Gynekológ v Košiciach. S kým ste spokojné?

zuzu1111
7. júl 2009

Ahojte snažilky a mamičky 🙂
Ak ste tu nejaké z KE prosím vás o radu. Bývame s drahým už sedem mesiacov v KE a tak chcem zmeniť moju gynekologičku/gynekológa. S tou mojou doterajšou v mieste predchádzajúceho bydliska vôbec nie som spokojná a keďže sa troška začíname zaoberať myšlienkou mať bábo nechcem si len tak vybrať hocikoho, ale chcem nejaké referncie 😀 - s kým ste spokojné.
Ďakujem vám vopred za tipy.

terezka1947
6. feb 2014

a co hovorite na MUDr.Murina?

zuzu1111
autor
6. feb 2014

@miriama11 - pozerám, že mi "svieti" moje meno, že kto ma spomína....už dosť dávno som sa na to pýtala 🙂 ....odvtedy som si prešla hocičím a doma máme 2 krásne deti. Chodím na gyndu do U.S. Steelu, odvtedy sa tam vystriedali 1doktorka a 2 doktori, Olšavského som "zažila" v nemocnici v Šaci, tuším aj asistoval mladej doktorke, pri ktorej som rodila 😉

s0nicka
6. feb 2014

Kočky jednoznačne odporúčam MUDr. Dana De Furia, Poliklinika na Mäsiarskej, nedám na ňu dopustiť, vystriedalo sa tam veľa lekárov ale ona je u mňa top, taktiež ako už bolo spomenuté MUDr. Murinská, ale dlho sa u nej čaká, má toho veľa.

miriama11
6. feb 2014

@zuzu1111 az neskoro som si vsimla aka stara je tato tema.

miriama11
6. feb 2014

@terezka1947 pocuvam na neho samu chvalu a hlavne ze konecne vystriedal niekto matisovu

tchaliak
6. feb 2014

@terezka1947 urcite spravna volba

jul11
7. feb 2014

@terezka1947 Murin je odbornik na sono a je mily a zodpovedny. ja mam dobre skusensoti aj s Dr.Linkeschom-Stara nemocnica, sukromnu prax ma vo vojenskej nemocnici.

14aisha14
8. feb 2014

@katy2 myslim si ze nie sla som tam na odporucanie viacerych znamych.Ale ako sa vravi sto ludi sto chuti. 🙂

katy2
8. feb 2014

@14aisha14 mam vlastnu skusenost... teiz som pocuvala davy spokojnych a nikdy viac... ale zelam ti, aby si nikdy nemala problemy a na predpisanie antiky a bezne vysetrenia je v pohode... len nedajboze mat nejaky problem... ale to je uz kazdeho osobna vec 😝

sunny15
10. feb 2014

@14aisha14 suhlasím s katy2 na preventivku a Hak je ok.ale inac ak bude mat kopec pacientiek bude nadava kolko pi...este caka na vysetrenie atd. dost neprijemne...a ak budes mat problem tak odb.pomoc necakaj...a ak nahodou potratis povie ze neva...ved aj zena Billa Gate-a to prezila 😠
ja som tam chodila 8rokov ...takze viem aky bol a ako sa zmenil 😖

14aisha14
10. feb 2014

@sunny15
@katy2 Ďakujem Vám za informácie.Uvidíme ako sa bude správať.HAK nepotrebujem už by som rada otehotnela tak snaď bude v pohode.Rátam zo všetkým keď bude zlý počas tehotenstva tak ho samozrejme vymenim 🙂

sunny15
10. feb 2014

@14aisha14 určite...uvidíš...prajem ti aby si s nim ci so sestričkou mala len príjemné skúsenosti 😉 aj ked.... 😖
ale určite odporučam počas tehotenstva sa ukazať aj inemu dr.napr.chod na 1-trimestralny skrining aj ked ti povie ze on to robi tiež.... 😝 on krv nebere len usg robi v 12tt....odporucam sa objednať na 1.trim.skrining ku dr.Dosedlovi do Sace ci ku dr.Dankovčikovi do žel.nemocnice....a aj na usg v 20tt a 30tt chod ku dr.Dosedlovi ci Dankovčikovi....su skvelí obaja....ja som aj rodila pri dr.Dosedlovi....zachranil moje dieťa aj mna..dr.Matyi ma kludne chcel nechat rodit spontanne...aj ked som mala myom velky asi 7cm a bol tesne pred placentou...co samozrejme unho nehralo rolu 😲 😲 😠 az v 30tt mi dr Dosedla na usg povedal ze musim rodiť sekciou lebo by mohlo pri spont.porode nastat masivne krvacanie z maternice a mohli by sme s babom umriet...bol v soku ze dr.Matyi mi vobec nekontroloval myom pocas tehu vraj to je zbytocneeee....a mohlo nas to stat zivot..... 😔 chvalabohu sme obaja boli v poriadku bez komplikacii pri sekcii.......skratka po takomto neodbornom pristupe som uz viac nemohla doverovat tomuto dr.

zfoxi
11. mar 2014

Pridávam čerstvý pohľad na pána doktora s malým " p ". Na veľkého už zrejme nemá. Ale k veci.
Som po pôrode dcérky (7 mes. ) a ostalo mi dosť , dosť veľké bruško. Keď som bola nedávno pri Dr. Matyimu prvé čo povedal , že akosi často chodím k nemu , že čo-to? A to som po pôrode bola tam po tretí krát . Prvý po šestonedelí, druhý s tým , že to bruško vyzerá divne a tretí pred operáciou bruška. Bola jeho poznámka objektívna ?
A čo sa vlastne stalo? Dostala som brušný pruh a preto bruško mi nezišlo. Podotýkam , že veľký pruh. Bruško som mu pri tej druhej návšteve ukazovala aj napriek tomu, že on zjavne namal o tom záujem . Jeho odpoveď bola a samozrejme s úškrnom na tvári, že čo chcem , že čo sa 9 mes. naťahovalo nemôže predsa len tak zísť. A k tomu nech beriem do úvahy môj vek , že iné to je keď som mladšia. Mám 37 rokov . To akože starenka, áno? Bol to môj druhý pôrod. Pri synovi som bola do 5-teho mesiaca kočka a teraz som vyzerala ako pekne tehotná mamička. Bruško vyzeralo akoby som bola v dobrom 4-tom mes. teho . Odporúčal mi cvičenie a natvrdo. Začala som sama pátrať čo sa vlastne so mnou stalo. Začala som chodiť na konzultácie , za trénermi , ktorý svorne komentovali, že mám tehotenské bruško. Pekné nepoškodené, bez strií avšak veľké. Keď ma zbadal chirurg- lekár prvá otázka znela či nemám pruh, druhý lekár zopakoval otázku , ostatné som si potvrdila na nete, USG-čkom a záverom je to, že dnes som už po operácií pruhu a zotavujem sa. Pokiaľ by som však poslúchla radu DR. R.M . je možné, že črevá by mi vyšli do dutiny brušnej , zauzlili sa a vtedy by nasledovala rýchla cesta na operačku a to všetko by som musela stihnúť do 2och hodín. Ináč mi ide o život. Vy mamičky , viete si predstaviť zabezpečiť dve deti a ostatné tak, aby ste boli tak rýchlo po skalpelom ?
Moja rada znie: Utekajte od takého lekára. Moja noha už určite nevkročí do ambulancie Dr. Richarda Matyiho tak ako aj moja sestra a ostatné. A áno ostatné príspevky len potvrdzujem , že za VŠETKO si pýta zaplatiť a len to čo on odporúča je to naj. Opak je v lekárni. Tešme sa z detičiek 🙂

livka_
11. mar 2014

@zfoxi ja som od neho vzala kartu a mozem povedat, ze bucham si hlavu ze som to neurobila skor. kazda dodatocna otazka mimo toho co povedal znamenala divny pohlad ze som asi retardovana.. citujem "a vy ste mi nerozumela?!" btw. samozrejme vsetky moje problemy vraj vyriesi len antikoncepcia jednej znacky.. tak retardovana niesom a rozhodla som sa ze nebudem mu prispievat na provizie na velke naramkove hodinky a jeho auto ktore som mala moznost vidiet...

tanickam
11. mar 2014

Presne tak vela zien odchadza.vobec mi neslo o to aby si ma pamatal ale ked pozrel do karty a videl ze som bola tehotna mohol sa aspon opytat.a jeho odbornost potvrdil tym ked zapotil ze som bola na usg prsnikov a ja som vobec nebola 🙂).a hlavne pri druhom tehu som do 18tt bola aspon na nejakych vysetreniach ci ultrazvukoch coz u neho som bola dvakrat....ale drzim palce tym ktory su u neho nech nemaju zle skusenosti ako ja nakolko este pindal ked som brala kartu ze to sa nedaaa a ze musim pockat do konca mesiaca coz je blbost 🙂)

myrca_m
12. mar 2014

@sunny15
@zfoxi
@livka_
@tanickam ak sa smiem opytat ku komu chodite teraz? Ja mam s nim tiez negstivnu skusenost. Este asi pat rokov dozadu ma trapili mykozy, chodila som k nemu skoro kazdy mesiac a dokopy nic so mnou nezrobil. Len skusal lieky. Pri jednej navsteve ked ma zbadal ho az pot oblial. Nakoniec som zmenila stravovacie navyky a mykozy ustupili. Vtedy som od neho neodisla lebo som nevedela ku komu inemu ist :( moja chyba. A teraz pocas tehotenstva som tiez zazila pekne situacie, po ktorych som si povedala ze ho uz zmenim. Prva bola ta ze raz bolo na fotku skoro a po dalsej uz neskoro. Pri dalsej navsteve som sla za jednou pacientkou ktora ho nastvala tak mi s nervami povedal ze co ona od neho chce, ze chodi za nim s chu..vinami a potom povedal ze on jej aj tak nemoze pomoct lebo ... a povedal mi pomaly celu jej anamnezu. A potom pri jednom usg sa ma pyta ci chcem vediet pohlavie babatka, ja ze ano. Povedal ze dievcatko ale mozu sa vyvinut este semenniky. A ked uz som odchadzala tak ma skasiroval - 2 eura plast -to je v poriadku ale zabil ma ze 3 eura urcenie pohlavia. A take ako livka pise ak som sa naaaahodou nieco opytala tak na mna kukal ako na dementa ze co sa pytam. A raz sa stalo aj take ze pocas mojho vysetrenia mu zavolala pacientka ktoru hned schladil ze s takymi vecami nech vola sestricku a ked zlozil tak sa mi postazoval ze s takymi pi..vinami ho otravuju pacientky. Cize ja chcem tiez od neho odijst len neviem ku komu :( :(

livka_
12. mar 2014

@myrca_m ja chodim k doktorovi marcelovi luptakovi hroncova c 5 😵

karmela
12. mar 2014

@s0nicka je to moja naj Dr ktorú som kedy poznala,pocas tehu ktore som mala rizikové zachránila život mne aj mojej malej 😵 je to zlata žena plus dobra a precízna gynekologička Dana De Furia 😵 a další naj v mojom živite je Erik Dosedla ktorý sa postaral OTO aby som porodila zdravé dieta a prežila 🙂

reni1512
12. mar 2014

Dr. Ján Adam, nová nemocnica, Dr. Murín - Ťahanovce

s0nicka
12. mar 2014

@karmela je zlatá, a FAKT neskutočne dobrá gynekologička, len škoda že nerodí :(

karmela
12. mar 2014

@s0nicka no niekedy rodila a fakt škoda,ze nerodi,ale je to zlatusik ženská 🙂

jul11
12. mar 2014

@myrca_m Dr.Linkesch, robi v Sterej nemocnici,chodi k porodom aj cez vikend,v noci. Ma aj sukromu ambulanciu pri Dargove. Email: linkesch.peter@gmail.com,od 7.00 do 9.00: 055 / 6130 988
od 9.00: 0949 803 035

timejka29
12. mar 2014

ja chodim na Rastislavku ku doktorke Staškovej a som s nou veľmi spokojná 🙂

zfoxi
12. mar 2014

Je smutné čo čítam. Bodaj by si to aj dr. R.M. uvedomil ako sa o ňom hovorí.
Ja zatiaľ nemám ešte iného lekára a preto ďakujem za vaše podnety. Zdá sa , že je z čoho vyberať.
BTW vraj nemáme hneď riešiť všetko netom . A máme inú možnosť? Vyberám si info a naložím dľa vlasného uváženia. Na tom nevidím nič prehnaného .

tanickam
12. mar 2014

Ja som presla k dr mikulovej na panelovu v 7tt a som veeelmi spokojna.dotiahla tehotenstvo do konca starala sa o nas a teraz mam 6m dievcatko.cely cas sa starala aj v nemocnici chodila zamnou a ona aj rodi v starej.velmi mila osobka.len odporucam...

zuzi241
27. mar 2014

ahojte,baby co vravite na dr frivaldsku?

xzizax
25. apr 2014

ahojte chcela by som vedieť niečo viac o MUDr. Petrovi Linkeschovi.
- chcela by som ku nemu chodiť
- neviete o nejakom jeho cenníku ???

ďakujem za odpovede

jul11
28. apr 2014
xzizax
28. apr 2014

už som stránku videla, lenže cenník tam nikde nie je...

edusik
9. júl 2014

@xzizax ahoj, chodíš k Dr.Linkeschovi? zvažujem ho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre