Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

lila69
23. nov 2012

@drobcek221 Podla mojich info - pytala som sa ho osobne pred 2 tyzdnami na to ci stale rodi v TN a povedal mi ze ano, dokonca vraj kazdu stredu je v nemocnici. V banovciach neviem ci , ale v TN urcite.

jajatyty
8. dec 2012

ďakujem, nakoniec som to vyriešila s dulou, tá sa o mňa postará pred pôrodom, počas pôrodu a o nás aj po pôrode, max. spokojnosť

pancuska
30. dec 2012

Neviete prosim vas ci doktor ordinuje 2.1.13 ???? dakujem 🙂

pancuska
4. jan 2013

prosím vás robí dr.Jankovský aj skrining? 😉

martina.an
4. jan 2013

@pancuska ahoj,čoho skrining?asi myslíš,keď čakáš bábätka,tak ten,čo sa robí v tehotenstve,či je všetko v poriadku.Myslím,že to robí,ja som síce bola na tom v ordinácii u Hlaváčika a robil mi ho Kaščák.Držím palčeky...

cubanka
6. jan 2013

@pancuska ahoj ano robi

pancuska
6. jan 2013

@cubanka
@martina.an viete lebo som tu vycitala ze inym babam robili ich gyn aj skrining a tak som sa zlakla ze som bola o nieco ukratena....a 3D mi urobi sam alebo si to musim vyziadat? 😉

cubanka
6. jan 2013

@pancuska 3D/4D robi okolo 22-24 tt, treba sa objednat, robi ho mimo pracovnu dobu, my sme boli napr. cez vikend

linddi
19. feb 2013

Ahojte, na stránke Gyneky má v ordinačných hodinách už aj stredu... vtedy tam je nejaká doktorka. Boli ste už niektorá u nej? aká je? chystám sa na sono prsníkov a jediný termín mi vychádza na budúcu stredu 😒

pancuska
19. feb 2013

@linddi ahoj moja.... 😉 ja s tou doktorokou mam skusenost ,teda ja som u neho videla dve jedna mala dlhe vlasy a druha kratke (teda ta s tymi kratkymi neviem ci bola doktorka ale asi) a ta dlhovlasa je velmi velmi prijemna,mna vysetrovala par krat v nemocnici ked som lezala 2 tyzdne kvoli mimomaternicovemu a mala som z nej velmi dobry pocit!!!

linddi
19. feb 2013

@pancuska no super, tak fajn. Rozmýšľam, že by som sa rada poradila aj s iným lekárom (lekárkou) ohľadom môjho problému s otehotnením a toto sa mi zdá ako dobrá príležitosť 😀 skúsim sa jej spýtať, či by mi nespravila znova HP 😒 ... a ešte: robí teda tie stredy?

pancuska
19. feb 2013

@linddi no mala by aj ked ja som ju tam videla aj v ine dni ako je streda 😉 len neviem uz ako sa vola.... ale som si vsimla ze objednava uz sestricka tak by si sa jej opytala....

martuskag
19. feb 2013

@linddi
ja som bola u nej na sono prsníkov v utorok o 17:00 v januári a termín mi dával Dr. Jankovský. Mala krátke vlasy a bola veľmi príjemná.

lila69
19. feb 2013

Baby prikladam link s ordinacnymi hodinami - najdete tam presne kedy kto ordinuje: http://www.gyneka.sk/gyneka/gynekologicko-porod...

A este link s fotkami zamestnancov gyneky, mozte sa kuknut ako MUDr. Tomkova vyzera:
http://www.gyneka.sk/gyneka/gynekologicko-porod...

mimus265
22. feb 2013

@cubanka Ahoj prosm ta chcem sa spytat to 3D sono robi doktor sam od seba alebo mu musis o tom povedat naposledy ked som bola bola som u doktorky doktor tam nebol robila mi len obycajne sono, a aj si zato platila?

liviaf14
22. feb 2013

@mimus265 3D/4D robí len na objednanie a za poplatok, pozri si cenník na jeho stránke 🙂

mimus265
22. feb 2013

@liviaf14 Dakujem za info, tak teraz ked pojdem do poradne staci to spomenut ze by som chcela 3D sono a ma objedna?

liviaf14
22. feb 2013

@mimus265 môžeš mu aj zavolať, nech ťa objedná, robí to tuším po 22 týždni ak si dobre pamätám, vtedy je bábo dosť veľké už na toto sono 😉 ale ja som sa tiež na poradni na to objednávala, vtedy sme boli v sobotu ráno objednaní, ale neviem ti povedať ako je to teraz po 3 rokoch 😉

mimus265
22. feb 2013

@liviaf14 dskujem 🙂

cubanka
22. feb 2013

@mimus265 ano treba sa objednat ked pojdes v 20tt na poradnu tak sa spytaj alebo zavolaj, robi hi medzi 22-24tt tusi a objednava mimo ordin.hodin aleno cez vikend, mysme boli naposledy v nedelu vecer🙂 plati sa 50 eur, vytlaci ti foto a napali na cd plus aj nejake videjko ti tam nahra

smajluska
13. mar 2013

Ahojte, chcela som sa opýtať na vyš. spermiogramu u Dr. Jankovského. Museli ste to absolvovať v GYNEKE, keď nie ste z TN alebo ste vzorku doniesli so sebou v sterilnej nádobke? Odobrali ste vzorku aj inak ako masturbáciou, napr. do kondómu alebo prerušovanou súložou? Stačí, keď donesiem výsledok spermiogramu od urológa? Ďakujem za odpovede.

annavi
13. mar 2013

@smajluska ahojky..SPG vyšetrenie u Jankovského je dobrovolné...a platí sa zaň...Dá sa normálne tel. objednať a dohodnúť si podrobnosti. vzorku je vhodné doniesť do pol hodky v sterilnej skúmavke k Dr. v dohodnutom case...vzorka sa odoberá výlučne len masturbáciou, samoška pri dodrzaní vsetkých hyg. podmienok.....Jankovský nerobí podrobný SPG....podrobnejsí robí MUDr Sokol....a ten ti dá spraVU ktorú mozes odniest svojmu gyn.
pekny den

smajluska
24. mar 2013

Ahojte, chcela som sa opýtať, že ak mám dostať menzes v stredu a vo štvrtok 28.3. by som mala ísť na krv k Dr. Jankovskému, musím sa objednávať? Alebo môžem prísť bez objednania? Stačí ak zavolám deň vopred sestričke? Ďakujem za odpovede. Pekný deň.

wvwvw
4. apr 2013

ahojte. chcem sa spytat, rada by som zmenila svojho gynekologa, kedze sme sa prestahovali a premyslam nad Jankovskym. Myslite ze nebude problem s prehlasenim k nim? Plati sa nejaky celorocny poplatok?
Ako je to s cakanim na vysetrenie? Da sa objednat aj presne na cas, mam male dieta preto sa pytam.... dakujem pekne

dena567
5. apr 2013

@wvwvw Ahoj s prehlasenim urcite problem mat nebudes aj ja som u neho a som velmi spokojna...na vysetrenie sa necaka dlho a da sa objednat aj na presny cas...staci ked tam prides sestricka ti da listok a ty sa odhlasis u svojho alebo mu to posles postou a on im uz kartu musi poslat...neplatila som nic ked som isla k nemu ziadny celorocny poplatok...

smajluska
7. apr 2013

Ahojte, chcela som sa spýtať koľko sa platí za folikulometriu u Dr. Jankovského? Ďakujem.

kajus2013
9. máj 2013

za folikulometriu sa plati 7 eur. chodim na nu kazdy mesiac. a ked chces objednat na presnu hodinu + 5eur este.

lulua22
19. máj 2013

Ahojte, chcem sa spýtať. Ja som sa prihlásila u tohto dr. prednedávnom odišla som od baby gynekologičky a ešte som zatiaľ nebola na vyšetrení. Bol mi odporučený ako veľmi dobrý doktor ale mám aj strach kedže som chodila zatial len k žene. ☹ chcela som sa prihlásiť elektronicky ale čo ak nebudem môcť v ten termin prísť dá sa daako odhlásiť? treba zavolať? ďakujem

zuzana0612
19. máj 2013

@lulua22 ja k nemu chodím iba od marca, ale je fajn. a má tam aj lekárku a tá je tiež veľmi príjemná, ta môžeš ísť aj k nej

pancuska
20. máj 2013

@lulua22 nemusis sa ho bat, ma dobry pristup a je velmi dobry odbornik!! teraz je tam s nim aj pani doktorka ta je tiez velmi dobra odbornicka,myslim ze su na rovnakej urovni ale ona robi len pondelok,utorok,streda od 7h do 16h a doktor robi cele dni okrem stredy .... presne si to mozes pozriet na ich stranke gyneky ze kto ako robi,pripadne aby si si mohla vybrat ku komu chces ist!!! ak sa ti na ten termin nebude dat prist tak zavolas a preobjednas sa!! vobec to nevadi!! ja sa uz ani neobjednavam a kedy sa mi da vtedy pridem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre