Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

jellinga
8. jún 2014

@lucika7682 Ked si precitas prispevky hore, Jankovsky uz v nemocnici nerobi a ani rodit sa uz u neho neda...

ketrin007
13. jún 2014

Baby prosim vas neviete ci mi dr potvrdi papiere po doziti 28 dnoch babetka hned po tych 28 dnoch alebo musim cakat kym pojdem na kontrolu po sestonedeli??

zuzana0612
14. jún 2014

@ketrin007 potvrdí hneď po tých 28 dňoch. a nemusíš tam ísť ani ty, stačí manžel

ketrin007
14. jún 2014

@zuzana0612 ok dakujem pekne

magdalelluska
13. okt 2014

Ahojte, chcem sa spytat ci nahodou nedoslo k nejakej zmene a ci stale nie je mozne dohodnut Jankovskeho k porodu?

jellinga
13. okt 2014

@magdalelluska pokial viem, tak v nemocnici uz nerobi, takze skor nie, ale skus sa opytat priamo jeho pokial k nemu chodis...

magdalelluska
13. okt 2014

@jellinga Vdaka, asi to tak aj spravim. Len som chcela vediet, ci naaaahodou niekto nevie 🙂

ivanadm
16. okt 2014

Ahojte,chcem sa spytat,ci doktor Jankovsky rodi este v trencianskej nemocnici,ci pracuje uz len v tej svojej sukromnej ambulancii?Dakukem

kiki68
16. okt 2014

@ivanadm vraj uz iba v tej sukromnej ambulancii robi

ivanadm
16. okt 2014

Ahojte, doktor Jankovský má už iba tú súkromnú ambulanciu, alebo chodí aj k pôrodom do Trenčianskej nemocnice?Ďakujem

lucinka7531
22. okt 2014

@magdalelluska @ivanadm kamarátke povedal, že si s nou dohodne sekciu v BN pôrodnici. či ťa aj spontanne odrodí neviem. v BN nemocnici sú poplatky za zazmluvneného lekára 250 €

pancuska
8. nov 2014

Ahojte ,prosim vas potrebovala by som vediet ako je to teraz u dr.Jankovskeho s objednavanim?? da sa objednat len doobeda alebo aj poobede?? dakujem (na stranke ma stare ordinacne hodiny)

jellinga
9. nov 2014

@pancuska http://www.gyneka.sk/gyneka/gynekologicko-porod... toto su stare? lebo takto robi stale pokial ja viem...

pancuska
9. nov 2014

@jellinga tak ako prepac ze som sa pytala!!!!

jellinga
9. nov 2014

@pancuska vsak to vobec nebolo myslene v zlom, len som nevedela, ci myslis, tieto ordinacne, lebo neviem o tom ze by sa to menilo, ak ano, budem aj ja rada za novu info... 😉 ak to vyznelo nejako inak tak prepac, ale ziaden provokacny umysel v tom nebol... 😉

zuzana0612
9. nov 2014

@pancuska a neobjednávaš sa sama cez net? lebo tam vidíš voľné termíny a vieš sa objednať podľa toho. ja som sa tak objednávala celý čas, čo som tam chodila. stačí, ak sa zaregistruješ

pancuska
9. nov 2014

@jellinga jedna sa o to ze....mala som ist na vysetrenie vo februari a akosi som sa tam este stale nedostala...uz je to rok co som tam nebola.....kamoska mi pred tyzdnom hovorila ze ma nove sestricky a ze objednava len doobeda a potom mi zasa volala ze aj v stredu poobede sa mozem objednat a potom ze v utorok nerobi a tak som sa rozhodla preskumat jeho stranku a tam stare sestricky a ordinacne hodiny uplne ine ako mi hovorila,tak ze napisem sem ci niekto nieco nevie....lebo mne to doobedne objednavanie absolutne nevyhovuje!! nemam kam dat dvojicky a urcite ich nebudem trepat na gyndu ved by mu to tam prevratili hore nohami.....a ved ty si 35tt tak by si mi vedela napisat ak tam chodis ze ako to vlastne je ,ze ci ma ta kamoska dobre dochomolila....

pancuska
9. nov 2014

@zuzana0612 ano som zaregistrovana ale to jeho objednavanie mi akosi nevyhovuje 😉

jellinga
10. nov 2014

@pancuska Ja tam chodievam skoro rano, ale co k nemu chodia aj zname tak sa riadia tymi ordinacnymi co su na stranke. Oni vacsinou ked maju nieco nove alebo neordinuju tak to vzdy oznamia na stranke. A pokial ti nevyhovuje jeho objednavanie, skus si zavolat na recepciu a dohodnut sa priamo so sestrickami, ci by ta nemohli objednat, ked ty potrebujes. Je tam teraz jedna nova, ale vsetky su velmi zlate, myslim, ze by nemal byt problem... 🙂

pancuska
10. nov 2014

@jellinga dakujem!! to bude asi najrozumnejsie 😉 a ty sa tiez objednavas? ked ides na poradnu?

jellinga
10. nov 2014

@pancuska ano elektronicky, mne to zase vyhovuje cim skor rano, lebo od obeda som uz nepouzitelna... 😀 Ale verim, ze pri dvoch malych detoch si nemozes len tak hocikedy odbehnut 🙂 Tak drzim paste, nech ti vyjdu v ustrety a vela stastia tebe aj dcerkam. 😉

pancuska
10. nov 2014

@jellinga pokecam este s manzelom,nam cesta trva tak cca 45minut tak aj to je problem ale ked nebol ziadny poriadny gynekolog po ruke tak sme cestovali len som neratala s tym ze ked budem mat dve male deti ze to moze byt aj problem....ja som rodila v ukoncenom 36tt ,odtiekla mi plodova voda a bolo....este som mala aj sekciu s dr Jankovskym naplanovanu len bohuzial o 2h v noci som ho nechcela budit a navyse to bol vikend...tak presne viem ako sa citis ....ja som sa uz nevedela dockat porodu a potom zasa navratu domov 😉 tak pocitam ze drobceka doma uz vsetci ocakavate s radostou!! budu krasne Vianoce 🙂 ja som tiez decembrova 😉 nech to vsetko dobre dopadne a nech ste obaja zdravy!!!

jellinga
10. nov 2014

@pancuska Velmi pekne dakujem, ano uz sa na neho velmi tesime a takisto sa neviem dockat kedy to budem mat za sebou... 😀 Ale nech este pekne aspon 3 tyzdne vydrzi v brusku 😵

maca283
12. nov 2014

Ja chodim k Jankovskemu Ordinuje v svojej ale mava slizby aj v nemocnici Zavolajte si priamo jemu rad sa s vami dohodne Ja mam iba super skusenosti A ordinuje aj po obede kde sa nemusis objednavat ale mava tam strasne vela pacientiek Ja som preto chodila vzdy do obeda

monika_nm
13. nov 2014

@maca283 veru ma vzdy kopu pacientiek,ale vzdy v pohode ci rano ci pobede vybavi. Akurat mas asi staru info, lebo co som ja pocula on uz v nemocnici v TN nerobi, hadam vyse roka a vraj uz nechodi ani rodit, tak neviem,ale vsetko sa asi treba jeho spytat, mne to vravela sestricka a aj som to pocula, tak neviem ci sa nieco zmenilo🙂

lucuska04
19. nov 2014

Dr.Jankovsky chodi sluzit do BnB.

shanin
27. nov 2014

áno, chodí do BN a tam aj rodí 🙂

pink_lady
14. máj 2015

ahojte, neviete, preco sa uz neda objednavat k dr elektronicky? ci to suvisi s tym ze sa nemoze uz na presny cas podla toho noveho zakona? to musim tam prist a cakat????

jellinga
14. máj 2015

@pink_lady ano je to kvoli tomu, ale ja som tam bola skoro rano a nikoho tam nebolo, tak neviem ci som mala len stastie alebo tak maju vsetky rana...

monikabambino
28. máj 2015

prosim vas neviete kolko berie MUDr. jankovsky za porod, teda za to aby ma odrodil?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre