Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

zuzanamv
2. dec 2011

@evulkatn Ahoj, na utorok doobedu sa netreba objednavat. Len sa priprav, ze sa dlho caka, byva tam plno.

pancuska
3. dec 2011

@zuzanamv
@evulkatn ja potrebujem ist v utorok poobede a tiez mam obavy ze ci nieco z toho bude ked stale strajkuju!!! asi ma porazi..... 😉

zuzanamv
3. dec 2011

@pancuska Ale ved uz sa dohodli, do utorka to podla mna bude uz v normale.
A minuly tyzden v utorok bol Jankovsky sice PN, ale poobede ordinovali dalsi dvaja dr.
Skus este v pondelok volat.

pancuska
3. dec 2011

@zuzanamv dakujem,ved hadam budu vediet co so mnou.....jankovsky ma stimuloval a tak neviem ake ma plany so mnou dalej......ved hadam nieco len urobia! len ja to mam daleko nerada by som sa prehnala!! 😉

naika
4. dec 2011

Ja som Jankovskemu v pondelok pisala bo som sa mu nevedela tiež dovolat a odpisal mi že je mimo republiky ale vo štvrtok tam už bol a som s ním hovorila sice na 25x ale hovorila🙂

evulkatn
4. dec 2011

@zuzanamv dakujem velmi pekne moc si mi pomohla🙂

zuzulik253
29. dec 2011

ahojte! neviete, ci dr. Jankovsky bude robit buduci tyzden v utorok 3. 1.? za odpoved dakujem

jovanka81
3. jan 2012

dnes ordinoval ale od stvrtka ide na lyzovacku ☹

annavi
12. jan 2012

ahojte baby..neviete dokedy ma Jankovský dovolenku??

annavi
16. jan 2012

čaute baby...robil jankovský SPG aj tak ze ste doniesli vzorku vy???jedna sa mi o to ci vam dal nejku nadobku alebo ste si ju vy museli zaobstarat..
dakujem za odpovede
pekný dník

mmarti
24. jan 2012

ahojte,
ma este niekto taku skusenost s dr. Jankovskym, ze v podstate sa na nic nepyta na nic neupozornuje? Ja by som napriklad ocenila, keby mi povedal, ze nasledujuce tyzdne sa vyvarujte tomu a tomu a berte kyselinu listovu a vitaminove doplnky, ale nic z toho nikdy nepovedal. Popripade mate nejake tazkosti, citili ste nieco nezvycajne? Pozrie sono, zhodnoti ho a objedna na novy termin, to je vsetko. Mne sa to zda trocha malo...

miskadusko
25. jan 2012
miskadusko
25. jan 2012

@mmarti trochu málo. tak skús iného doktora pretože ten ti sprví sono tri krát za celé tehotenstvo a na všetky ostatné vyšetrenia ako sú prietoky a pod musíš chodiť inde. tak ak sa ti chce kludne zmen doktora. ja som s nim bola pri tehot. velmi spokojná. ved čo potrebuješ sa ho spýtaj a on odpovie...on nemôže vedeť čo ťa práve v tvojom štádiu tehotenstva zaujmá. A ak potrebuješ vedieť čomu sa máš kedy vyvarovať skús si to pozrieť na nete, ved je tolko info všade... 😉

mmarti
25. jan 2012

asi to berie tak, ze ked mam svoj vek, tak mam nastudovane... Mam knizku, budem sa jej drzat. Napriklad som bola hned na zaciatku chora a vela bab ( prave na forach) odporucalo zajst za gynekologom, aby poradil aky liek mam pouzit, predsa sa s tym asi viac zaoberaju ako vseobecni lekari, ale jeho odpoved bola, ze nech to riesim s obvodnym. Samozrejme aj toto je obhajitelne... chorobu lieci vseobecny lekar... Aj knizka ktoru o tehotenstve mam mi radila porozpravat sa s gynekologom o liekoch... No, nebudem to dramatizovat 🙂 uvidime co bude dalej, zameriam sa na ine zdroje.

pancuska
25. jan 2012

@mmarti vidim ze si z PN a tak preco si si vybrala dr z TN? pytam sa preto ze ja som chodila do PN a vela bab mi poradilo zajst do TN tak som tam presla,nemozem totiz otehotniet ale inak problem s komunikaciou u Jankovskeho nemam,vsetko sa ho pytam a on mi to pekne vysvetli.... 😉

mmarti
25. jan 2012

No ono ja som z dediny medzi PN a TN, aj ked TN je trocha dalej, ale svagrine rodili v PN a teda nic moc... Tak som porovnavala porodnicke zariadenia a TN sa umiestnila vysoko a takisto od rodiciek boli vacsinou dobre ohlasy, takze som nevahala. No a potom som este vybrala gynekologa takisto podla ohlasov na internete, kedze sme sa nedavno stahovali. No a ja sa nepytam a nememu ani vlastna matka nerozumie 🙂 len som cakala ze niektore veci spomenie automaticky na nadchadzajuci cas co sa tyka vyvoja dietata, no ale zacnem sa aj ja pytat.

pancuska
27. jan 2012

@mmarti no myslim ze daleko od seba nebyvame 🙂 ja idem teraz 1.2. do TN tak som zvedava ale hrozi mi laparka uz druha a tak sa bojim 😒

milluska
27. jan 2012

@mmarti ja s tebou plne suhlasim.. Presne mam ten isty pocit 😖 U mna pocas tehu urobil aj dost kiksov, napr mi napisal ze placenta v predu, no u Dr. Hlavacika na 3D sme videli jasne placentu vzadu.. Nevsimol si, ze mam nizke zelezo a hemoglobin, lieky som si musela pytat.. Pri genetickych testoch mi volal a pekne ma vyplasil, ze mam zle vysledky, ze mala ma vysoke riziko razstepu, poslal ma na genetiku (velka chvala Dr. Valachovej, velmi mila osoba), tam bola dr najprv prekvapena, ze preco ma posiela az teraz, ked krv mi bral 10dni dozadu a druhd vec vraj VYSLEDKY SU V PASME NORMY, ze sa "asi sekol".. A dalo by sa pokracovat.. Ja ked ho porovnam s dr. Hlavacikom z CeGys, je to 1000 a 1. Hlavacik mi robil morfo sono skoro 40 minut, vsetko krasne a zretelne vysvetlil, sice nie je taky fesak a mily, ale je to poctivec. Jankovsky ma na kazdej poradni odbavil do 5min, zo sona trt viem, vzdy komunikuje len latinsky so sestrickou. A nehovorim o tom, ze sa u neho za vela veci plati.. Tolko moj nazor, milota a sympatid nie je vsetko..

pink_lady
28. jan 2012

@mmarti
@milluska no baby ja som rada ze konecne tu aj niekto okrem mna pise taketo skusenosti 😀 lebo som si pripadala ze som jedina co frfle aj ked v minulosti mu za vela veci vdacim... dobre ale ze ked som cosi povedala ma ine baby neukamenovali 😝 😀 len budte babulky pekne v klude a ked budete mat pochybnosti tak ked vyjdete dverami, vlezte oknom 😎 pripadne zivot a zdravie babatka (i vas) vam za tu otravnost stoja 😉

mmarti
29. jan 2012

@milluska No tak teraz mi je uz jasne, ze sa zacnem obzerat po druhom doktorovi. Presne o to mi ide aby identifikoval vcas problemy a riesil ich ( ako nedostatok niektorych latok ako u teba). No nevyzera to dobre, pravdepodobne to zo zaciatku bral poctivo, ale uz to nestiha a je len rad ked si ruttine prebehne v priemere za 5 minut vysetrenia. Esteze mame pravo nieco s tym spravit 🙂 Dakujem za tip na doktora, skusim sa k nemu nahlasit.

hori
29. jan 2012

podla mna ma toho Jankovsky brutaaaal vela, ako na poradni, tak aj v nemocnici... je total rozlietany a ledva stiha... takze hoci je to 100 % odbornik, velke venovanie sa "malickostiam" od neho necakajte... tolko moje dojmy...

milluska
29. jan 2012

@mmarti Dr. Hlavacik zial robi len odborne vysetrenia, ale mozno na porod sa zajednat da, to neviem.. Ale vlastnu ambulanciu nema 😖

milluska
29. jan 2012

@hori no ved prave, aby nakoniec niektora pacientka na tu jeho preplnenu ambulanciu nedoplatila..

jovanka81
12. feb 2012

nuz, je fakt, ze ma toho vela, je fakt aj to, ze ho casto zastupuju, ale fakt je aj to, ze pacientky ma opd bratislavy po zilinu, takze je to na povazenie, kebyze nemam problem a som ok, staci mi bezny priemerny gynekolog, ale ked mam problem, dokazem si vysediet aj dvojhodinove cakanie, na vsetky moje otazky som vzdy dostala odpoved....a pokial mam spravne informacie, onedlho otvori aj svoje operacne saly a v nemocnici uz nebude... 😉 😉

pink_lady
18. feb 2012

@jovanka81 vlastne operacne saly? 😅 😅 😕 😕 😕 co si zaklada sukromnu kliniku? Co bude na tych salach operovat, lebo "operacie" vyzaduju aj iny personal - anesteziolog,. sestricky, priestory ako JIS a pod...osobne si neviem rpedstavit gynekologicku operaciu inde ako v nemocnici, klinike 😉

pink_lady
18. feb 2012

vychadzam samorzejme z toho ze si napisala bude mat "operacne saly" ...a na operacnych salach sa operuje

jovanka81
18. feb 2012

@pink_lady nuz su tam oznacenia operačné sály, myslím že bude na nich vykonávať klasické zákroky jednodňovej chirurgie. priestorov ma dost a personal si hadam zamestna 🙂 nieco podobne ma doktor Mičko v púchove, tiez sukromnu kliniku. 😉

pink_lady
18. feb 2012

@jovanka81 aha tak, no, uz viem ze bude robit IUI a pod ...no, nech sa mu dari 🙂

mojama
22. feb 2012

ahojte baby, neviete nahodou, vraj uz pan Dr.Jankovsky nerobi v nemocnici, ci sa da aj tak zajednat k porodu hociktory den? Je velmi mily a pohodovy doktor a aj sikovny a myslim, ze by sme mu mali len drzat palce, nech sa mu dari 🙂

mojama
22. feb 2012

a este nieco niektore baby tu pisu vselico negativne o nom, ale ja si to nemyslim, ja mam s nim len dobre skusenosti, vzdy je usmiaty, kludny, vysvetli, da sa mu aj zavolat, osobne si myslim, ze takych lekarov je teraz velmi malo a myslim si aj to, ze o jeho odbornosti, zdatnosti, milemu pristupu svedci aj jeho stale plna ambulancia a tie usmiate baby ktore tam chodia, ja by som ho nevymenila za nic ako lekara 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre