Gynekológ MUDr. Frko Dušan. Máte s ním skúsenosť?

bobulka34
4. apr 2008

nechodite niektora k nemu, ake mate skusenosti

evka.e
26. apr 2008

Ak si u neho prihlásená, radila by som rýchly odchod. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Do podrobností by som nerada zachádzala.

neli37
26. apr 2008

Ahoj ...ja sice niesom tehulka ale som mala tu cest parkrat pana frka navstivit...a hned som aj zmenila gynekolaga...a kludne sem aj napisem podrobnosti keby si chcel vediet moj nazor

katavinka
28. apr 2008

Baby, to naozaj? Tiež budem meniť a uvažovalo som nad ním ☹ Čo je to zač???

evka.e
29. apr 2008

Katavinka, určite nie tento. Je nedôsledný. Keď mi išlo o život, namiesto toho aby ma poslal na PORIADNE vyšetrenie, naordinoval mi Ibalgin. No každú stredu tam ordinuje MUDr. Sysák z Antolskej nemocnice a ten je skutočný odborník. Zdá sa mi, že spominanému lekárovi takto zachraňuje povesť.

janca704
30. apr 2008

Tiez by som volila ineho lekara. Podla skusenosti kamaratky - ona mu musela pripominat, kedy ake vysetrenie jej v tehotenstve ma spravit 😠 , je velmi nedosledny a "neporiadny" 😒

lilike
30. apr 2008

ja som u neho bola zatial len raz na preventivke,nakolko moja gyndoska isla do dochodku a on ju nahradil,a ja som zasa mala pocit ze ma vysetroval az moc dokladne....neviem,nemam ziadne problemy takze neviem povedat ako by sa choval keby som potrebovala nieco viac ako len cyto a sono...a vysvetloval mi vsetko dopodrobna.Tiez som ale mala referencie ze neni nic moc.

pietra
30. apr 2008

ja k nemu tiez patrim po odchode gynekologicky do dochodku (lilike, tusim sme mali rovnaku dokinu 😉 ). spociatku sa mi pacil, on prvy sa zacal zamyslat nad tym, ze nepravidelnost a vynechavanie mojho cyklu ma asi nejaku pricinu a neriesil to len vyvolavackami. Ale pocas tehu som s nim veru spokojna nebola. Za kazdu kravinu pytal peniaze 😠 tiez rozmyslam nad zmenou, ale neviem ku komu ist, viem len, ze u frka ostat nechcem

anaxamon
10. júl 2008

ahojte kocky, treba sa k nemu objednavat alebo je to tam ako bolo za pani doktorky ze som len dosla a cakala?

nebola som tam ako odisla do dochodku ale uz musim a nestihla som tam dnes doobedu zavolat..tak ak by ste mi stihli odpovedat skor ako zajtra rano bola by som mudrejsia a nemusela tam vyvolavat 😀

meduzicka
10. júl 2008

ahojte baby, myslite Dr. Frka na Gorkého v BA?

anaxamon
10. júl 2008

meduzicka, ja myslim presne toho...vedla mekacu...

meduzicka
11. júl 2008

nuz aj ja k nemu chodim. kedze prvy krat cakam babatko, nemam s kym porovnat a preto som si doteraz myslela, ze som precitlivela., ked sa mi vela veci nepozdava...takze som na jednej strane rada, ze nie som sama. Na druhej strane nepoznam nikoho, ku komu by sa dalo ist (okrem sukromnych klinik). Viete niektora niekoho odporucit?

anaxamon
18. júl 2008

ahojte bola som tam dnes, odporucam sa neobjednavat, zbytocne zaplatite 150 sk, aj tam ma nevzal na cas, ale o pol hodiny neskor...ale inak pohoda..aj ked viem ze lekar sa najlepsie spozna az ked ma pacientka problem...takze zatial tak

bimbibimbi
21. sep 2008

ahojte ja myslim ze je v pohode. zo zaciatku sa mi zdal byt tiez povrchny a nezorganizovany. chodila som k nemu cele tehotenstvo a vcelku to bolo v poriadku. nerobi z nicoho vedu. po tehotentve som u neho bola parkrat a zda sa mi byt mily. hlavne vysetrenia u neho nebolia a je celkom zhovievavy v porovnani z inymi. ja ho aj odporucam ostatnym som spokojna, mohlo byt aj horsie. a Mudr. Sysak je prehnane mily ale nezda sa mi byt az taky dobry ako vyzera .... bola som u neho aj na Antolskej a cakala som na neho asi dve hodky

majusa
21. sep 2008

ahojte, tak ja som mala tú česť sa s ním stretnúť a už som preč. Pretože ak mi nejaký lekár povie, že mi nespraví cytologiu, lebo som ju mala robenú pred rokom a dopadla dobre, že načo zbytočne, tak ja sa s takým lekárom nemám o čom baviť. Keď som mu spomenula, že sa nám nedarí otehotnieť, tak prvé čo povedal bolo, že mi vie pomôcť, ale bude ma to stáť veľa peňazí. Našla som si inú lekárku, u ktorej som otehotnela do 5 mesiacov od prvej návštevy a vôbec ma to nestalo kopec peňazí. Ale asi má každý iné nároky. Čo mám známe, tak všetky od neho odišli.

sebisarah
26. jan 2009

ahojte dievcence, rada by som sa pridala do debaty. ja som odisla od lekara , ktory bol velmi ale velmi neschopny, lekar ktory ma poslal prec s hnisavym absecom v posvovej oblasti , lebo tvrdil , ze nema skalpel a anema dezinfekcne prostriedky na to ...proste sa mu to nechcelo robit...... a vela dobreho som o nom pocula............ Dr. Frko bol ku mne velmi mily, a je to i nadalej a pomaha ako sa da a hlavne sa stara. Mozno sa uz zmenil po tom co cital tieto nazory a mali by ste mu dat sancu a predtym ako k nemu vstupite do ambulancie, by ste sa mali nastavit pozitivne a az potom sa vam mozno podari ocenit jeho pracu . Ale kto vie, mozno aj mne raz vystroji nieco a potom vam o tom napisem 🙂 pekny den a hlavne malo takychto navstev vam vsetkym prajem

maminka111
24. mar 2009

MUDr. Frko, nemozem nic zle povedat. Je to spravny chlap aj ked trosku pojaseny ale vie co robi,
je to naozaj odbornik. Cele tehotenstvo som chodila k nemu a bola som spokojna, vobec nic nezanedbal.
Je fajn, aj ked si na neho fakt treba zvyknut. Zavadzal mi danu, vobec to neslo ale nerobil nic na silu
bol mily a hlavne velmi trpezlivy, no naozaj to neslo au. Ja si naozaj myslim ze je to pan odbornik 🙂.
Aj sestricka posobi byt mierne oprsklo ale je to mila zena, ktora ma toho vela.

Dakujem a zvaste

pici
24. mar 2009

ja som k nemu patrila, ked este ordinoval v senci. napúriek tomu ze jedneho dna zbalil saky paky a nebol tam. bola som s nim spokojna. pripadal mi skor prehnane pedantny ako lajdak. osobna skusenost je nezamenitelna si myslim

d.d.
17. apr 2009

Ahojte, nedá mi nezapojiť sa do debaty.

Aj ja mám veľmi zlú skúsenosť so spomínaným doktorom Frkom.

Po dvojročnom chodievaní- nechodievaní mi robil vyšetrania, lebo som sa sťažovala na bolesti v podbrušku a naordinoval mi tabletky proti bolesti s tým, že je všetko ok.

O týždeň nato som skončila na pohotovosti a v nemocnici na operačnom stole.

Takže neriskovala by som to s ním už nikdy viac, čo je cennejšie, ako zdravie???

juvimail
17. apr 2009

Ahojte, tiez nepridam osobnu, ale svagrininu skusenost. Mala tu smolu, ze prave ked rodila mal sluzbu Frko a tak zbabrane zasitie ste este nevideli...Ked bola na kontrole u svojho gynekologa po porode, tak si normalne zapisal jeo meno, aby upozornoval pacientky, ze sa mu maju vyhybat...Snad to niekomu pomoze

veronika33
17. apr 2009

Zo Senca asi rýchlo musel odísť, lebo by mu už neostala žiadna pacientka. Dve moje susedy k nemu chodili na začiatku tehotenstva. Jednej povedal, že tam má prázdne plodové vajce a má isť na kyretáž (chlapček už má 5 rokov) hneď od neho odišla a druhej povedal, že nikdy neotehotnie a keď otehotnela a krvácala, lebo tam mala hematom, tak jej povedal, že to je potrat a má isť na kyret (jej synček má o chvíľu 4 roky) obom nechcel pri odchode vydať kartu, pre karty museli ísť manželia a riadne mu vynadať. A čo som o ňom čítala v iných diskusiach, toto nie sú ojedinelé prípady.
Len mi prosím napíšte kde - v ktorej nemocnici robí aj pôrodníka 😠

lienocka235
17. apr 2009

rovnako som k nemu chodila v senci a odisla som velmi rychlo... moja sesterka k nemu chodila pocas tehu... pytal peniaze aj za to co nemal, neurobil zakladne vysetrenia kt. mal.. a ju potom dzubali v nemocnic ked tam zacla chodit na poradne ze preco t onema.. ze ci nechodila na poradne a tak...

danka333
27. apr 2009

Ahojte chcem reagovat na vase prispevky. Niektore prispevky ma sokovali. Moja skusenost s Dr. Frkom je velmi dobra a nemozem sa na neho vobec stazovat a povedat krive slovo. Vzdy si svoju pracu robil dobre a zodpovedne a tak to je aj teraz. Je pravda, ze je tak trochu pojaseny 🙂 , ale myslim, ze je to v norme. Poslala som k nemu uz zopar kamaratiek a tie vsetky vyliecil a nemali a nemaju ziadne problemy. Ked nieco potrebujem tak mi staci dvihnut telefon a vsetko vybavim cez telefon, ci uz ked potrebujem recept, alebo ked mam nejaky problem. Je to doktor na spravnom mieste a velmi ma zaraza, ked ho niekto obvinuje ☹ . A este jedna poznamka: Myslim si, ze doktor, ktory robil v Rakusku a bol zopar rokov v Libyii nie je ziadne B-cko a svojej praci rozumie a vykonava ju najlepsie ako vie.

veronika33
27. apr 2009

Danka333
rozhodne sa ako super doktor nesprával, keď pôsobil v Senci, nikto ho tu neosočuje, len píše pravdivé skúsenosti s ním, možno sa už zmenil, ale ja mu už iste neverím a nezverila by som sa mu do rúk. Preto sa pýtam, v ktorej nemocnici pôsobí, aby som sa mu vyhla.

juvimail
27. apr 2009

a pisete vsetko o tom istom doktorovi? Lebo sa mi nechce verit, ze by jedna bola maximalne spokojna a dalsia vysostne nespokojna.... 😨

danka333
27. apr 2009

veronika, dr. Frko robí v Bratislave na Gorkého 1

mayka
27. apr 2009

nahodou mi padla tato tema do oka. ja som mala tu "cest" k nemu chodit a po polroku som od neho utekala so slzami v ociach. Nikdy ho nikomu neodporucim. Pretoze ked som k nemu zacala chodit , dohodila som ho aj svagrinej a ta spravila presne to iste. Dokonca sestricka ktora u neho robila v tej dobe na neho nemala peklne slova ked sa bavila s jednou pacientkou - zrejme kamaratkou.
Dr. Frko robil uz hocikde. Ja som k nemu chodila do Senca.
Mi povedal ze mam maternicu ako panna. 😀 No fakt neviem ako vyzera panenska maternica.

mayka
27. apr 2009

Este som si spomenula ako ma raz vysetroval. 😀 Som lezala na koze s roztiahnutymi nohami , to zelezo som mala viete kde a on si popritom vybavoval sukromny hovor s nejakym kamaratom. No a potom mi povedal ze mam maternicu ako panna.

mayka
27. apr 2009

Teraz sa uz na tom smejem ale vtedy mi bolo na grc.

veronika33
27. apr 2009

Danka333
to sa tu už spomínalo, že robí v BA na Gorkého, ale niekto písal, že sa s ním stretol aj v nemocnici v BA tuším pri pôrode a tomu by som sa chcela vyhnúť, stretnúť sa s ním niekde v nemocnici, na Gorkého určit nepôjdem, ja mám svoju výbornu gynekologičku, len ona nepôsobí v nemocnici, keby sa niečo stalo.

hala
11. máj 2009

Ahojte baby, ja som prave s dotyčným pánom doktorom dotelefonovala,ste tu viaceré čo sme mali MUDr.Podhorskú ako vidím. Išla som na internet len tak, námatkovo a iba som sa utvrdila, že moj dojem odísť z tejto gyn. ordinácie nie je zlá intuícia. Mám malý problém , ktorý som doktorovi popísala, nepovedal nič, len že mám prísť za tri mesiace. Asi sa mám preliečiť sama, ale ako , neviem. Na cyto - ked so volala kvoli vysledkom povedal že volaju len v prípade ked výsledky nie su dobre - to je logické a šetrí to čas, ibaže neviem kam by zavolali, keď v šaláte záznamov nevedia nájsť moje číslo a až pri osobnej návšteve po 2 rokoch !!!! som im ho v tom zázname ukázala. Prvé vyšetrenie bolo dosť agresívne a vsetko ma bolelo - povedala som si ok, asi bude dôkladné.
Dobré je , že sa dá za malý príspevok objednať na konkr.,čas a funguje to, ale ostatné je o ničom. Neviem ktorá baba ide rada na gynekologiu , a už vôbec nie často , tolko sa hovorí o prevencii a keď tam prídete, tak vlastne len tak, že nemáte čo robiť ? takže ked tam idem , rada by som aj adekvátny prístup . Požiadavku na niektoré vyšetrenia som si musela vyžiadať , a dospela som k rozhodnutiu zmenit doktora - a na internet som išla preto, ci nemám len ja sama sibjektívny pocit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre