Gyneka Trenčín a MUDr. Jankovský. Aký je pri pôrode?

anka77
6. nov 2008

Ahoj babenky, plánujem zmeniť tesne pred pôrodom lekára. Chodíte niektorá k MUDr. Jankovskému do Gyneky, alebo vám bol pri pôrode? Chcem vedieť aký je...
Ďakujem za všetky informácie 😉

pink_lady
2. feb 2011

@tatanya aha, dakujem za infosku ... 🙂 no neviem ci tam teraz pojdem 😅 je to take zvlastne, este keby je tam Krkoska, tak idem ale zas take divne ked neviem kto ma bude vysetrovat, ze na koho sa psychicky pripravit 😝

tinnka9
2. feb 2011

@miskadusko mne sa uz stalo (asi pred mesiacom), ze som u dr.Jankovskeho cakala 4hodiny - teda prisla som o 15,00 a z ordinacie som odchadzala o 19,00, a to tam mal po mne asi este 15ludi v cakarni ☹ . ale je pravda, ze som vystihla taky blby termin - mal akurat po dovolenke, tak dufam, ze to viac uz nezazijem 😀 .

tatanya
2. feb 2011

@pink_lady no ved uvidis, ale ked musis ist, tak ti ine nezostava. Drzim palce, aby si natrafila na niekoho, od koho budes odchadzat spokojna 😉

lienka55
2. feb 2011

Dievcata dr.Jankovsky ma teraz dovolenku asi az do nejakeho 14,15.2.,volala som s nim dnes. 😉

pink_lady
2. feb 2011

@lienka55 diky za infosku 😉
@tatanya ja nemam nic proti napr wallenfelsovi, aj Krkoska je super, len ten pocit ze neviem za kym idem 😅 😉 aj by som sa objednala ale naposledy ma doki nechcel objednat lebo ze ma toho vela naobjednavaneho 😕

miskadusko
2. feb 2011

Včera tam ako druhý dr. bol Krkoška. bolo to fakt super, ja som tam bola včera prvý krát, takže neviem či to vždy robia dvaja ale kámoška hovorila že ked tam bola naposledy iba tak na preventívke asi dva mesiace alebo tri do zadu tak robil iba jankovský. tak neviem či to už bude vždy, mne by to iba vyhovovalo lebo fakt to išlo strašne rýchlo. bolo to super, ja som bola pripravená na to že tam strávim celé pobedie a za chvílu som bola preč 😀 a ešte aj s fotkou bambulky 😎

potokin
2. feb 2011

@miskadusko sranda ze si vcera natrafila na krkosku lebo ja som tam bola rano a bol tam jankovsky. ono asi zavisi ze kedy tam prides lebo jedna pani v cakarni mi hovorila ze ona bola poobede a bol tam vzdy len niekto iny ako jankovsky a ja som zasa na nikoho ineho nenarazila. 🙂 a s cakanim nemam ziadny problem cakavam asi hodinku a to je max 🙂 najma teraz ked tam uz chodim kazdy tyzden mi to vyhovuje 🙂

potokin
2. feb 2011

@lienka55 to ze ma jankovsky dovolenku si ma moc nepotesila som tajne dufala ze ho budem mat pri porode🙂 teda ak si to mala nerozmysli a nepride na svet po termine 🙂

lienka55
2. feb 2011

@potokin tak mi aspon dnes do telefonu povedal. 😉

linddi
3. feb 2011

Ahojte, prosím Vás, keď má Jankovský dovolenkku, ordinuje tam niekto teraz namiesto neho?
A ešte: útorky sú ordinačné už od rána pre netehotné aj bez objednávky?
Ďakujem.

potokin
3. feb 2011

@linddi niekto za neho asi bude ordinovat a v utorok rano su aj tehotne aj netehotne aj bez objednavania

linddi
3. feb 2011

Ďakujem 🙂

zabka
6. feb 2011

Ahojky, nenajde sa tu nejaka tehulka co mala tehu cukrovku? Neviete nahodou ako sa vola ta diabetka ku ktorej doktor posiela?Dakujeeem

liviaf14
6. feb 2011

@zabka mňa poslal k MUDr. Korecovej, je v zdravotnom stredisku Špitálska, oproti nemocnici 😉

zabka
6. feb 2011

@liviaf14 Dakujem velmi pekne.... 🙂

liviaf14
6. feb 2011

@zabka 😉

zdienka
8. feb 2011

baby ahojte. nemozem sa dovolat jankovskemu, uz daky tyzden. vypnuty stale. zmenil cislo? neviete?

miskadusko
8. feb 2011

@zdienka baby tu písali že má dovolenku, ale že to ani sestrička nezdvíha. tak neviem...

zdienka
8. feb 2011

@miskadusko diky za info. ja som len tak narychlo sem nakukla tak som si nevsimla...

a neviete niekto kam sa teraz da zavolat a objednat na termin?
nejake ine cislo? mne je uplne jedno aj ked tam bude len krkoska, ten je super 🙂

pink_lady
8. feb 2011

@zdienka myslim ze na presny termin objednava len jankovsky, k sestrickam sa dovolat neda - teda ak sa to medzicasom nezmenilo. 😉 Potom mi daj prosim vedet kedy a kto tam bol 😎 Ano, Krkoska je velmi super tiez.

zdienka
8. feb 2011

@pink_lady no to znamena ze teda cakam kym sa vrati... ja sa vzdy objednavam na stvrtok. radsej si zaplatim ale nikdy som necakala max desat min, co je v teho a s malym babom velka velka vyhoda. a to tam bol vzdy jankovsky osobne.

lienka55
8. feb 2011

@zdienka mal by tam byt od buduceho tyzdna,tak mi hovoril,ze okolo 14,15.2. uz bude pracovat. 😉

katslad
8. feb 2011

Ja som bola v poradni dnes doobeda, miesto doktora Jankovskeho bol doktor Wallenfels. Išlo to strašne pomalyyyyyyyy. Bola som tam viac ako tri hodiny!!!! Ale aj tento pan doktor bol veľmi milý. Takže aj tak spokojnosť.

kaktusik007
8. feb 2011

@katslad ahaaa, takze ono poradna funguje nadalej... nemusim sa stresovat, ze pridem a dvere budu zatvorene??? 😀

zdienka
8. feb 2011

@lienka55 dakujem za info 🙂

katslad
9. feb 2011

@katusik007 neboj poradna je stále, tento týžden ma jankovský dovču a budúci týžden tu už bude a sestrička vravela že ten další ma opat dovču 🙂 ale vždy ho zastupuju super kolegovia

macik662
10. feb 2011

Ahojte,ja som sa mu snazila dnes dovolat a nikto mi to nebral, viete mi niekto povedat,ze ci tam uz 14.2 bude?Dakujem

miskadusko
18. feb 2011

Čaute, prosím vás mohli by ste mi napísať číslo na dr. jankovského, chcem si ho porovnať s tým čo mám ja či je správne.ja viem že na tej svojej stránke má nejaké číslo a neviete či okrem toho nemá aj nejaké iné. mne by stačilo rozprvať s jeho sestričkou. díky 🙂

macik662
18. feb 2011

Dr. ked ma volno ma vypnuty ten tel. co je na nete

liviaf14
18. feb 2011

@miskadusko oba mobily zdvíha iba dr. jankovský sám pokial viem. na dverách čakárne mával napísané 2 čísla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre