Hľadám gynekológa - pôrodníka v Bratislave. Pomôžete?

tessa
1. feb 2006

ahojte babeny! Ako som už spomínala na tehulkách, nie som spokojná so svojou gynekologičkou. Mám nervy už len z toho, že k nej vôbec mám ísť. Nemá ľudský prístup k pacientkam.
Viete mi poradiť nejakú novú doktorku/doktora v Ba? A či sa vôbec dá prestúpiť počas tehotenstva, keď som už evidovaná u mojej doktorky? Chodím do Prosanusu, ale nie som spokojná.
Ak niektorá máte skúsenosti s Prosanusom, budem rada, ak mi napíšete do Ip vaše skúsenosti.
Dík!

barunka
1. feb 2006

tessa, prestúpiť sa dá. ale najprv si musíš vybaviť nového lekára, ktorý ti dá taký papierik na ktorom si vyžiada kartu od tvojej starej lekárky... ona ti ju buď dá alebo niekedy aj nedá, ale to je o.k...
ale najprv musíš mať náhradu za ňu, lebo v tehotenstve nemôžeš zostať bez lekára...

ja ti odporúčanie na lekára nedám (radšej) aj keď ja som spokojná, ale uvažovala si napríklad nad súkromným medicínskym centrom a nie nad "sídliskovými" lekármi???

samera
1. feb 2006

Ja este nemam velke skusenosti, ale v Petrzalke chodim ku svojej gynekologicke a velmi mi pomohla, chodia k nej aj moje spoluziacky zo strednej a tiez su s nou spokojne. Jedna ma uz babo. A potom poznam jedneho doktora na Antolskej - Oravec a mal by byt aj porodnik, a dalsia spoluziacka ma tiez na Antolskej super gynekologa, tak ak chces, zozeniem info. Ak to nie je daleko. Moja sa vola Danuta Holecova.

tessa
autor
1. feb 2006

baru, som v sukromnom sanatoriu, a je mi to prd platne (sorry za vyraz)! Peniaze beru, ale starostlivost a hlavne ochota je nula bodov. A ja som tuto lekarku si nasla len v oktobri, takze zrejme do polroka prestupit nebudem moct (ma teraz napadlo), ale ani to mi nevadi, ako nahle budem moct, menim lekara!

mercy
1. feb 2006

Dá sa prestúpiť počas, tehu, ja som to urobial. V Gyn-Five mám skvelú lekárku, dr.Bertoldovú,je to taká mamina a je veľmi starostlivá.Paltí sa tam síce na celý rok tuším 12000 Sk,ale keď si tehotná, tak sa ti to veľmi oplatí.A vewzmú ťa hneď, alen dodrž postup-najskôr si musíš vziať do svojej lekárky kartu

mercy
1. feb 2006

Ježííš, 1200 Sk, nie dvanásť tisíc, omyl

samera
1. feb 2006

hej, najprv od toho noveho zobrat potvrdenie, ze k nemu budes chodit, potom to priniest tej starej a ona by ti mala dat kartu, kamoske to tiez tak spravili.

tessa
autor
1. feb 2006

ja neviem, ja uz normalne prestavam sukromnym sanatoriam verit...

samera
1. feb 2006

mercy
pozerala som, ze co je to za cenu??????? Tato uz je lepsia. To sa da 😉

barunka
1. feb 2006

samera, to chodíš k tej, ku ktorej by som mala patriť aj ja podľa obvodu... len tam nechodím, lebo tam je strašne veľa ľudí 🙂

a tessa, ja chodím do MEDIREXU - tam berú 1.500,- na celý rok ale keď si tehu tak zaplatíš len 20,- a potom nič... ja som s mojou lekárkou spokojná, ale napríklad mercy má s ňou zlé skúsenosti.

tessa
autor
1. feb 2006

mercy, som sa fakt tej ceny zlakla 🙂 Ja teraz platim 2000sk, ked som nebola tehu a pak este 3000sk za poradnu ako jednorazovka...a nic z toho..

barunka
1. feb 2006

a tessa, veľmi dobré je aj MC MEDIFEM

tessa
autor
1. feb 2006

samera, to by bolo super! Sice nie som z Petrzky, ale to nevadi, aj tak som chcela rodit na Antolskej.Ak ta teda mozem poprosit, tak mi zozen to info.

tessa
autor
1. feb 2006

o tom Medifeme som kdesi citala..nemate niekto s tym skusenosti?

samera
1. feb 2006

oki, spytam sa kamosky, len teraz nieje pri pc, ale akonahle sa vrati, tak sa jej opytam. Vraj je mlady a sympos. Co ja som bola 2 - krat u toho Oravca, aj ten sa zdal v poho.

barunka
1. feb 2006

tessa, ja som si s nimi mailovala, keď som si vyberala nového gynekológa a boli milí. a bola som tam s kamoškou na UZV a boli straaašne zlatí... sú tam manželia, UZV robí chlap, ale je strašne zlatučký. dokážu ti nahrať drobca aj na video...

tessa
autor
1. feb 2006

mercy maju aj webovu stranku, to sanatorium, kam chodis?

tessa
autor
1. feb 2006

baru teraz myslis ten MEDIFEM abo MEDIREX?

barunka
1. feb 2006

MEDIFEM...
MEDIREX chodím ja. tam sú dvaja lekári - Hlinšťák a Tazberíková, k tej chodím ja.

kaska
1. feb 2006

jeej mercy aj ja chodim k doktorke Bertoldovej,,,je strasne zlata 🙂 🙂

kaska
1. feb 2006

tessa: www.gyn-fiv.sk alebo www.novedieta.sk 😉 😉

madeleine
1. feb 2006

ja chodím do PROBIOSu, ale akurát teraz gynekologička odišla, bola nesmierne zlatá, čo ľudí poznám, sú z toho smutní... bola taká... ľudská... teraz ju vymenil MuDr. Smolík, prvú skúsenosť budem mať piatok z pooperačného...

tessa
autor
1. feb 2006

kaska, dik za webovu adresu, uz studujem 🙂

samera
1. feb 2006

kliknite aj na www.onaona.sk
tam je tiez niekde nejaky zoznam a je to aj online poradna, odpovedaju na vsetky otazky

barunka
1. feb 2006

a ešte som chcela, že aj doktor Milly (či tak nejak) z bezručky je veľmi fajn a šikovný 😀

tweety22
1. feb 2006

ahojte, ja chodim do DVN k Mudr. Smrekovej... je to sice dost od ruky, pretoze byvame v ruzinove takze sa dost nacestujem ale je velmi velmi dobra, odporucam... plati sa za kazdu navstevu zvlast a nie je to malo, ale som velmi spokojna

barunka
1. feb 2006

tweety, teba som hľadala, kvôli tej našej tabuľke 🙂

tessa
autor
1. feb 2006

Milly, no ja neviem, mam skusenost zpred 4 rokov...

tweety22
1. feb 2006

jo tu som... hi hi... mozes mi este raz napisat co tam vsetko treba hodin to medzi tehulky?

barunka
1. feb 2006

tessa zlú???
mne ho odporúčala jedna sestrička z mediféry... 😉 raz som u neho bola na odbere a vtedy sa mi javil ako zodpovedný, milý a šikovný... ale neviem...

tessa
autor
1. feb 2006

baru, ale je to masochista 😀 Som mala na prehliadke pocit, ze som kus srotu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre