Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

naika
11. sep 2013

Ahojte,chcem sa opýtat dr.Jankovský ordinuje sam alebo ma tam este aj iných lekarov ? Vlani som bola u u neho a ordinovala Dr.Ladecka bola som velmi spokojna ale ked pozeram stranku Gyneky tak vyzera už tam je len on ,viete niektora ako to tam teraz je? Dakujem krasne .

zuzana0612
11. sep 2013

@naika je tam iba on. podľa toho, ako má ordinačné hodiny aj na stránke. ona má vraj niekde sama už ambulanciu. ale nemusíš sa báť ani jeho.

naika
11. sep 2013

@zuzana0612 ja som chodila Jankovskemu ale raz tam bola miesto neho Dr.Ladecka a bola som velmi spokojna.V pohode pojdem aj Jankovskemu aj s nim som spokiojna .Dakujem

pink_lady
5. nov 2013

aj vam dosla sms? :D

zuzana0612
6. nov 2013

@pink_lady ano 🙂

linddi
6. nov 2013

@pink_lady aj mne 🙂

lienka55
6. nov 2013

@pink_lady
@zuzana0612
@linddi aj ja som to sem chcela povodne napisat,ale bolo mi to blbe. 😝 😀 Volala som segre ci aj jej prisla a ona hovori ,ze zatial nie,a ona mi na to hovori,ze asi si ,, jeho oblubena,, 😀 😀 😀 a jaj je na to,ved ,ze maju cisla na vsetky pacientky. 😅
Ale prve ked som zbadala sms ,ze od JANKOVSKY ,nebolo mi vsetko jedno,hned ma obaril pot...... 😝

monika_nm
6. nov 2013

Ahojte dievcata, myslim, ze sms poslal vsetkym svojim pacientkam, alebo este posle, lebo aj ja som dostala a dokonca dvakrat tuto smsku a viem, ze aj sestra dostala, takze baby nebojte ktore ju cakate a ktore k nemu chodite a mate uvedene mobilne cislo, tak isto Vam pride.A myslim, ze by bolo super keby mu to vyslo, zasluzi si to, lebo je velmi mily,sikovny, vzdy usmiaty, pohodovy, je profik a hlavne je vzdy ochotny a slusny.Tak mne aj muzik povedal, ze ked ho budeme moct volit aj my, takze ho volime, my mu drzime palce. P.S. Inak tiez som pozerala, ze ci sa nieco nestalo, ked prisla sms,ale nastastie to bola len prosba o podporu vo volbach.Takze my ho s muzikom podporujeme 🙂 🙂 😉

katkasofka
6. nov 2013

aj mne vecer prisla sms

pink_lady
6. nov 2013

@lienka55 asi ide podla abecedy 😀 zas preco blbe, sak on s tym zacal 😀
@monika_nm myslim ze sa nikto neboji ci mu pride ci nepride 😉 ...

lienka55
6. nov 2013

@pink_lady myslela som ze je to mimo temy. 😉

seminaris
14. jan 2014

@anka77 😢 Mam zlu skusenost!!!!!!

jellinga
15. jan 2014

@seminaris Ahoj, a v čom si mala zlú skúsenosť?

ivona2010
24. jan 2014

ahojte, chcela by spom sa spýtať, či niektorá z Vás mamičiek nebýva blízko OC Max, mala by som na ňu prosbu, daaaaakujem....

suomi9
24. jan 2014

ahojte. mne ma dr. Jankovsky robit kyretaz na jeho klinike. Je to moj prvy zakrok. a som u neho kratko. tak sa bojim. ma niekto skusenosti s tymto dr aj pri nejakych zakrokoch okrem porodov?

lienka55
24. jan 2014

@suomi9 ano mam,a nemusis sa nicoho bat,je sqely.viac IP.

linddi
17. feb 2014

ahojte. Jankovský už asi nerobí v pôrodnici v TN, že? Neviete ale, či sa dá zajednať, aby ma prišiel odrodiť do nemocky? vďaka.

zuzana0612
17. feb 2014

@linddi v nemocnici nerobí, lebo má svoju vlastnú ambulanciu. a neviem, ako je to teraz, ale minulý rok cez leto s ním bola kamarátka dohodnutá, že ju bude rodiť. najlepšie je sa ho opýtať.

olivia6
17. feb 2014

mne povedal ze uz vobec nechodi do porodnice.
Ale teda priamo na moznost vycalovat par stovak a mat ho pri porode som sa nepytala. Ale silne o tom pochybujem, ze by si ho tam uz lekari pustili ked uplne odisiel...

linddi
18. feb 2014

@olivia6
@zuzana0612 baby, ďakujem Vám 😉
spýtam sa ho...

fliacik
28. feb 2014

Ahojte, baby! Chcem sa poradiť. Nedávno sme sa prisťahovali do TN a ešte nemám gynekológa. Veľa som čítala o Gyneke, už som bola nalomená, že sa tam prihlásim, ale kamoška ma odhovára. Vraj majú veľa pacientov a výsledkom je rýchle vyšetrenie, neosobný prístup...a vysoké doplatky prakticky za všetko. Aké sú Vaše skúsenosti a dojmy?

pea87
28. feb 2014

@fliacik s tym rychlym vysetrenim suhlasim ale s tym ze neosobny pristup a vysoke poplatky nie.. ja som tam este neplatila nikdy

jellinga
28. feb 2014

@fliacik pokial chces vysetrenie na presnu hodinu, tak si zaplatis, ale to je dnes uz vsade, taktiez suhlasim s Peou, ze vysetrenie je rychle ale nie neosobne. Ale ked to porovnam z pred dvoch rokov, teraz to ide ozaj ako na beziacom pase a neustale pribudaju nove pacientky, ale inak je lekár dôsledny a v okoli pre mna asi jeden z najlepsich. 😉

fliacik
28. feb 2014

@jellinga @pea87 Ďakujem, baby, tak ste ma asi "ukecali" 🙂

petkovadanuska23
11. mar 2014

Nie Pan Jankovsky nemoze rodit v TN uz

mojama
12. mar 2014

@petkovadanuska23 a si sa ho prosim pytala, alebo sestricky?cize neda sa vobec vybavit?dakujem 🙂

larati
12. mar 2014

Neda mi nereagovat....Naozaj to u neho ide ako na beziacom pase, a sem tam ten pristup by mohol byt osobnejsi .Sestricky su vynikajuce. Ja osobne zacinam hladat inu ambulanciu, necitim sa tam prijemne....

petkovadanuska23
13. mar 2014

@mojama Pytala som sa jeho... Povedal ze on uz v TN nerodi a potom mi aj sestricka povedala ze tam uz nemoze rodit... neviem ale ma tam asi nejake nezhody v nemocnici...

olivia6
7. apr 2014

praveze v porovnani s inymi mestami, kde sa doplaca za vsetko, som v Gyneke platila za cca 4 roky jediny raz, za vysetrenie prietokov v 36. ci ktorom tt. Inak nikdy za nic a vzdy bolo robene sono aj dokladne vysetrenie.

lucika7682
7. jún 2014

Ahojte dievcata, aj ste niektora u neho rodila?...ako ste spokojna?...a ako to je, ked nie ste jeho pacientka a chcete u neho rodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre