Gynekológ MUDr. Borecká, Prešov. Máte skúsenosti?

flowrik
27. dec 2008

Ahojte mamicky. Som z PO a momentalne v 6tt. Mojou lekarkou je dr. Borecka. Prosim Vas, mate s nou nejake skusenosti? Ja o nej nic neviem, je sice mlada, ale pocula som, ze celkom dobra. Ja som s nou zatial nemala naj skusenosti. Citala som si ine fora, ale baby ju vobec nespominaju....vdaka.

jana822
20. nov 2009

Ahojte ja poviem tiez svoj nazor na Borecku 😉 Podla mna nie je este tak odbornicka nakolko je mlada,a pokial sa tyka vnutorneho vystrenie.Ked ma vystrovla z vnutra tak to strasne bolelo,a myslim si ze ma dost odmerany prist.Za odbornicku ju velmi nepovazujem,ale to je iba moj nazor

matkaaa
28. jan 2010

Je pre mňa dosť nepríjemné počúvať toľko negatívnych ohlasov na MuDr.Boreckú. Síce som pri nej nerodila/ešte som na to mladá/ operovala ma na cystu.Priznávam aj mne sa na prvý pohľad zdala byť neprístupná ale po chvíľke som zistila,že je to iba prvý dojem.Prijala ma MuDr.Hricová,ktorá sa zachovala naozaj veľmi pekne,ľudsky a zároveň aj profesionálne.Obidve všetko pekne vysvetlili. A vôbec som nemala pocit aby čo len jedna z nich sa chovala tak,že som ju práve vyrušila aj keď bol 24.december.Doktorka Borecká ma skutočne dobre zoperovala začo som jej vďačná.Vidno ,že je to profesionálka ako sa patrí.A na základe toho som si ju vybrala aj za svoju lekárku ,ku ktorej teraz chodím.Vždy mi všetko pekne vysvetlí,odôvodni,v kľude odpovie na všetky moje otázky.Takže doktoruku Boreckú len a len doporučujem🙂 Naozaj stačí trochu spoznať a hneď si ju obľúbite.

matkaaa
29. jan 2010

*oprava MUDr. 🙂 a ešte by som snáď by som doplnila k mojej predchádzajúcej odpovedi,že obe lekárky mali veľkú trpezlivosť.Ale vlaste teraz tu riešime MUDr.Boreckú takže k nej.Myslím si,že sa zachovala veĺmi dobre a som rada ,že so mnou mala toľko trpezlivosti.Viem o čom hovorím,pretože keby ste ma vtedy videli ako som im tam vystrájala a robila všetko možné len nie to,čo bolo treba tak klobúk dolu pred touto lekárkou.A to už keď ja chválim lekára tak verte,že to už aj je dobrý lekár. A mne skôr taká neusmiavavá a nie veľmi milá prišla MUDr. Horanska.Bola som úplne zostresovaná keď mala vizitu...moja skúsenosť-môj názor

matkaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dakoda
14. apr 2013

Ja som Dr. Horansku este nevidela, aby sa neusmievala 😉 Podla mna su obidve dobre odbornicky. A to, ze sa niekto neusmieva o tretej v noci, po celom narocnom dni, zopar akutnych sekciach, kde islo o zivot zeny a dietata, akutnych krvacaniach, potratoch, ... to mi pride prirodzene asi by sa nikomu nechcelo usmievat. Treba si uvedomit, ze lekari su tam od rana od siedmej, cely den robia, potom pokracuju v sluzbe, kde riesia akutne stavy, su pod stalym tlakom, stresom, ... Je to urcite velmi narocne fyzicky aj psychicky.

ematko29
19. apr 2013

@dakoda super si to napísala,ja som s doktorkou Boreckou velmi spokojná.Rodila som pri nej druhú dcérku.Pár krát som ju stretla u Stríčkovej atam sa mi naozaj zdala taká neludská.Ked som potom rodila auvidela som ju adošlo mi ,že pri nej budem rodiť skoro ma trafilo.Ale bola úžasná,ja som sa strašne bála zástrihu lebo pri prvej dcérke som sa potrhala rodila som vtedy v novej pôrodnici azašívanie vtedy bol nekonečný príbeh.Pekne sa ma pýtala čoho sa tak bojím atak pekne sa somnou rozprávala,že naozaj som jej verila,že to bude dobré a bolo to naozaj dobré.Raz dva ma zašila ani som nevedela kedy,po pôrode som sa skoro zotavila čo sa nedá povedať o mojom prvom pôrode.Ak by som rodila opäť tak by som bola rada ak by to bolo prinej 🙂

3636
6. jún 2014

S dr. Boreckou mam skusenost - odoperovala mi polypy. Bola ku mne mila ... Tesne pred zakrokom som sa dozvedela priamo od nej, ze ma bude operovat. V cakacej miestosti ma navstivila osobne, predstavila sa mi, vysvetlila co mi bude robit, ako to bude dlho trvat a povzbudila, ze sa nemam nicoho bat.

katad1
11. júl 2014

No tak ja mam hrozne skusenosti s Horanskou, ano usmieva sa a poza chrbat sa Vam vysmieva, ani si nedava pozor ,ci ju pocujete. O vysetreni ani nehovorim, ked vas vysetri, tak porodite aj ked ste len v 28 tyzdni.

juliana7221
21. okt 2014

Myslite si,ze ma MUDr.Pankuchova(zaslobodna Borecka) vezme aj bez objednania🙂
?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre