Gynekológ v Košiciach. S kým ste spokojné?

zuzu1111
7. júl 2009

Ahojte snažilky a mamičky 🙂
Ak ste tu nejaké z KE prosím vás o radu. Bývame s drahým už sedem mesiacov v KE a tak chcem zmeniť moju gynekologičku/gynekológa. S tou mojou doterajšou v mieste predchádzajúceho bydliska vôbec nie som spokojná a keďže sa troška začíname zaoberať myšlienkou mať bábo nechcem si len tak vybrať hocikoho, ale chcem nejaké referncie 😀 - s kým ste spokojné.
Ďakujem vám vopred za tipy.

katy2
12. júl 2009

Ja ked som bola u matyiho na prvej poradni - bola som po 2.IVF, nadovazok sme mali syndrom miznuceho dvojcata, ale to vsetko sme vedeli z uzv v centre, prosila som ho, aby mi spravil uzv, lebo ze mam strach aj o to druhe babo.... Povedal mi, ze uzv nezabrani potratu, a ze on aj tak nemoze nic robit, a ze potraty sa stavaju a ze aj Bil Gatesova manzelka mala potrat..... 😠 😠 😠 Myslela som, ze sa mi sniva..... Jasne ze uzv mi nespravil... Ten pristup ma uplne zarazil.... A pritom sme sa strasne natrapili, kym sa mi podarilo otehotniet.... Potom som v 13tt krvacala ale to som sla radsej rovno do nemocky a tam sa ma ujal jeden dr., ktory sa potom o mna staral cele tehu, az do porodu.... Podotykam, Matyi mi nespravil za cele tehu ani jeden uzv..... Ane, je pravda, ze v 12tt mi robili v nemocke, v 20 a 30tt som radsej sla k odbornikovi.... ale nikdy sa mi ani neponukol, ze mi ho spravi.... a to som bola cely cas na PN na rizikovom.... Viackrat som mala zapal a vzdy mi na to prisli v nemocke a on mi len na poziadanie zobral vyter.... Ani raz mi nevysetril moc pocas tehu.... Alebo dalsia pikoska, ani po palpacnom vysetreni nevedel zistit, ze hlavicka tlaci na vychod z posvy.... mna sa pytal, ako je babo otocene 😕 v nemocke mi to hned povedail po vystreni, ze uz hlavicka tlaci.... A tak by som mohla pokracovat..... Jednoducho vonkoncom nie som spokojna..... Keby nebolo pravidelnych vysetreni v nemocnici, neviem, ako by som dopadla.... A mozno som len narocna.... Neviem..... 😖

flyangel
12. júl 2009

Katy 2 tak to nie je o narocnosti ale o nezodpovednosti a neochote lekara 😖 uz som uplne ista ze od neho odchadzam

flamenga
12. júl 2009

a čo hovoríte na MUDr. Muranskú?

lienka2
13. júl 2009

uff, ako to citam, som rada ze som odisla skor ako som otehu 😕
chodila som k nemu polroka a za ten cas mi ani raz nespravil usg, ani keď som k nemu prisla ako nova pacientka si ma neskontroloval.. doteraz neposlal mojmu novemu lekarovi vypis z karty, hoci ho o to ziadal.. a starostlivost po operacii? jedina otazka.. ako bolo v nemocnici.. neviem ci kvoli tomu, ze som si vybrala sacu (z ktorej musel odist) napriek jeho odporucaniu do novej (kam mna zase nedostanu ani keby co bolo).. nepamatam si navstevu, na ktorej by som u neho neplatila.. pripajam sa k lauritke, dr. dosedla zo sace je super, len skoda, ze nema vlastnu ambulanciu.. ale to by mal stale plnu cakaren asi 😀

lauritka
13. júl 2009

lienka ty si tehu ?? wow gratulujem, takze laparka zabrala ??? volala si aj erikovi?? 😅 a akeho mas teraz lekara??, se picnu 😀

lauritka
13. júl 2009

katy mrzi ma to, nevedela som, ze je taky neochotny co sa tyka usg. ja som sa prave tesila, ze konecne ho tam dal, a ze bude pozerat jedna radost... asi daval na to z vlastneho vrecka, ked tak vehemetne za to pyta prachy. 😠 Ked som chodila za Adamom, ten to neriesil, furt urobil ked bolo treba, ked mal kondom, dal aj sam.

inac aj dr.Dosedla povedal, ze hlavne zeny, ktore maju problem otehotniet, zeny po IVF, po potratoch sa musia sledovat castejsie na usg!! vela veci sa totiz da zachranit !! 😠

lauritka
13. júl 2009

a este k Matymu, mam pocit, ze ma na Sacu tazke srdce 😕

lienka2
13. júl 2009

lauritka, ved zo sace musel odist, tak jasne ze ma tazke srdce..

flyangel
13. júl 2009

Nuz asi tak no...on musel odist zo Sace?ja by sm do nevej nemocky nesla nikdy... 😨

lauritka
13. júl 2009

ja som bola v novej nemocnici na obidvoch kyretazach, ale bolo to vcelku fajn. az na ten prvy krat, ked ma cistili dvakrat, lebo mi nechtiac poranil mternicu. ale druhykrat minuleho roku to islo raz dva, aj sestricky sa starali, nezazila som tak fakt zly pristup. 🙂

flyangel
13. júl 2009

ta super ked ti nechtiac poranili maternicu... 😖 no aj tak podla mna este saca je celkom ok. co som tak pocula..v starej operuju hrdzavym naradim-setom 😠 😠

lauritka
13. júl 2009

cozee??? 😒 no keby som mala ist rodit, tak len do Sace 😵

flyangel
13. júl 2009

No ved aj ja...vies v starej nemaju peniaze na nove sety...a operuju s tymi co mali aj pred 30rokmi 😖

lauritka
13. júl 2009

to je vynikajuce 😠 chudaci pacienti, len tak ma napada, kde idu tie vsetky peniaze, co clovek plati zdravotnym poistovniam 😠

flyangel
13. júl 2009

No vies kde....do vrecka niektorym vysoko postavenym ludom...urcite nie na nas pacientov 😠

lauritka
13. júl 2009

pigs... 🙄

flyangel
13. júl 2009

asi tak lauri... 🙄

lyndus
13. júl 2009

ahojte babulky, ja chodim k Dr. Cifrakovi do zeleznicnej, odporucil mi ho pred dvoma rokmi Dr. Hredzak v SPLNe... je pravda, ze je trosku polepetko, aspon ja mam z neho taky pocit, ale myslim ze odbornik je...vybavi secky vysetrenia, co treba, kamoska k nemu tiez chodi a ked kojila a zapalil sa jej prsnik, zavolal do starej nemocky dokine, co sa tym zaobera a ta ju hned zobrala a poriesila 😀 predtym tam pracoval, tak ich tam pozna 🙂 a ona rodila v starej nemocke a bola velmi spokojna...podla mna tie 4 dni sa daju vydrzat kdekolvek, aj tak sa hned hrabete dom, ked to ide 🙂 ja pojdem asi do starej nemocky na porod, ked sa tam dopracujeme 😀

berni
13. júl 2009

no ako si vas tu citam tak tiez som rada ze som odisla od Dr. Matyiho, snazili sme sa uz dost dlho o babatko a ja som mu stale hovorila, ze ci by dajake lieky nepomohli ze ci by mi neurobil nejake vysetrenia..... a on ze nabuduce.... tak sme sa snazili dalsi mesiac.....a dalsi mesiac.... a dalsi ....atd... potom som zase prisla a zase ma len kukol a nic dalej a ja zase moje otazky ci by mi neurobil nejake vysetrenia....... a on ze nabuduce.....
no uz som nemala trpezlivost dohodla som sa s Dr. Staskovou, mimochodom mam ju rada, ochotna je strasne, porozprava, ma sice vela pacientok ale dobra je........
manzela som poslala pre papierik o vyradeni.... a na to povedala sestricka ze no ano ze sa pamatam na nu ale vsak teraz sme jej chceli robit vysetrenia .... 🙄 no to urcite chceli 😠

vevericka80
13. júl 2009

ahojte....ja chodim k MUDr. Daniele Polčínovej, ktyora pracuje so svojou dcerou MUDr. Danielou Kudrovou.......som s nimi velmi spokojna...ambulanciu maju na Tr. SNP

flyangel
13. júl 2009

Berni no tak si dalsia ktora s nim nema dobre skusenosti.... 😒

flyangel
13. júl 2009

Nuz a este nieco- niektorí lekari neberu nic za vytery alebo nieco minimalne a Matyi za chlamošky a ureaplazmy bere 17eur 😖 vraj laboratoriam no iste...

vavenka
13. júl 2009

V starej urcite neoperuju hrdzavym naradim, 2x ma tam cistili po 2 potratoch a nemozem sa stazovat. Prvykrat v centre jednodnovej chirurgie, je to pekne a vynovene, druhykrat som si aj polezala na gynekologicko-porodnickom 4 dni a tam mi aj robili kyret, a pristup bol ok, sestry sa starali, aj lekarky, a to som im dopredu nic nedala, az potom.....Bol tu spominany Dr. Urdzik, je fak mily, je tam vela dobrych gynekologov aj porodnikov, ja som minuly rok presla k Mudr Mikulovej Jane /je este jedna gynekologicka Mikulova - jej svokra 🙂 /, ma ambulanciu oproti Rastislavke a taktiez sluzi v nemocnici + je aj porodnicka....Zatial som s nou velmi spokojna.....
Ak raz budem tehotna, chcela by som u nej rodit, neviem sice, ake je tam novorodenecke, ale co som lezala na gynde, tak to tam bolo ok.....

flyangel
13. júl 2009

Vavenka nehenvaj sa ale viem o com hovorim...videli si tie pristroje aj ako idu zo sterilky?mala si ich v ruke?ja ano a mnoho krat...mozno na jednodnovke ano maju to ok. ale gyn.por.urcite nie..

zajacik...
13. júl 2009

Caute 🙂 Ja chodim k Nagyovi na Postovu (ma ordinaciu vedla Matyia) a zatial som s nim spokojna. Za UZV sa u neho plati okolo 2€.

shaarka
13. júl 2009

fly, to je teda silna kava... ☹

vavenka
13. júl 2009

Fly samozrejme ze som nevidela ako vychadzaju zo sterilky, takze asi to poznas lepsie ako ja, len sa mi az nechce verit ze by v dnesnej dobe nieco take mohlo este byt...V kazdom pripade ja osobne som ziadne problemy po zakroku nemala a zatial som presvedcena, ze raz vyuzijem ich sluzby 🙂

flyangel
13. júl 2009

No tak vavenka chvalabohu ze si nemala problemy... 🙂 nuz a akoze su vysterilizovane tie sety ale su uz veeelmi stare a su hrdzave...robim tam..a predsa by som tam nechcela byt hospitalizovana..mozno aj v inej nemocke maju take nastroje ale tam to nebudem vidiet... 🙂

flyangel
13. júl 2009

UNagya je vzdy malo zien..tam sa asi aj skor dostanes..

zajacik...
13. júl 2009

Fly hej u Nagya nebyva dlha cakacka, a co ma vyhodu, ze v utorok ordinuje aj poobede do 18,00, takze ja si vacsinou zajdem k nemu prave v utorok a nemusim vynechavat z roboty 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre