Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

adkato
16. jún 2008

babulky,prosim vas,kedy dostavaju buduce maminky tie chutne kufricky od svojich lekarov,ktore obsahuju tie vzorocky kozmetiky ci plienociek pre mimi,flasticku,...?vzdy ked som v poradni,vidim babule s kufrikmi,preto som zvedava,kedy to caka aj mna... 😀

misskkaa
15. aug 2009

no uz som aj ja dostala kufrik,ale musela som si on poprosit 🙄 ...tiez tam nebolo bohvieco,same prospekty,jedna plienka,caro-vobec neni dobra-mozno uz je aj po zaruke,lebo som tam mala aj casopis mamina a te bol este z mineloho roka....ale ze vraj v porodnici dostaneme viacej...tak uvidime 😵

misskkaa
15. aug 2009

a myslim si ze kazda by to mala dostat,teda pokial si o to poziada,lebo aj na mna sestricka pozerala,ze Vy to este nemate?? 😲 ...Dokonca mi dala ruzovy kufrik... 😵 😵

garicka
15. aug 2009

neviem ale mám pocit že lekári si myslia že každá baba vie o tom že by mala dostať kufrík a má si ho pýtať. ja som o tom vôbec nebedela pokým som na fore nenašla túto tému... 😒 . je veľa dievčat a hlavne mladých ktoré ani nevedia aké a nkoľko vyšetrení majú obsolvovať a potom sa na nich pred pôrodom vyziapu sestričky že nemajú absolvované všetky vyšetenia... ale to už je na inú tému.

ahojte

tinika
15. aug 2009

garicka u nas tiez uz baby dostali a ja furt nič a akosi som si hu.. neotvorila

tinika
15. aug 2009

ja som myslela ze uz z tehu knizkou by sa malo dostat, ale zase moj doky vypisuje knizku hned na začiatku niekde az neskor ta neviem

tinika
15. aug 2009

a svagrina mala v tom kufriku aj vzorky kremiku, samponu myslim este dačo

garicka
15. aug 2009

aj moj doki mi vypísal knižku hneď na začiatku a to som bola v cca 5tt... kamošky dostali kufríky hneď na začiatku, ale ako som písala vyššie, môj doki sa ma pýtal či som si ten kufrík nepýtala od sestričky, tak uvidim v piatok na poradni... 😅 . na utz som dostala taký "slabší" kufrík - vzorka caro, persil a silan a ešte jeden cumeľ. neviem prečo nedávajú všade rovnaké kufríky... 😠 však to nie je spravodlivé...

sarianah
15. aug 2009

ahojte..
my sme dostavali kufrik az v porodnici ked sa mi maly narodil, 2 dni pred odchodom domov..

ivkaivka
15. aug 2009

u nas dostavaju az na konci tehu. Vsimla som si to uz skor, ze s kufrikmi odchadzaju mamicky tesne pred porodom. Myslim, ze by sme to ani nemali pytat, mala by to byt samozrejmost, ze to daju.
Misskkaa, myslis, ze v porodnici dostaneme este jeden? No ak bude taky isty ako ten prvy, nic moc...
Este v knizocke som na zadnej strane nasla papier, treba ho vypisat, zaslat a oni zadarmo poslu dalsi kufrik. Aspon na obrazku bola: kniha do 1.roka, flasa, vyziva, cumel, kremiky... celkom zaujimave veci.

garicka
15. aug 2009

ivka
ja som počula že v pôrodnici aspoň v Šaci - vraj, dávajú 2 kufríky... tak uvidíme v decembri čo je na tom pravdy... a tiež som aj ja mala v kufríku papier ktorý môžem odoslať a dajú mi kufrík naviac v pôrodnici...

ivkaivka
15. aug 2009

ten kufrik daju v porodnici??? Ja som myslela, ze ho poslu domov. Ako zistia v ktorej porodnici si rodila???

mirka907
15. aug 2009

Tie kufriky su dva. Jeden by sme mali dostat pocas tehotenstva (niekedy na zaciatku) a jeden pri odchode z porodnice. Tie prve kufriky dostavaju gynekologovia priebezne..nemaju ich stale a hned sa rozoberu...Ja som prvy dostala az okolo 28tt a to som mala stastie ze som prisla do poradne okolo obeda ked este kufriky boli. Tie co boli objednane poobede uz take stastie nemali.

mikalove
15. aug 2009

ja som ten od gyn. nedostala,až ten druhý v porodnici

ivkaivka
15. aug 2009

mirka, moj gynekolog ich ma naskladane na skrini. Stale, ked idem k nemu na ctg tam lezia. Mam pocit, ze z nich ani velmi neubuda

mirka907
15. aug 2009

Tak potom asi zalezi od gynekologa...Moj ich urcite nema stale. Za celu dobu co som k nemu chodila do poradne, viem ze daval kufriky dvakrat a vtedy ich mal tiez poukladane na skrini. Kamoska, ktora rodila pred mesiacom a pol sa napr. kufriku vobec nedockala. mikalove: a co bolo v tom kufriku z porodnice?

jankohrasko
15. aug 2009

Mne bolo povedane, ze ak som poistena vo Vseobecnej zdravotnej poistovni, tak kufrik nedostanem...
Kde ste poistene Vy?? A ze nedostanem ani v nemocnici, lebo VZP neposkytuje svojim poistencom 😢

misskkaa
15. aug 2009

ano kufrik by sme mali dostat aj po porode..neni to nic moc,ale potesi... 😉 ,treba vypisat ten papier co bol v prvom kufriku a mali by sme dostat aj ten druhy kde je ze vraj toho trosku viacej... 😉 ..no nechame sa prekvapit...
jankohrasko-sestra je vo VZP a dostala kufrik..treba im len na krki stupit a pekne si vypytat.. 😀

ivkaivka
15. aug 2009

jankohrasko, myslim ze poistovna s tym nic nema. Ja mam spolocnu, ta mi nepreplaca takmer nic a kufrik som dostala.

tami_tami
15. aug 2009

jankohrasko - ja som vo VZP a dostala som prvy a dostanem aj druhy...

nadhera
15. aug 2009

nie je to poistovnou, ci dostanete alebo nie kufrik. je to lekarom. ved vo vnutri su reklamne veci, akurat sa to lisi , ci byvate na vychode alebo na zapade. zapadniarky maju bohatsie kufriky, neviem ci aj prve, ale tie druhe /z porodnice /ano.

jankohrasko
16. aug 2009

no v utorok idem gynekologov, vsetkym dava a mne este nedali, tak si pekne vypytam! Vdaka za rady! 😉

alexandrah
16. aug 2009

ja chodim do GPN - v ruzinove, BA, tak v utorok idem do poradne, ak nezabudnem, skusim sa opytat, ja tam mam milu sestru aj lekara, snad sa nezasmeju ...

garicka
16. aug 2009

alex
ani ty si nedostala kufrík?

alexandrah
16. aug 2009

nie, ani mi nikto o nom nepovedal ... zeby setrili?? ale neviem, v utorok sa urcite opytam ... stoji ten kufrik za to? co tam je?

pipka
16. aug 2009

tak ja som na zapade ale od gynekologa som ziadny kufrik nedostala 😅 a to som tiez v sukromnom centre...ale zato v porodnici sme kufrik dostali a bol plllnyyyy vselicoho, vzorky kremov, detska kozmetika, domestos, cumel, flaska, poharik od Aventu, rozne knizky a brozurky, nalepka na auto, vlozky do podrrdy, vlozky menstruacne, ziletka, mydlo detske, a cojaviem co este...kopec drobnosti, uz si to ani nepamatam vsetko... 😉

chcem dalsie baboooooo, aby som dostala dalsi kufrik 😀 😀 😀

garicka
16. aug 2009

v tom mojom čo som dostala na utz bola vzorka prášku, vzorka silanu a vzorka cara, cumeľ pre mimi, februárové číslo dieťaťa a nejaké letáky. som zvedavá na kufrík čo mi dá môj doki, ak mi ho dá 😅

alexandrah
17. aug 2009

fiha, to vyzera dobre, no urcite sa na to opytam ...

jankohrasko
17. aug 2009

pipka: ak to nie je tajne, do akeho sukromneho centra chodis? a v ktorej porodnici si rodila?

alexandrah: potom napis, ci si kufrik dostala alebo nie. Drzim palceky 😉

mataklinec
17. aug 2009

Ahojte ja som tiez uz dostala kufrik, asi tak v 3 mesiaci ale vsetko v nom bolo po zaruke.... ☹

alexandrah
17. aug 2009

jankohrasko - napisem!!! ked mi nedaju, tak!!! uvidia!! 😎 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre