Kam odišli všetci lekári z Kocha?

babulina
7. mar 2007

ahojte, chodim k dr.czirokovej do sanatoria Kocha, dneska som si volala kvoli receptu ale povedali mi ze vacsina lekarov od 01/03 uz u nich nepracuje a nemaju na nich kontakt(co sa mi sice nezda, ale nedostala som sa k nemu). Patrala som na nete,ale jedine co som sa dozvedela ze odisli do ruzinova do nejakeho centra, neviete mi niekto poradit ze kam?
ak niekto nieco vie o nasledujucich lekaroch tak dajte mi vediet, fakt by mi to fakt pomohlo: Dr. Cziroková, Dr. Vačoková, Dr. Ditte
dakujem velmi pekne

cat
7. mar 2007

babulina, ja mám len mobil na Ditteho, ak si bola jeho pacienka, dám ti ho 😉 Inak by som vedela cez jednu známu zistiť aj kontakt na to ružinovské centrum kam odišli všetci aj s Cupaníkom, skúsim a zajtra ti napíšem do IP, už musím utekať teraz..

babulina
autor
7. mar 2007

super, dakujem si moja zachrana, ak budes mat cas tak mi to pls hod do IP (aj adresu na ten ruzinov) dakujem dakujem

babulina
autor
8. mar 2007

tak som si nejako vypatrala a som sa aj objednala - tak pre ostatnych info, je to v starej ruzinovskej poliklinke (zlta budova), ak by chcel niekto kontakt tak piste do IP

ssara
9. mar 2007

ahojte ja som chodila doktorovi cupanikovi a potrebovala by som na neho kontakt poprípade meil. dakujem 🙂

weronyca
12. mar 2007

v kochu som bola bohuzial aj ja.ja som tam bola zo smutnejsieho dovodu 😢 . lekari su tam skvely.. takych treba viacej!

veva55
12. mar 2007

Takze v Ruzinove je nejake nove centrum? A neviete, ci sa tam venuju aj asistovanej reprodukcii, alebo su tam len klasicke gynekologicke ordinacie? Inac ja mam gynekologa na Antolskej a minuly tyzden som sa dozvedela, ze odchadza (s asi 5 dalsimi gynekologmi) prave do sanatoria Koch. Nechapem, preco doslo k takejto vymene, ved je to trochu divne, ze zrazu odide z Kocha vacsina doktorov a pride tam cely zbor z Antolskej. Dufam, ze ako jeho pacientka budem moct k nemu chodit aj v sanatoriu, len sa bojim, ze tam budu aj velke poplatky za vysetrenia, prip. za clenske, kedze je to sukromne sanatorium. Neviete ako je to tam s platenim za ukony?

babulina
autor
12. mar 2007

v kochovi sa plati administrativny poplatok 1500sk na rok, a ostatne veci su hradene poistovnou, aj pobyt v nemocnici okrem porodu,tehulky platia cosi viac ale to neviem,co sa tyka poplatkov tak vsetko je na stranke kocha
k tej vymene doslo preto lebo sa tam nepohodli riaditel nemocnice s lekarmi tak to zabalili a odisli,aspon co ja viem a co som zistila

nova spolocnost v ruzinove sa vola gpn s.r.o, a maju stranku zatial iba taku nijaku (gpn bodka sk) ale snad casom bude lepsia a ako to tam funguje zatial neviem, v stredu tam mam ist tak dam vediet 😉

veva55
12. mar 2007

Babulina dakujem za info.

leila
12. mar 2007

ahojte 🙂
mam informaciu ze porody v tom centre nebudu robit, aspon zatial 😉

babulina
autor
14. mar 2007

tak uz mam prvu navstevu za sebou, je to tam velmi pekne, cerstvo vymalovane nove ordinacie, recepcia, operacie a porody este nerobia ale uz je to v stadiu riesenia, su tam vsetci lekari plus par sestriciek
poplatok rocny je trosku vyssi nez u kocha 2500sk/rocne, tehulky 3000sk
ultrazvuk este nemaju ale o mesiac uz by mal byt

gredy
16. mar 2007

Ahojte, zaujala ma tato tema, lebo aj mna sa to tyka a teraz mam z doho "dylemu" , ci ostat v Kochu,a lebo prestupit do Ruzinova, chcem sa este spytat, ci nikto z tych lekarov nema ultrazvuk??? Ja mam ist na druhu poradnu a chcela by som vidiet aj usg, ci je vsetko ako ma byt.... 😖 Dakujem za info. 🙂

babulina
autor
16. mar 2007

v case ked som tam bola ja, tak usg este nemali skus si tam zavolat a opytat sa ze odkedy ho budu mat, inak uz im funguje stranka tak vsetko najdes tam
resp nechaj si urobit usg este u kocha a potom sa rozhodni ci ostanes tam alebo odides do gpn, drzim palce nech je vsetko ako ma byt 😉

gredy
23. mar 2007

ahojte po dlhsom case. Chcem sa spytat bab, co ste ostali v Kochu aj nadalej, aj ked vam odisli vasi povodny lekari, ci ste spokojne s novymi???? Ja som osobne zhrozena a zacinam riesit neprijemnu situaciu s jednym lekarom. Ozvite sa mi prosim baby do IP, ktore ste ostali v Kochu, chcela by som sa aj poradit. Dakujem

leva
17. apr 2007

ahojte kocky.Prosim poradte.docitala som sa dobre DR.Vacokova uz nieje u Kocha.???bola som u nej po porode naposledy oktober 2006.mam prist az o rok na kontrolu.a kam teda???dakujem za info.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre