Kaderníctvo v Ružomberku - za a proti

07majka
24. júl 2016

Ahojte! chcela by som sa opýtať hlavne ľudí z Ružomberka a z okolia aký majú názor na nový beauty salón v Ružomberku. Kaderníctvo by bolo spojené s oddychom ako masáže kozmetika? Ďakujem naozaj za každý názor.
Prajem Vám peknú a príjemnú nedeľu

alaguema
24. júl 2016

@07majka nie som síce z Ružomberka, ale to v podstate nehrá rolu, lebo iste je v meste tých salónov kopec a plus. Ak prídeš s dobrými nápadmi a budeš poskytovať kvalitné služby, tak si klientelu nájdeš. Na začiatku je veľmi dôležité dobré miesto, ktoré je na očiach a dobre dostupné. Niekde v zastrčenej nevábnej uličke to bude síce lacné, ale nikto tam nepríde. Tiež by som to neprezentovala ako kaderníctvo spojené s niečim. Automaticky sa to "niečo" stáva akoby druhou ligou a ja napr. ku kaderníčke chodievam veľmi málo, ale veľmi často na masáže a keby si mi povedala, že mám ísť na masáž do kaderníctva, ktoré tam má aj nejaké masáže (ako niečo druhoradé), tak tam nejdem. Prezentuj to ako relaxačné centrum, kde má každá ponúkaná služba svojho profesionála a svoje miesto.

07majka
autor
24. júl 2016

@alaguema Pekný deň prajem ďakujem veľmi pekne za skorú odpoveď určite to bude prezentované ako relaxačne centrum pretože chcem aby tam bolo aj solárium a všetky služby pre krásu. V prvom rade chcem doniesť nove veci zo zahraničia a aby to bolo v luxusnejšom nádychu ale za ceny primerané obyvateľom Ružomberku. Ešte raz ďakujem za odpoveď.

cerez
24. júl 2016

Nemusí to byť ako predstava zlá, ale čo si myslím, že by uvítali zákazníčky, je možnosť ostrihať aj malé deti. Bohužiaľ pár rokov dozadu som veru mala problém nájsť kaderníčku, ktorá by bola ochotná ostrihať môjho syna. Až jedna sa našla v Ružomberku.

mamikaja
24. júl 2016

Je to fajn napad,len z vlastnej skusenosti poviem,ze treba vyjst v ustrety aj zakaznickam,ktore nebudu objednane ...Dnes je velmi uponahlana doba,mam osobne problem ,ked sa objednavam 3 tyzdne vopred na nechty ,aby mi do toho daco neskocilo.A kadernicku? Ked potrbujem,chcem hned a nie ked sa objednam a cakam aj mesiac...Nechapem niektore baby,co simozu zarobit za 10min.ostrihanie na sucho 5eur a ina povie,ze bere len na objednavku....Cele zle...Vela stasia a ochoty v podnikani...

07majka
autor
24. júl 2016

@mamikaja Ďakujem veľmi pekne za vaš názor. Važim si to a dúfam že sa možno raz stretneme v salóne... 🙂

07majka
autor
24. júl 2016

@cerez Ďakujem veľmi pekne aj za váš názor. Určite v mojom salóne budem strihať aj detičky. Pekný večer prajem

svetluska82
25. júl 2016

@07majka ahoj, tak mne v Ruzomberku chyba dobre kadernictvo, kde by vedeli aj poradit, lebo co som chodila fakt do znameho salonu sa strasne pokazili. CHcela som ostrihat vlasy tak kadernicka s ocami vyhrutenymi dohora to dala, ale ked som zahlasila ze by som chcela aj farbu tak ze to mam dobre 🙂 melir 10 cm odrasteny. Na kozmetike mi chyba ze nevedia tiez poradit, co poviem to urobia, ale ked som zahlasila ze chcem nejake osetreni pleti po 30t ke do 50e tak mi dala len masku a krem zaplatila som 10e a hotovo. Mam pocit ze vsetko robia nasilu, nevedia si vazit zakaznika...Sklamana som z toho, inak ani poriadne gelove nechty je problem si dat urobit za dobru cenu, dobre manikerky maju plno nove zakaznicky neberu....Fuhaaa je toho dost co mi tu chyba 😒

07majka
autor
25. júl 2016

@svetluska82 Dobrý vecer dakujem aj za tvoj názor. Určite aj ked ja sama to zoberiem z pohladu zákazníka tak by som chcela jednoznačne aj poradiť takze aj toto by som chcela v salóniku prepierat. Kazdy aby si prišiel na svoje ci uz pri masáži, vlasoch, nechtikoch. Dobra cena ? Koľko ste za tie ,,odborne" nechty zaplatili v RK ak sa smiem opýtať ? Dúfajme ze dalsi rok zavítaťe práve do nášho salóniku. 😀

svetluska82
25. júl 2016

@07majka za nechty 40e obycajne gelove

07majka
autor
25. júl 2016

@svetluska82 akože vážne ? Trosku vela nie ? Aspoň vydržali ?

svetluska82
25. júl 2016

@07majka ano vydrzali v pohode, no tiez sa mi to zdalo vela