Kde pracuje MUDr. Nina Matušková?

martinka001
22. nov 2011

Uz som skusila hadam vsetko, a nechce sa mi verit,aby sa to nedalo zistit... cislo ktore mala uz ma niekto druhy... som z toho smutna,cakame druhe babo a chcem aby ma odrodila ona!!! mam s nou velmi dobre skusenosoti ☹ ☹ ☹ ☹

drnduliak
22. nov 2011

@martinka001 a skusala si ten uhersky brod?viem, ze bola tam, ale neviem, ci tam este stale je...

mavila
23. nov 2011

@martinka001
MUDr. Nina Matušková pracuje v nemocnici v Bánovciach nad Bebravou.

martinka001
autor
23. nov 2011

@mavila dakujem velmi pekne🙂

somentanka
15. nov 2012

sice je tento prispevok uz hodne stary.. i tak chcem povedat, a hlavne varovat buduce matky, aby sa nedali k tento doktorke za ziadnych okolnosti. Mna rezala.. po operacii sa ku mne spravala velmi netaktne a klamala! Nema absolutne ziadny charakter! Boze, kde sme sa to v dnesnom svete dostali! A ze primarka!!!!!!!!!!!!!! 😠

martato
15. júl 2013

@somentanka nam dnes nastupila doktorka Matuskova.. zdala sa mi ok.. ak smiem vediet v com klamala? doteraz som chodila k doktorke valaskej a ta odisla do nemecka a nastupila doktorka matuskova.. preto hladam info o nej, cakame tretie babo a nerada by som sa unahlila alebo naopak ..dakujem

miskalahka
26. júl 2013

noo moja doktorka bola tiez valasska a nemilo som bola prekvapena ked som prisla do ordinacie a bola tam druha pani doktorka takze tak este ze som mala tyzden pred porodom nepoznam tu doktorku ale bola mila teraz som na ochybach ci zmenit aebo nezmenit doktorku Nemate info ci sa valasska nevrati?

lussyy153
27. aug 2013

Mna tiež odrodila dr.Matuskova, ležala som už predtým v nemocnici a chcela som aby ma odrodila, teda priala som si aby mala službu ona, ked to na mna pride.Nemožem si stažovat, bola mila, ochotna vsetko mi vysvetlit...a podporovala ma, patri jej moja velka vdaka....najlepsie bolo ked už mala mala hlavicku vonku , tak mi vravi: Mamimicka urob kukuc na nas, mame tu hlavicku...fakt supeer.Vrela vdaka pani doktorke

nikoleta6452
28. nov 2013

prosím vas nemáte kontakt na doktorku ?? však na internete sa to nikde nedá nájsť, kontakysú stále na predchádzajúcu doktorku, ale na MUDr. Matuškovú je asi nemožne nájsť mail,

pipinka4
28. nov 2013

aj mna odrodila pani doktorka matuskova a som spokojna aj skvely pristup vsetko.velmi mila ani ma netrihala nic a aj ma pekne zasila lebo som mala len povrchove poranenia. aj manzel.bol pri porode a aj on bol spokojny 🙂

slniecko86
29. nov 2013

ahoj tak doktorka je uzasna- ordinuje v topolcanoch v meste pribinova 1 oproti vszp( dvere hned vedla poistovne dovera) tc:
038/ 5320131 🙂

volcanic
7. dec 2013

neviete či ordinuje aj v pondelok? lebo na nete som našla,že v pondelok a piatok je tam nejaký MUDr. Walenfels...toho vôbec nepoznám,neviete o tom niečo?
dakujem

volcanic
7. dec 2013

@slniecko86 prosím ťa nevieš či tam je dr.Matuškova aj v pondelok? na ordinač. hodinách je v pondelok a piatok písaný iný doktor, nevieš kto to je a či je dobrý? dakujem za odpoved

parizerka
27. jan 2014

@volcanic v pondelok a v piatok je tam MUDr. Wallenfels, od 7,30 do cca 15,00
Mám s ním dobré skúsenosti, len mu to trošku trvá... pedant.. 😉
s MUDr. Matuškovou som ešte nemala tú česť

isabella22
3. feb 2014

Ja sa planujem prehodit tiez k tejto pani doktorke chodila som k silesovi a ja osobne niesom s nim spokojna aj ked si ho velažien chvali..mne chce vsetko nechavat na prírodu a. Vdaka tomu uz rok pomaly nemame este mimco ja nemam ovulaciu a ani menzes mi nevedel dat do poriadku..

malabetuska
23. apr 2014

Ahojte mam tiez otazku ohladom tejto gynekologicky. Zevraj zastupuje Mudr. Valasku v Topolcanoch. A teraz priamo k otazke. Vsetci tu pisete ze sa nachazda na Pribinovej ulici, za Alftedom oproti poistovni ale ked som sa tam bola pozriet nasla som tam len jednu gynekologicku a to Mudr. Zuzana Pospisilovu....takze kde je ta Mudr. Matuskova?? 🙂 Dakujem za odpoved

emmuska11
7. máj 2014

v budove kde je MUDr. Mihaliková - detská lekárka 🙂

majusha11
27. mar 2015

Ahojte chcem sa spýtať.. Doktorka Matuškova tam už neordinuje a mala som si ísť po kartu, ale musela som mať vyžiadanie. Bývam/ študujem však v Banskej Bystrici a tu je dosť ťažké niekoho nájsť schopného. Volala som tam, že čo bude s mojou kartou, ak sa nestihnem po ňu zastaviť, no asi 2 dni mi nezdvíhajú telefón. Neviete niekto, kto za ňu zastupuje? resp. kde asi bude moja karta? (dúfam že mi ju nepošlú domov poštou :D ale to nesmú si myslím) 🙂

lucia5000
2. apr 2015

@majusha11
Ahoj,Mudr.Matuskova ordinovala len do konca marca.Ja som isla tiez najprv pre vymenny listok ku nej a potom k novemu gynekologovi.Ak si si ju nestihla vziat kartu tak neviem co teraz lebo ju nebude nikto zastupovat.

majusha11
2. apr 2015

No, tak kartu už asi neuvidím :D aspoň, že som si našla náhradného doktora 🙂

safelusa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia5000
8. apr 2015

@safelusa Ano viem,chodila som aj k Valaskej aj k Matuskovej ked som bola tehotna.Takze to poznam.Len az do Partizanskeho sa mi nechce chodit.Ale dakujem za radu.

bety1313
19. máj 2015

Ahojte, tie, ktoré ste neobdržali svoje karty, máte ich na VÚC v Nitre. Keď si nájdete nového gynekológa, poproste ho, aby si Vašu kartu odtiaľ vyžiadal. Sestrička dala všetkým karty, iba tým nie, s ktorými sa jej nepodarilo skontaktovať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre