Kam ísť rodiť v Bratislave?

ziza
26. jan 2006

Ahojte kočky,

rozhodujem sa kam ísť rodiť. Prikláňam sa skôr k Tužinovu, boli tam 2 moje kamošky...ale nepoznam tam pôrodníkov, viete o nejakom dobrom?
Ziza

arabeska
26. jan 2006

ahojky tak ja som rodila na antolskej(sice to uz su 3 roky)s doktorom som bola nadsena,staral sa o mna ako v bavlnke a to som ho nemal niako vybaveneho,ale zase na druhej strane tie sestricky na porodnej sale boli desne a na novorodeneckom tiez,na vsetko som sa musela pytat oni mi nic neukazali.ale vsetko som to zvladala v pohodke ved sme uz na to boli dvaja 🙂

barunka
26. jan 2006

ziza, aj ja chcem ísť do ružinova, ale tiež nemám ešte nič zistené....

tweety22
26. jan 2006

ahoj, no ja co citam na webe tak si velmi pochvaluju Kocha, len vzhladom na to, ze je to sukromna porodnica tak je aj pekne draha... ja si to nebudem moct urcite dovolit, tak som zvedava na rady... pre mna by prisiel do uvahy skor ten ruzinov, mam to kusok od bejwaku... 🙂 ale samozrejme, ze su najdolezitesi porodnici

barunka
26. jan 2006

tweety, ja som najnovšie na kocha čítala samé sťažnosti, tak neviem... ja som nad tým pôvodne tiež uvažovala, ale po tom, čo som si čítala som si to definitívne rozmyslela...

tweety22
26. jan 2006

barunka: co si citala? ako moze byt, kazdy to vidi inak a podla mna sa aj ku kazdemu inak spravaju

ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barunka
26. jan 2006

tweety, skúsim to pohľadať a hodím sem link na stránku...

ena
26. jan 2006

http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_t... ... tu si kliknite na mesto a danu porodnicu...ale su tam velmi subjektivne prispevky...

ikke
26. jan 2006

cozeee??? to pri porode sa privazuju nohy a ruky o volaco??? dobre jatky, fuj 😠 toto je akoze prirodzene??? kokso, ako vo vaznici, ked pichaju smrtiacu latku. sorry, ale toto by som so sebou nenechala robit... a vie mi to niekto racionalne vysvetlit, preco vam vyvezuju ruky? aby ste ich pocas porodu nezmlatili, ci ako??? 😲 🙄

barunka
26. jan 2006

ziza, nie vždy v ružinove vyväzujú nohy... mne tam pár známych rodilo a ani jednej to nerobilli...
vraj to začali opäť daktorí lekári robiť preto, lebo nejaká mamička keď sa jej dieťatko už už dralo von a malo vonku hlavičku v tom návale bolesti a šoku stlačila nohy k sebe...

ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora
26. jan 2006

ahoj ziza, priateľ má mamu, ktorá tam robí vrchnú sestru. Práve na tom oddelení v Ružinove. Daj mi vedieť ak by si potrebovala nejakú radu. Potom napíš do IP 😉
Na Antolskú by som určite nešla. Teraz sa memí celá štruktúra nemocníc a vlasnte všetko sa sústreďuje v Ružinove. Sedí tam aj riaditeľ všetkých nemocníc,................Takže tak

barunka
26. jan 2006

barbora, tak ak by som mohla, ja mám otázočku... nevieš, či sa tam vopred treba ohlásiť, že chceš rodiť tam, alebo tam stačí prísť v 36tt na poradňu?
a nevieš, či robia ešte tie prehliadky???

barbora
26. jan 2006

barunka, toto neviem, ale opýtam sa budúcej svokry. Večer jej zavolám a dám vedieť. Napíš mi pre istotu večer do IP keby som náhodou zabudla 🙂

barunka
26. jan 2006

o.k. a ďakujem za ochotu 🙂

alexandra
26. jan 2006

Ja som u kocha lezala s cystou na vajecniku a i ked som povodne mala v plane ist rodit jedneho dna tam a pokojne si to aj zaplatit, po tom co predviedli NIKDY, ani za svet a ani zadarmo.. Radsej sa potrepem do Ruzomberka, tam rodila jedna baba co poznam a pochvalovala si..

cat
26. jan 2006

Ja som rodila u Kocha pre 6 týždňami a keď sa rozhodneme niekedy pre druhé bábo, opäť pôjdem iba tam, vďaka prístupu lekárov, sestričiek a pôrodných asistentiek na všetko spomínam s úsmevom a veľkou vďakou.

sranda
26. jan 2006

cat,
ahoj tak dnes ráno ma prekvapil manžel teplotou 37,8. Tak som ho už nahnala k lekárke. Zo zajtrajšej návštevy u bosky nič nebude, lebo aj bez teploty určite nebude fit a by ma trápilo, keby Denisko ochorel. Takže zasa sme to odložili nabudúci týždeň.

cat
26. jan 2006

Srandi, poď písať do vydatých tehuliek a mamuliek, ok? 😉

sranda
26. jan 2006

barunka,
ja si myslím, že Ružinov je dosť dobrý, nei nadarmo tam majú najvyššiu pôrodnosť v BA. Nemôžem to porovnávať s Kochom, lebo tá klinika je vyvstavaná na inej báze, ale keby Ružinov neexistoval určite sa rozhodnem pre Kocha. Apropo, najdôležitejšie je, kde pôsobí tvoj pôrodník, to je podstatné. Inak ti to môže byť jedno, lebo ťa odrodí aj hocikde inde. Môj pôrodník pôsobí v Ružinove, preto idem tam.

megg
26. jan 2006

A co hovorite na Kramare?

barunka
26. jan 2006

megg, ja som na kramáre nepočula nič dobrého... moja sesternica tam dokonca praxovala a bola pri niekoľkých pôrodoch a bola znechutená...
ja by som to rozhodne neodporúčala...

megg
26. jan 2006

to faktttt? panecku tak ja mam inu dilemu. Vies aj co konkretne bolo na nic?

barunka
26. jan 2006

vraj zariadenie je tiež dosť od veci a takisto aj personál...
ostatne, niekde na nete som videla diskusiu na túto tému, tak ti pošlem neskôr link...
teraz musím ísť, lebo už mi manžel vyvoláva, že či nepôjdeme do obchodu... a ja som takááááááá hladnáááááááá

zvedava
26. jan 2006

Na Kramare som pocula ja len dobre - najma na novorodenecke a sestonedelie (ci ako sa tie oddelenia volaju). Vraj vyborny pristup personalu + su najlepsi na patologickych novorodencov v BA. Ja idem na Kramare 😉

ena
26. jan 2006

baby este vam nedoslo, ze sa k objektivnemu nazoru na hocikjaku nemocnicu nedostanete.. stale to su len subjektivne nazory..takze prve babo si musite ist same odskusat na danu nemocnicu a potom uvidite, ci tam pojdete aj druhykrat... 😀

tilly
26. jan 2006

ja by som druhýkrát ku Kochovi nešla, zbytočne vyhodené peniaze a ten komfort je tam hrozný a to nehovorím o jedle, to tam bolo fakt otrasné, viem, že som tam nebola jesť, ale som sa hanbila, keď mi mama nosila z domu. Okrem toho tie kúpeľne a ten úchyl...

megg
27. jan 2006

Ena, mas pravdu k pravde sa tazko dopatrat 🙂
no, esteze si mozeme vyberat a nie sme odkazane na jednu nemocnicu, ako v niektorom mensom meste. A preto sa tam deturence rodia veselo 😉

cat
27. jan 2006

Tilly, aký úchyl ?? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre