Gynekolog v Žiline a okolí

slavka1504
11. júl 2016

Ahojte, môžete mi prosím Vás odporúčiť nejakého gynekologa/gynekologičku v ZA alebo v okolí, ktorí chce pomôcť svojim pacientkám. Podelte sa o svoje skúsenosti a rady. Ďakujem za všetky odpovede.

evittam
11. júl 2016

@slavka1504 Ahoj, ja chodím už viac než 10 rokov k MUDr.Lánimu - som s ním maximálne spokojná a aj moje kamarátky. 😉

slavka1504
autor
11. júl 2016

@evittam A kde prosím ťa sídli ? A je súkromník ? 🙂

lilula173
11. júl 2016

@evittam Ja odpadnem..zas ty...ty jediná ho obhajujes a vychvalujes...nestaci,ze to robíš v skupine Žilina?! 😠 Láni - nikdy viac..a nielen ja,ale kvantum pacientiek už od neho odišlo.
Skús iných pohladat, a mozes sa pozriet aj v skupine Žilina,tam si daj do vyhládavača gynekolog.
@slavka1504

slavka1504
autor
11. júl 2016

@lilula173 a ty by si mi prosím nevedela nejakého poradiť ? Už som zúfala z toho hľadania.

lilula173
11. júl 2016
evittam
11. júl 2016

@lilula173 Ja nechápem prečo na mňa stále útočíš. Niekto tu žiadal o názor a radu-tak som ju poskytla. Aký máš problém?! Ja nikoho neobhajujem a ani to nepotrebujem robiť. Ja som s uvedeným lekárom maximálne spokojná - a nielen ja. Pre mňa je to odborník a dobrý lekár, zachránil mi aj druhé tehotenstvo a to je všetko. Tak buď taká dobrá a nájdi si inú obeť a neočierňuj ma! Ja nemôžem za to, že ty si s ním nebola spokojná. A ak by to bol teda taký zlý lekár ako o ňom tvrdíš a píšeš, tak asi nemá dosť pacientiek a súkromnú ambulanciu. A ako som už napísala mám dosť kamarátok a známych, ktoré k nemu tiež chodia a nemajú žiadny problém. A áno poznám aj také, ktoré odišli od neho lebo neboli spokojné - všetko je len o názore a pohľade na vec.
http://www.gynekolog-zilina.sk/

@slavka1504

orlik4
11. júl 2016

@slavka1504 Ja mám Oravcovú-Kisku (ok-gyn - na ŽilPo) a spokojnosť. V prípade tehotenstva majú všetko u seba a nemusíš chodiť na soná inde (napríklad). Inak tam nezvyknem čakať a ja osobne som spokojná.

slavka1504
autor
11. júl 2016

@lilula173 Ďakujem popozerám 🙂

hyta
11. júl 2016

Ja už roky chodím k MUDr. Sudekovi, aj ma operoval. Nemôžem sa sťažovať, som spokojná. 🙂

slavka1504
autor
11. júl 2016

@hyta a myslite ze este beru nove pacientky ? A co sa tyka poplatkov viete mi povedat ? Dakujem

hyta
11. júl 2016

Je to už súkromný lekár, ja som posledný raz platila 15.-€. Bližší kontakt nájdete tu, treba zavolať a spýtať sa sestričky, či berú i nových pacientov. Nakoľko ma operoval, tak si ma automaticky prijal medzi svoje pacientky. http://www.gynmed.sk/6-kontakty/

evka4
12. júl 2016

@slavka1504 dr. Tavac Varin

luciola
12. júl 2016

@slavka1504 ahoj ja chodim k Walensffeltovi je na Solinkach pri Kostole a som spokojna

dankako
12. júl 2016

dr. Paučin - som max. spokojná...

hettinka
12. júl 2016

ja chodím do Kysuckého Nového Mesta, Dr. Dlugoš ... veľmi príjemný človek, ja nemám väčšie problémy, chodím len na preventívky a daval mi Mirenu, všetko OK. Neplatím prakticky nič.