Kde ísť rodiť aby som sa ničoho neobávala?

lucka0122
4. nov 2007

no ja do bb nemocnice poviem pravdu by som nesla su tam zevraj neludsky...chcela by som ist do banskej stiavnice alebo do zvolena

lalitagopi
4. nov 2007

Ked sa chceme obávať, tak obávať sa budeme aj v tej "najlepšej" pôrodnici. Ked máme mať komplikácie, tak ich budeme mať aj pri tých "najmilších" pôrodníkoch. Všade sú ludia, ktorým pôrodnica nesplnila ich očakávania.
My sa tiež chystáme do Banskej štiavnice 🙂

danuska24
4. nov 2007

lali suhlasim, ked maju byt komplikacie tak budu ☹
ja idem do Sace

maryam
4. nov 2007

lucka, ja idem do "normalnej nemocnice" s porodnickym oddelenim, je to asi 10km od nas a pritom mam tuna asi 200m od domu sukromnu porodnicku kliniku...
ale jednoducho na mna neposobi nejak "prijemne", tak som sa rozhodla pre "obycajnu" nemocnicu a akurat minule mi suseda hovorila, ze rodila v tej sukromnej a vobec nebola spokojna...
Takze ktovie, je to individualne.

sue
4. nov 2007

...ja som taký typ človeka, že by som sa obávala hocikde a podľa mňa je to aj úplne prirodzené. Narodenie dieťatka nie je vôbec jednoduché, hoci je to najprirodzenejšie, ale je to obrovská zmena, zásah do života ženy a rovnako aj do života dieťatka... preto sú nejaké tie obavy úplne normálne 🙂 treba sa len pripraviť podľa vlastnej chuti, možností a schopností, minimalizovať možné problémy a tešiť sa na naše bábätká 😵 😵 😵

veronika13
4. nov 2007

taká pôrodnica neexistuje, kde by si sa ničoho neobávala. Chod si pozrieť vopred, poprípade sa porozprávaj so sestričkami, ktoré tam robia a hlavne sa nestresuj, neboj bábo sa narodí aj v "horšej" pôrodnici, neznamená ešte že tie súkromné drahé sú vždy najlepšie. Ja som rodila v dolnokubínskej a bola som veľmi spokojná, žiadny luxus síce, tak primerane k danej situácii

margaretka11
4. nov 2007

Lucka na banskobystrickú porodnicu a novorodenecké som tiež počula samé negatívne veci. Tak ja ti neviem, ale mne sa to absolútne nepotvrdilo. Navyše je to nemocnica, kde máš celý kopec odborníkov na jednom mieste, keby sa niečo zmrvilo, čo samozrejme nikomu neprajem. Ale keď pojdeš napr. do Zvolena alebo BS a niečo sa zmrví tam, tak ťa budú musieť zas len previezť do BB. A toho prevozu by som sa zas bála ja..

lucka0122
autor
5. nov 2007

ved ja viem ja sa nebojim len ked som porovnavala nemocnice na nete tak bb je najhorsia na tom

fifa
5. nov 2007

ja som počula na BS same chvaly, ale vraj nevedia riešit komplikacie, takže potom hrozí prevoz a to nie je bohviečo, ale ked ti až do konca vravia ,že si v poriadku, tak sa neboj ničoho, najhoršie je asi to, ked sa neotváraš a potomm sa to bohovsky predlžuje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre