• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam ísť rodiť v Bratislave?

9. októbra 2010 
K.a.t.k.a. je chodim k dr. Rosembergovi a je fantastický, a aj kamosky co u neho rodili boli veľmi spokojné a dokonca utešoval ked mali depku rozprával sa s nimi aby zistil, či je to tá normálna poporodná, alebo je to už vážnejšie. Takže ja u neho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2006 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj bibula, ked tam pojdes na kontrolu daju Ti zoznam, treba si priniest plienky, par bodyniek a deku, ostatne staci az pri odchode :slight_smile:
16. okt 2006 o 14:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibula, mne na prvom cviceni dali presny zoznam co Drobcovi a co pre seba ale bodynka tam nie su :zipper_mouth: a pre mimi su tam vlhcene obrusky ak sa nemylim :zipper_mouth: vypitaj si ved v poradni ti ten presny zoznam daju a daju ti aj co pre maminu a co v den odchodu :wink:
16. okt 2006 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte - viete mi dat niekto kontakt do Ruzinova na cvicenie pre tehotne? na tu profilaxiu? :slight_smile:
20. okt 2006 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olianko- neviem ci nemusis mat sprievodny papier od gyndy...viem ti dat tc. kde sa da objednat 48234395 :slight_smile:
20. okt 2006 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam papier do Harbulaka.Chcela som ist na Antolsku ale ze vraj tam musim chodit aj k porodnikovy, tak zatial kym si ho tam nevybavim tak by som isla aj do Ruzinova.Cas sa mi krati a nechcem nieco zameskat :slight_smile:
20. okt 2006 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj ty tam chodis? ako casto sa tam da ist cvicit? :slight_smile:
20. okt 2006 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola som tak 2krat, cvici sa utorky a stvrtky...4krat to je hradene od poistovne zadarmo a ak chces pokracovat tak to je platene :slight_smile:
20. okt 2006 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte aj ja chodim cvicit do Ruzinova teda bola som len raz ale chcem sa polepsit. A je tu niekto kto chce rodit v Ruzinovskej nemocnici.
24. okt 2006 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj radoslava :slight_smile: ja idem prvy krat cvicit vo stvrtok do Ruzinova tak som zvedava ako to tam bude.Ako dlho sa cvici? 1hod? je to len cvicenie alebo je k tomu aj nejaka prednaka co sa tyka porodu? :slight_smile:
24. okt 2006 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Olianko cvici sa tak 50 min az 1 hodinu. A len sa cvici ziadna prednaska. Ale vcera som na nete nasla ze kazdy prvy pondelok v mesiaci je v Ruzinove nejaka prednaska ohladom sestonedelia a myslim aj porodu. Teraz to vychadza na 6.11.2006. Ja asi pojdem.
24. okt 2006 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o tych pondelkovych prednaskach viem :slight_smile: a tiez sa tam chystam ...ides cvicit aj teraz vo stvrtok?
..a ozaj ty mas vybaveneho lekara u ktoreho chces rodit v Ruzinove?
24. okt 2006 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radka, aj ja sa k tebe asi toho 6. pridam :wink:
24. okt 2006 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa tam asi 6-teho stretneme :grinning:
24. okt 2006 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
totho 6teho pojdem asi aj ja, manzel podla toho ci bude mat volno v praci, a aj by sme si chceli ist okuknut porodnicu nekedy :dizzy_face:
24. okt 2006 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Super tesim sa 6 nas tam teda bude dost.
Olianko idem cvicit aj vo stvrtok a tesim sa ze tam budem niekoho poznat :wink:
Aktak my sme uz s manzelom boli okuknut nemocnicu. Je to fakt dobre stoji to za to.
24. okt 2006 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj a kedy a s kym sa mozem pozriet na porodnicu..teda ako vyzeraju izby a boxy? :slight_smile:
24. okt 2006 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Toto je cislo 02/48234609 do Ruzinovskej porodnice. Zavolaj si tam kedy robia prehliadky porodnych sal. Ja som bola v piatok o 13,00. Vacsinou robia tusim stredy a piatky tieto prehliadky. A nahlas sa.
24. okt 2006 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a oni urobia nejaku skupinu alebo si tam sama / na tej prehliadke/?
24. okt 2006 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To ani nieze oni urobia, to sa vas tam viacej nahlasi a vlastne vytvorite skupinu. Nebudete urcite jediny. Pekne vam poukazuju izby a aj salu pokial sa nebude prave rodit. My sme salu nevideli lebo na jednej rodila, na druhej davali epiduralku a na tretej sa prave narodilo babo aj sme ho videli. Bolo take bielucke este otlacene.
24. okt 2006 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved skusim tam zavolat a uvidim ... :slight_smile:
24. okt 2006 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Olianko tak stvrtok sa vidime na cviceni, pojdes teda.
24. okt 2006 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite pojdem..uz som sa objednala. :slight_smile: je to teda v nemocnicnej casti č.d.10/? tam sa mam hlasit :slight_smile: /
24. okt 2006 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj viete aj nejaky tel.kontakt na Antolsku kde sa da objednat na tu prehliadku nemocnice?
24. okt 2006 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja asi pojdem ak budem stihat :grinning:
24. okt 2006 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olianko tam skocis osobne a zazvonis a ked maju cas teda ked nemaju vela rodiciek tak ti to sestricky poukazuju pripadne ak mas vybrateho lekara dohodnes sa s nim kedy tam bude a on ti to ukaze
24. okt 2006 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No je to na prizemí v Rehabilitacnej casti je to hned ako prides k informacnej tabuli tak do lava. A tam presne neviem cislo dveri ale ja tam budem uz o 13,50. Ak chces mozme sa stretnut aj pred vchodom do nemocnice.
24. okt 2006 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuz pojdes cvicit do Ruzinova vo stvrtok.
24. okt 2006 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
radoslava - ja tam mam byt o 13.30.musim vraj vypisat nejake papiere /alebo sestricka/ , takze ja tam budem skor.
ked stihneme tie papierovacky ost rychlo tak budem sa obsmietat okolo informacnej tabule.to sa potom uvidime...dve gulky :slight_smile:
24. okt 2006 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano viem aj ja som bola vyplnat minule tie papiere, to je nieco ako vstupna prehliadka. Zmeraju ti tlak a tak. Vies co , ja ta budem cakat pred tou ordinaciu kde ti budu robit vstupnu prehliadku.
24. okt 2006 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš