Kde ordinuje gynekologička MUDr. Soňa Horváthová?

andrea023
14. nov 2013

Dobrý deň, máte niekto skúsenosť v BA s touto pani doktorkou? Neviete, kde teraz ordinuje, či berie nové pacientky a či býva aj pri pôrodoch? Ďakujem za každú odpoveď :o)

andreakacmi
18. nov 2019

najlepšie je volať skoro ráno kľudne aj pred pol 8 mou ... to sú tam sestričky a nie je ešte doktorka čiže majú viac času na vybavovanie vecí .... inak sa tam dá dovolať hlavne v ranných hodinách .... potom majú kopec ľudí a nestíhajú ... nových pacientov ešte brali dva týždne dozadu - len ich je už veľa nakoľko má aj pacientov od lekárky, ktorá šla do dôchodku ... no stále je to najúžasnejšia gynekologička a čaká sa u nej minimálne

mysha
28. nov 2019
lusittagi
20. jan 2020

Ahojte, je tu žienka, ktorá absolvovala tehotenstvo u MUDr. Horvathovej? Mala by som niekoľko otázok. Ďakujem

slaviaba
21. jan 2020

@lusittagi ahoj, ja k nej chodim, ale som zatial len v 11.tt

weweronka
26. apr 2020

@slaviaba ahoj viem ze troska starsia komunikacia ale ako to funguje u pani dr. v tehotenstve plati sa nejaky poplatok za vysetrenia? Myslim poplatok za komplexnu starostlivost v tehotenstve? Dakujem

slaviaba
26. apr 2020

@weweronka ahoj, ma tam v cenniku aj nieco take,ale ja som uz v 25.tt a nic som zatial neplatila ;)

weweronka
26. apr 2020

@slaviaba aha oki super. A ako to teraz prosim funguje ked je korona?

slaviaba
26. apr 2020

@weweronka cca raz za mesiac mam poradnu s tym, ze nejdem hore do cakarne,ale cakam dole a zavolaju mi, ked odide pacientka objednana predo mnou ;)

weweronka
26. apr 2020

@slaviaba oki dakujem pekne za info 😊 ja som si nasla // na teste takze budem zajtra volat za nejaky termin

slaviaba
26. apr 2020

@weweronka za malicko 🙂 gratulujem a drzim palce ;)

weweronka
26. apr 2020

@slaviaba dakujem aj tebe vela zdravicka 😊

02dada29
1. júl 2020

ahojte, prosím Vás pani doktorka vyšetruje počas celého tehotenstva? alebo posiela inam, pýtam sa zato, že potom ona posiela konkrétne k nejakému lekárovi ktorý sa objedná k pôrodu alebo chodí aj pani doktorka?

weweronka
1. júl 2020

@02dada29 ja tam chodim a budem sa jej nato pytat ale az o 2 tyzdne. Dufam ze chodi ale osobne si myslim ze nie.

02dada29
1. júl 2020

weweronka a nato ste sa jej nepýtali hneď na začiatku? resp. ako to budete riešiť? len náhodne v nemocnici službo-konajúci lekár vás odrodí?

weweronka
1. júl 2020

@02dada29 nepytala lebo najprv som potrebovala aby bolo vsetko v poriadku a na porodnika mam este par mesiacov cas. Ak nebude ona rodit tak mam vybratu lekarku a radsej si zaplatim ako chytit nejakeho masiara ktory bude mat sluzbu

slaviaba
1. júl 2020

@02dada29 ja som teraz bola v 33.tyzdni na poslednej poradni u nej a v 36.tt mam ist uz do nemocnice, kde chcem rodit... nemyslim si, ze ona chodi k porodom - ani to nespominala

weweronka
1. júl 2020

@slaviaba tak asi keby rodila uz asi by si vedela ze? Aj ja som myslela ze asi nie no je to skoda leboako lekarka ma super pristup k pacientovi a som tam velmi spokojna. A uz mas vy ratu nemocku pripadne aj nejakeho porodnika?

slaviaba
1. júl 2020

@weweronka planujem ist do Ruzinova - snad tam nebude plnka v polke augusta ako je tam teraz a porodnika necham na stastie 🙂

valdivia
2. sep 2020

Ahojte,viete mi poradit,ci pani doktorka aktualne berie nove pacientky?Citam tu na nu skvele recenzie.Potrebujem si prehodit kartu z mojho rodneho mesta sem do Bratislavy,kedze tu mam uz niekolko rokov trvaly pobyt.Vopred vdaka

slaviaba
3. sep 2020

@valdivia najlepsie bude tam zavolat a spytat sa. Ja som k nej sla v 2019, a to brala.

weweronka
3. sep 2020

@valdivia urcite treba zavolat ale ja si myslim ze stale berie. Je skvela za mna to naj co som mohla urobit ze som k nej prestupila

valdivia
3. sep 2020

@slaviaba dakujem krasne,zajtra skusam

valdivia
3. sep 2020

@weweronka dakujem krasne,zajtra skusam...citala som na roznych gynekologov kadeco a z tychto recenzii som nadsena🙂 baby drzte palce

weweronka
3. sep 2020

@valdivia ja som obvolala vsetkych z sobrymi recenziami nikto nebral. Tato doktorka mala tiez dobre ale menej ale som rada ze sa ma nikto pre nou neujal.😂

elementissa
15. okt 2020

@lusittagi áno, ja som ku nej chodila do poradne, ale ako pozeram termín, tak už si asi porodila 😅 ja mam tiež októbrového (ročného).. Ja som bola s pani doktorkou veľmi spokojná, mala som príšerne tehotenstvo, ale veľmi som ocenovala jej pragmatickost a racionalitu. Bola som predtým u inej doktorky (nie v BA) a ta bola sentimentalna až strach a celá taka mimo... Pani doktorka Horvathova je veľmi príjemná osoba, nekladie blbé otázky, je vo všeobecnosti veľmi pragmaticka, nemá tendenciu strašiť pacientky nepravdepodobnymi scenarmi, jej pohľad je veľmi realistický, nepoužíva infantilne vyjadrenia... Jednoducho odbornicka, co vie co robí a ako to robí. Sem tam utrusi nejaky sarkasticky vtip a nemyslím si, že je úplne najvhodnejšou voľbou pre sentimentalne rozcitene ženy, čo sa od dojatia rozplacu len ked vidia nejake babuliatko... Take ju označujú za prísnu, direktivnu, "neempaticku" a už si nepamätám co ešte, ale niektoré ženy proste potrebujú niekoho, kto im bude robit tutuli mutuli na kazdej návšteve. Ona taka nie je, ja ju mam veľmi rada, dá sa s ňou porozprávať, má veľmi reálny názor na porodnice v BA, na porodnikov, vie poradiť s praktickými vecami. Nie je veľmi zastankyna moderných veci ako pôrodné plány a spol, kde si žena (lebo však predsa ta isto vie všetko lepšie ako doktori) diktuje co a ako s ňou kto bude robiť 😂 každopádne, ja ju veľmi odporúčam a koho poznám, toho posielam za ňou, lebo je ozaj super. Vybavenie, prístup, všetko, mega milá sestrička (Libuška, nie ta zastupujuca veľryba, ta je otrasná), dá sa s nimi aj porozprávať, zasmiať. Ja som tam chodila každé 2 týždne (keďže riziková) a bola som veľmi rada, ultrazvuk mi robila vždy (az do nejakého 32tt,potom už nie tak často), stále som bola informovana. Takže za mňa super 👌 👌 👌

weweronka
15. okt 2020

@elementissa pozeram tvoje hodnotenie a uplne sa s nim stotoznujem. Sestricky obe co su velmi zlate.

elementissa
15. okt 2020

@02dada29 nie, pani doktorka nechodi k pôrodom a ani nie je zastankyna objednavania si porodnika. Ako ona hovori, ked mas dobre otočené dieťa, odrodi ta aj sanitar na chodbe, ked mas zly pôrod, nepomôže ti ani primar, lebo to aky mas pôrod (ľahký, tazky, dlhy, krátky), to žiadna externá sila neovplyvní. Ja som k nej chodila pred rokom a pytala som sa na to, ako to vidí so zazmluvnenim si porodnika a len sa smiala, ze to sú také hlúposti 😅😂 chápem, že niekto si asi z pôrodu robí zážitok storočia, ale ona nie je práve ten typ.

lusittagi
15. okt 2020

@elementissa ďakujem za názor a plne sa s ním stotožňujem. Pani doktorka aj obe sestričky sú skvelé, počas tehotenstva sme často srandovali a vždy super po kecali. Myslím, že lepšiu lekárku som v ba nájsť nemohla 🙏🙂

valdivia
15. okt 2020

Mne sa ku nej uz tiez medzicasom podarilo preniest kartu a coskoro ma caka prve vysetrenie,tak som zvedava.Zatial sa mi prostredie zdalo pekne a sestricka posobila milo.

mysha
22. dec 2020

Prosim, vedel mi by niekto povedat ako ordinuje Dr. Horvathova teraz medzi sviatkami? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre