenami 3D? Vraj ked nechcete CD, platite len za fotku 15€?

potokin
17. jan 2011

@milluska na jeho stranke gyneka.sk je cely cennik tak skus pozriet tam viem ze 3d stoji 50eur ako je to s cd alebo fotkami to neviem. ja som si 3d nedavala robit.

milluska
18. jan 2011

@potokin no ved praveze ja neho stranke je to takto:
- Vykonanie 3D/4D ultrazvuku s uložením záznamu na DVD nosič 50,00 €
- Vyhotovenie foto z tehotenského 3D/4D ultrazvukového vyšetrenia 10,00 €
Tak preto sa pytam, ci ked nechcem DVD, ci musim tolko platit??
Skusim este pozistovat....

miskadusko
27. jan 2011

Ahojte, chcela by som sa prehlásiť tiež k Dr.Jankovskému lebo s mojim dr. som neni až tak moc spokojná i ked je to skoro rodinný známy. nebudem radšej menovať, ale chcem sa spýtať ako to je s poradnou, som tehotná a teda ma zaujmá či má nejaký den vyhradený iba pre tehulky alebo budem chodiť normálne s inými ženami do čakárne a čakať na poradie. lebo môj terajší lekár to má tak že jeden den má vyhradený iba pre tehotné a iné (netehotné) ženy ani nezobere. Nie že by mi vadilo sedeť v čakárni s inými ženami len ma to zaujmá vzhladom na ordinačné hodiny Dr. Jankovského. a ešte sa chcem spýtať či si ja musím zobrať kartu od môjho terajšeho doktora a doniesť si ju sama, alebo si ju vyžiada nový doktor od toho starého. lebo asi mi bude dosť blbé pýtať si kartu od terajšeho lekára... 😒 Ďakujem za odpoveď dúfam že sa tu nájde niekto kto mi bude vedeť odpovedať.

kaktusik007
27. jan 2011

@miskadusko nasiel sa niekto 😀
vyhradeny den pre tehotne nema, asi to bude tym, ze k nemu idu baby prave najma ako tehotne 😀 ohladne cakania v cakarni, zatial to bolo vzdy do 2 hodin, co som prisla, cakala, odisla.... nie je to vela, aj ked sa to tak moze zdat, ja som u mojho predchadzajuceho lekara prosim pekne chodila rano na 7,30 hod a malokedy som odtial odchadzala pred 11,00 hod... 😠 😠 😠
nepise presny termin kontroly ze vtedy a vtedy a ty musis prist, proste len napise kontrola o 4tyzdne (napriklad) a ty si to odsledujes v kalendari, a prides cca okolo tohto datumu - ako ti to vyhovuje 😉
k tej karte - zaevidovala som sa u jankovskeho, dal mi papier, ze ziada od mojho byvaleho doktora kartu, a ja som ten listok tomu byvalemu poslala doporucene postou 😀 😀 😀 ani vidiet som ho totiz uz nechcela.... a pohoda, aj ked teda na moju kartu sme cakali dva mesiace 😒 ale nakoniec ju poslal predsa len 😅

miskadusko
28. jan 2011

@kaktusik007 Ďakujem za odpoveď, dúfam že to klapne ...

miskadusko
2. feb 2011

takže od včera patrím k Dr.Jankovskému a som nad mieru spokojná. všetko tam bolo pekné, čisté a úžasné.a na moje prekvapenie som prišla do čakárne asi ako siedma a za pol hodinu som vychádzala vybavená von. boli tam dvaja doktory a išlo to tak rýchlo že sa tam nestíhal ani prach usadiť 😀 . fakt super, som rada že som sa tak rozhodla. a dr.Jankovský je nie len velký odborník ale strašne milý človek... (a fešák ) 😀

kaktusik007
2. feb 2011

@miskadusko 😀 😀 😀 tak som rada ze som prispela svojou troskou do mlyna 😉

pink_lady
2. feb 2011

@miskadusko a kto tam bol ako druhy dr? ako to prebiehalo, ma dve kresla, alebo ako? som tam uz davnejsie nebola a prave sa chystam v nasledujucich dnoch 🙂

tatanya
2. feb 2011

@pink_lady on ma vzadu za svojou ordinaciou urobenu este jednu ordinaciu a tam sedi dalsi Dr. Ale neviem ci kazdy den, alebo len urcite dni... takze teraz to v cakarni rychlejsie odsypa... Mne spominal, ze on vybavuje tehotne (+ asi objednane) a ten druhy Dr. vybavuje ostatne, ktore pridu na vysetrenie. Minule tam bol Wallenfels...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre