Hľadajú sa mamičky z Michaloviec a okolia

ekia
8. dec 2008

Kde ste baby z Michaloviec ? Už tu jedna podobná téma je, ale bola by som rada aby sa do tejto zapojili maminky ktoré žijú v Mi a okolí, keďže v téme Michalovce sú baby žijúce v zahraničí. Tak baby šup šup nedajte sa zahambiť. Podeľte sa so svojími radosťami aj starosťami s ostatnými 😉

ekia
autor
10. dec 2008

😲 😨 😨

fofinka1
8. jan 2009

Ahojky ja som z mi,ale momentalne zijem v sobraneckom okrese.

mimus
8. jan 2009

ahoj ekia
aj ja som v teme v michalovce a zijem v zahranici, ale to neznamena, ze nie som casto v mi. Napr. teraz som uz od 1. noembra az do 9.2. a potom sa vraciam spat hned v marci na 3 tyzdne
a aj ine baby su stale v mi....napr. matulik
len myslim, ze vela michalovcaniek tu nenajdes ☹

ekia
autor
17. jan 2009

No aspoň niekto. 😠
Kde ste všetky Michalovčanky ?! 😕

kavaapalma
17. jan 2009

ahoj ekia niektore michalovcanky su v snazilkach z mi su tam aj tehotne aj velmi snazive tak ak tu nikoho nenajdes mozes prist popisat aj k nam my sme tam skoro kazdy den

tita201
3. júl 2009

tu som aj ja ahoj fofinka1

eva7780
4. júl 2009

ja som v téme snažilky z MI 😉

jenny2009
13. okt 2009

ahojte, sice niekolko mamiciek po uliciach vidavam, ale zatial sme sa nenasli 😉
je tu nejaka inteligentna mamina na pokec nie len o plienkach 😉

denus
20. okt 2009

Ahojte Maminky a buduce maminky z Michaloviec....Neviem ci ste uz poculi ale otvorilo sa materske centrum Drobec tu v Michalovciach. Ak nebudete vediet kam s detickami pridte sa pozriet sidlime na 7.ZS ul. Krymská 5, mcdrobec@centrum.sk

tesime sa na Vas 🙂

viktorsamuel
7. feb 2011

Su tu nejake mamičky?Michalovčanky?

viktorsamuel
9. feb 2011

@jenny2009 ahoj,som z Mi a hladam nejaku mamičku samostatnu a zbehlu na travenie volneho času a vymienanie si info.,skusenosti a rodosti.mam 7.mesačneho chlapčeka je to moje slniečko...

jenny2009
17. feb 2011

@viktorsamuel
no neviem co konkretne mas na mysli samostatna a zbehla 🙂 ale citim sa tak
moj malý ma uz 2,4 roka ale rada poradim z nadobudnutych skusennosti.

zdravim.

viktorsamuel
21. mar 2011

ahoj,mala som namysli samostatna že banalita napr.sadneš s maličkym do auta a ideš na vilet..ty si primo s Mi?

ozujskova
24. mar 2011

som z velkych kapusian 😀 rada najdem kamaratku na spolocne kocikovanie ci poklebetenie 😀

anulienka166
24. mar 2011

@ekia...no ja som tu 🙂 ale my sa uz pozname..ale pre ostatne baby som z Michaloviec a rada s vami popisem 😀

monica283
29. sep 2011

cauko nedavno sme sa prestahovali do Michaloviec, nepoznam tu vela ludi a rada by som spoznala mamičky, mam 17 mesačneho synčeka, je to môj anjelik

da3a
12. okt 2011

Aj ja som domáca a veľmi nemám s kým kočíkovať. Ja mám ročného zbojníka

monica283
30. okt 2011

dobrý večer velmi ma teši že ste sa ozvali, rada by som sa s Vami zoznamila,z ktorej časti Michaloviec ste ?Ja teraz byvam v centre, ale onedlho sa budem stahovat na štefanikovu ul. S pozdravom Monika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre