Kam ísť rodiť v Bratislave?

ziza
26. jan 2006

Ahojte kočky,

rozhodujem sa kam ísť rodiť. Prikláňam sa skôr k Tužinovu, boli tam 2 moje kamošky...ale nepoznam tam pôrodníkov, viete o nejakom dobrom?
Ziza

slnecnica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
astora
12. júl 2006

Ahojte ja som mala to stastie zazit aj antolsku aj ruzinov moja skusenost antolska - NIKDY zazitok katastrofa ruzinov parada bola som tam 6 tyzdnov s dvojickami nestazujem sa MUDr. Papcun starsi vrelo odporucam a k tej antolskej pred dvoma tyzdnami ma tam doviezli so synom a ani nas len neosetrila pani doktorka a s dusiacim sa deckom ma poslala prec ze poistovna nepreplaca osetrenie ako nejaka chudera som tam v slzach stala s deckom na rukach antolska nikdy v zivote

tonicka
12. júl 2006

Ahojte. Ja som si vybrala antolsku....mam za posledný rok od kamošiek len dobré správy. 🙂 Aspoň čo sa týka pôrodu.Ostatné je dosť zastaralé a podľa nálady personálu. ☹ Čo sa týka lekárov pri pôrode boli vraj perfektní a odborníci, jedného poznám osobne.Babám zachránili miminko aj ich. Teraz mám čerstvé správy z 22.júla, keď sa vďaka ich zásahu narodila malá Nikolka. Podotýkam, že ona nedala ani korunu. co sa týka tých 7 tisícov ofic, ak tvoj lekár nebude pri pôrode, nemocnica Ti peniaze vráti.

zuz11
12. júl 2006

kolko ludi toklo nazorov, ja mam svojho gynekologa a porodnika v jednom v ruzinove tak ked rodit v BA tak iba u neho 😀
tonicka a vsade zachranuju zivoty deticiek a mamiciek...... a mam pocit ze vsade sa mozes stretnut z neprijemnym ale aj s prijemnym personalom 😉 vsetci ti zamestnanci su iba ludia a maju svoje dobre a zle dni 😉

barunka
12. júl 2006

a mňa rodil papcun mladší a bol fantastický, aj zažartoval, správal sa ľudsky, všetko povysvetľoval.
rodila som tiež v ružinove a ak budem rodiť druhýkrát, pôjdem zas tam...
pravda, boli aj nepríjemné zážitky, ale kde nie sú???

alexandra
12. júl 2006

slnecnica, som na tom rovnako 🙂 Ale ja som rozhodnuta ist do Antolskej, Kocha som si vyskusala ked som lezala s cystou, odtrpela som si tam svoje a nikdy viac..

renca3
12. júl 2006

Caute. Ja som pred 2,5 rokom rodila na Kramaroch. Az na to, ze sa porod myslim zbytocne predlzoval a nakoniec skoncil sekciou to bolo s personalom v pohode. Na novorodenecke nedam dopustit. Ale ubehla doba a neviem ake su tam teraz pomery. Ma niekto cerstve informacie o Kramaroch. Lebo rozhodujem sa medzi nimi a Ruzinovom. Doktora by som si chcela vybrat. Kramare - Rusnak,
Ruzinov - Oros. Mate skusenosti?

natana
19. júl 2006

ahojte. ja som rodila na Antolskej pred 4 rokmi a okrem jednej kravy lekárky (mimochodom vraj ju už vyrazili)to bolo v pohode. Aj novorodenecke sestričky a lekári boli v pohode. Ja som mala sice lekara vybaveneho a aj manžel bol pri mne, ale nepočula som nikoho nadavať, keď som tam ležala.

babulka
20. júl 2006

Ahoj renca3, ja som rodila na Kramaroch v decembri, teraz to tam rekonstruuju, mam tam kamosku porodnu asistentku, tak ak budes chciet nejake info...

barbulka
26. júl 2006

ahojte, ja som rozmyslala nad Kochom, ale po zverejneni vysledkov prieskumu o cistote ma presla chut, vysli najhorsie zo vsetkych porodnic v BA ☹

mysidlo
26. júl 2006

barbulka, kde si nasla taky prieskum?
babulka, ja uvazujem nad Kramarmi. Pocula som na personal vacsinou dobre, tak som zvedava, ake to bude po tej rekonstrukcii. Kedy ju maju ukoncit, nevies? Diky 🙂

cat
26. júl 2006

zuzu13, neviem kto odpovedal na tie otázky v tých dotazníkoch, ja som si prečítala len Kocha a vela vecí z toho nie je pravda.. Napr. my sme si syna kúpali sami v pôrodnici, teda moj muž a na novorodeneckom ho kŕmili Bebou, nie MM 😠

zuz11
27. júl 2006

inak babz co ste prednedavnom rodili v Ruzinove, ako je to tam z navstevami? ci si mam na navstevy kupit vzduchovku 😀

alexandra
27. júl 2006

zuz sa popytaj tessy ked sa vrati 😉

zuz11
27. júl 2006

tak ale snad ich je tu viac z ruzinova 😀

babulka
27. júl 2006

Tie dotazniky su tam dooooost stare, ked len pozriem Kramare, primarka Bohacikova je tam uz "nejaky ten patek" a v nom je este uvedeny niekto iny. Na tu rekonstrukciu sa spytam tej mojej kamosky, co tam robi porodnu asistentku, aj na niektorych lekarov, co ste pisali d IP, len teraz je v Egypte a dojde az koncom tyzdna, tak jej zavolam.

dorotka
27. júl 2006

kocky tu je ten clanok o hodnoteni porodnic
http://www.sme.sk/clanok.asp?cl=2798900

mucilienka
27. júl 2006
babulka
28. júl 2006

Takze uz je kamoska spat - rekonstrukcia karamrov pokracuj, aj ked dost pomaly, ale ide to. Do konca roka to nevyzera, ze bude hotove. Dr. Rusnak je vraj zastupca prednostu a je "v pohode" (citujem kamosku). O Slezakovi som pisala, rodila som u neho, nie je o com - clovek na svojom mieste, detto dr. Kliment. Dr. Cunderlik je tiez dobry, na UZV je najlepsi hadam na celom Slovensku. Pisem to sem, lebo niektore ste sa pytali na tych istych lekarov

zuz11
28. júl 2006

halo, ja som chcela vediet ako je to z navstevami v Ruzinove, viete mi povedat aktualne info? dufam ze nepustaju navstevy na izbu a ze Drobcov pozera navsteva iba cez sklo 😉

katalienka
28. júl 2006

dorotka
nevies ale kde je zverejneny ten zoznam nemocnic kompletne?

nevesta
28. júl 2006

Zuz, ked sme boli pozriert Happygirl, malinka bola za sklom a my na chodbe aj s maminou 😉

zuz11
28. júl 2006

takze nepustaju na izby? v ziadnom pripade? 😀 a to mamina dotlaci to mimi za to sklo? 😉 dufam ze tata pustia ku nam 😀 ten sa unasa ako si Drobec vcera ratal prsteky 😀

nevesta
28. júl 2006

nie na izby navstevy nepustaju ale netusim, ci pustia ocina...

zuz11
28. júl 2006

nevest, ani nevies ako si ma potesila 😀

nevesta
28. júl 2006

🙂 to som rada 😉 😀 😀

zuz11
28. júl 2006

samopal nebude musiet byt vo vybave do porodnice 😀

nevesta
28. júl 2006

😀 😀 😀

ladybird1l
11. aug 2006

Ku Kochovi by som nesla ani ja, mam tam tiez zlu skusenost s lekarmi.....ale pocula som vela chvaly na Kramare, aj moje dve sesternice tam nedavno rodili a nevedeli si vynachvalit, aj tie sestricky tam chodia viac usmiate a privetivejsie. Teraz cez leto nemocnicu rekonstruuju, a vraj by mali prerobit aj porodnicu. Myslim, ze ja uz som si porodnicu teda vybrala, i ked mam este termin daleko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre