Gynekológ v Košiciach. S kým ste spokojné?

zuzu1111
7. júl 2009

Ahojte snažilky a mamičky 🙂
Ak ste tu nejaké z KE prosím vás o radu. Bývame s drahým už sedem mesiacov v KE a tak chcem zmeniť moju gynekologičku/gynekológa. S tou mojou doterajšou v mieste predchádzajúceho bydliska vôbec nie som spokojná a keďže sa troška začíname zaoberať myšlienkou mať bábo nechcem si len tak vybrať hocikoho, ale chcem nejaké referncie 😀 - s kým ste spokojné.
Ďakujem vám vopred za tipy.

zuzandela
13. júl 2015

@nikenzi dakujem =)

diablikovci
13. júl 2015

@kvila MUDr. Andrea Hajdu ja som ju mala ked robila este v USS-polik. na areali a bola som snou spokojna ale ma super sestricku co dobre picha 😀

diablikovci
13. júl 2015

@nikenzi Dr. Danka Nevická ma dobru sestricku? Lebo ja mam problem aby mi vzali krv ☹ , tak musi dobre pichat a vediet ako 🙂

nikenzi
13. júl 2015

@diablikovci noo mne nemala nikdy problem pichnut takze neviem ako pri inych pacientkach. a ona je ... taka razna zenska. ale pohoda.

annna8
13. júl 2015

@moniq1988 Kamoska ma tiez Matyiho a nikde nanho krive slovo nepovedala, ja mam Hoppana a tiež som spokojna aj Murin je fajn.

margotka23
14. júl 2015

@kvila ja som vcera zazila tiez podobny sok ;) bola som s nim nadmieru spokojna,vcera som ostala smutna.Ale pocula som,ze ambulanciu odkupil niekto iny,tak on s tym teda dr. nevedel spravit nic :( ambulanciu uz nema a robi na onkologii v starej nemicnici.Dr. Hajdu nepoznam dufam,ze bude OK 🙂

majik66
26. aug 2015

@mireag Ahoj. Prosim ta nevies mi povedat, ci MUDr. Janovskehy pracuje este na Hlavnej? diky

mireag
26. aug 2015

@majik66 Nie. Pracuje v Myslave. Konecna 72. http://www.usg.sk/?a=kontakty

majik66
28. aug 2015

@mireag vdaka

livka_
25. sep 2015

@margotka23 gynekologiu zavesil na klinec? ja som sa prave chcela objednat cez net a pozeram.-uz tam pise automaticky nejaku doktorku. cize sa mi neda prestupit k nemu?

kvila
25. sep 2015

@livka_ neda neda, zial 😒

zita19
25. sep 2015

@margotka23 chodila som k Dr. Hajdu, ked este robila v Saci. V pohode.

margotka23
26. sep 2015

@livka_ no zial neda :( Dr. je OK akurat na poradni sme dlhsie cakali,ale to bol sklz sposobeny pacientkami nie nou.Je mila a komunikativna a ja som zatial spokojna.Je mi luto,ze Luptak odisiel,je to skvely PAN Dr,ale co narobime🙂 esteze sestricka ostala ;)

riqa25
11. jan 2016

@margotka23 rozhodla som sa pre dr Hajdu...len sa chcem opytat ze za co plati u nej? bojim sa ze natrafim na taku lekarku, ktora pyta za uplne vsetko

bambulka712
11. jan 2016

@zuzu1111 Ja chodím k MUDr. Adamovi do novej nemocnice. Som s ním spokojná, prístup super, aj počas tehotenstva aj v prípade preventíviek, či akéhokoľvek problému. A ráta sa mi aj to, že si nemusím ja pamätať že mi treba volať ohľadom výsledkov ale sestrička zavolá 🙂

zuzandela
11. apr 2016

Chcem sa podakovat babam co odporucali Dr. Nevicku,fakt prijemna a mila doktorka,som velmi spokojna ako ma prijala a mozem tiez len odporucat,vdaka este raz 😊

zuzandela
12. apr 2016

@nikenzi suhlasim s tou sestrickou =D na prvykrat bola taka odmerana ku mne,ale druhykrát uz pohoda =)

margotka23
12. apr 2016

@riqa25 ahoj prepac, ze az teraz odpisujem. No uprimne ja som bola spokojna najviac s Luptakom, ktory bol pred Hajdu. MUDr. Hajdu nie je zla, da sa s nou vpohode a system ostal taky aky bol aj predtym, ale dlhsie sa caka. Zato pri MUDr. Luptakovi to bolo pekne vsetko sup sup aj s vysvetlenim 🙂 A plati sa tam stale ako aj vsade si myslim. Pri vysetreni sa plati za tie zrkadielka inac ak by nieco trebalo tak to Ta dopredu upozorni 🙂

aureli455
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
makodob
2. aug 2016

ja napíšem svoju skúsenosť s doktorkou DE FURIA a kto raz chce rodit a aj porodiť zdravé dieťa tak sa jej vyhnite okľukou. áno je to milá, ľudská pani ale to je tak všetko, je dobrá lekárka tak max pre toho kto chodí iba na prehliadky a nerieši nejaký problém, lebo lekár sa ukáže, že je dobrý ak príde problém. ja som pocas tehotenstva mala silné svrbenie, čo poukazuje na tehotenskú chorobu hepatopatia alebo tehotenska cholestaza, prípadne hellp syndróm. toto poukazuje na zvýšené alebo niekoľkokrát násobne zvýšené pečeňové testy v mojom prípade. De FURIA mi ani nedala urobiť pečeňové testy že vraj mám alergiu na slnko!!! po dvoch návštevach u nej, pri druhej má btw poslala na kožné ( svrbenie bolo veľmi silné intenzívne na celkom tele, iný prejav ako vyrážky a iné som nemala) som sa rozhodla to vziať do vlastných rúk, keďže lekár ku ktorému prides a ziafas o pomoc ta maximálne nepočúva a tvári sa že si to vymyslas a robíš z komára somára. u obvodnej som si sama dala urobiť pečeňové testy, boli zvýšené a keďže som už raz rodila v sací u primára dosedlu, tak som sa rozhodla ho kontaktovať nech zhodnotí výsledky on,j jednoznačne potvrdil moje podozrenie. bo!a som aj u doktorky skladanej už len predpísať lieky, keďže s primarom som komunikovala iba písomne, nie osobne, a ona má hneď chcela poslat do nemocnice, ale dohodli sme sa že mi predpíše lieky a o 2 dni sa zopakujú pečeňové testy, stúpli a stále stúpaloi natolko že som rodila o týždeň nato v 36+6. pôrod mi museli vyvolať lebo som bola v ohrození ja aj dieťa,okrem iného som mala zly aj krvny obraz a iné veci. takže toľko o jej odbornosti. cca 3 tyzdne má trápila kým som sa rozhodla to riešiť sama a mala šťastie že som bola v takom vysokom štádiu, chudák tehotna žena ktorá toto rieši v druhom trimestri a ona ju pošle na kožné. kto môže berte kartu preč.

tin_ka_ke
26. aug 2016

Ahojte dievčatá, v priebehu cca 3 rokov som asi 4x navštívila toto fórum, aby som si pozrela hodnotenia a názory na MUDr. Matyiho. Väčšinou pred plánovanou prehliadkou 🙂 zakaždým som sa vydesila a zakaždým, po návšteve u neho som mala rovnake pocity - POZITÍVNE. takže som sa dnes po ďalšej návšteve rozhodla podeliť o svoje dojmy a skúsenosti. Ešte predtým ako začnem: mrzí ma, že sú tu baby s vyslovene zlými zážitkami a je mi úprimne ľúto vasi chcel zdravotných problémov a komplikácií.
1) SESTRIČKA - najarogantnejsie stvorenie, ktoré je málokedy schopné odzdravit sa. Správam sa K nej slušne, ale nenechám si skákať po hlave a zistila som, že keď som jej párkrát drzo odpapulovala, tak sa uvedomila a bola chvíľu slušná. Aspoň do ďalšej návštevy 🙂
2) AMBULANCIA A VYBAVENIE je na veľmi vysokej úrovni a moderné
3) ČAKANIE -čakala som maximálne 20 min. Skôr menej. Ale tak zasa chodievala som pred začatím pracovnej doby.
4) MUDr. MATYI - z môjho pohľadu spokojnosť. Veľká! Profesionálny prístup, ochotný zodpovedať akékoľvek moje otázky, trpezlivý. Neviem povedať jedno negativum. Čo sa týka poplatkov u neho, platila som iba za to plastové sklíčko. Pri každej návšteve v rámci prehliadky mi robil usg, pýtala som sa a on vysvetľoval. Teraz som prišla už ako čerstvá "tehlicka" , neplatia som nič, predidkutovali sme všetko, od dĺžky cyklu, cez oplodnenie až po výsledky usg. ( u mňa je cyklus predĺžený, takže hoci som 6 0tt reálne je tehotenstvo kratšie, na usg viditeľný iba mini gestacny vak, bez zubrienky zatiaľ ). Rozobrali sme dôvody, postup ďalších prehliadok, prípadných testov, benefity a principy nadstandardnych screeningov, tehotenskych doplnkov atd. Bavil sa so mnou ako so seberovnou, respektoval moje názory, prípadne ak bolo treba, vysvetlil.
Aby som to zhrnula, som veľmi spokojná a som rada, že mam z gynekológa muža dobry pocit (čo sa nedalo povedať o susediacom Dr. Nagyovi, ktorý mi prišiel kus slizky). Ale to je osobný dojem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre