Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

adkato
16. jún 2008

babulky,prosim vas,kedy dostavaju buduce maminky tie chutne kufricky od svojich lekarov,ktore obsahuju tie vzorocky kozmetiky ci plienociek pre mimi,flasticku,...?vzdy ked som v poradni,vidim babule s kufrikmi,preto som zvedava,kedy to caka aj mna... 😀

jankohrasko
17. aug 2009

mataklinec: vsetko po zaruke??? tak naco ho potom davali!!! Aby sa nepovedalo????

alexandrah: len im daj!!! 😀

nadhera
17. aug 2009

uz je to tu 😀 na vychode avent nedavaju. mala som moznost v casaku vidiet,co sa dava do kufrikov...a samozrejme dopisali,ze sa to moze podla regionov lisit.

ivkaivka
17. aug 2009

myslim, ze vsetky kufriky by mali byt rovnake. Je to nespravodlive 😠

alexandrah
17. aug 2009

to hej, ivka!!!
jankohrasko - zajtra poviem, ci som im dala do zubov 🙂 , alebo ci dali oni mne ... nie do zubov, ale ten kufriik zazracnyyy 😀

saska73
17. aug 2009

ja som tam mala okrem iného fľašku dojčenskej vody 1/2 roka po záruke 😝 🙂 😉

avanka
17. aug 2009

Ahojte, tak ked som bola tehotna, tak som videla reklamu na kufriky v casopise Mama a ja, tak som na tu mailovu adresu napisala, nakolko od dr. som nic nedostala, a oni mi odpisali, ze spolupraca lekarov s firmou Prosam, ktora kufriky distribuuje je zadarmo, staci len, aby lekar zavolal a oni mu kufriky donesu...
takze je to len na lekaroch

v porodnici som kufrik dostala hned po porode, asi 2 hodky a bolo tam kopec super veci.....a casopis Mama a ja spolupracuje s niektorymi porodnicami na Slovensku, takze tie zeny dostanu este tasku, tusim Baby bag....
uz sa tesim na 2. porod, mala by som dostat obe 😀

ivkaivka
17. aug 2009

no dufam, ze spolupracuju aj s Presovskymi porodnicami. Inac je to hnus, ze lekar ten kufrik dostane zadara a my mame este zobrat. Naco platime nemocenske???

loss
18. aug 2009

ahojte
ja chodim do rizikovej poradne a dostala som kufriky oba aj pri dcerke a vlastne aj teraz,prvy kufrik na zaciatku tehu a druhy po porode su tam ozaj super veci co ma velmi potesilo 🙂

bleelka
18. aug 2009

ahojte kocky, prave som aj ja dostala ten kufrik pre buduce mamicky a po porode vraj dostanem dalsi, tak uvidime... vraj ze to lekar vybavil za to, ze som sa zucastnila jedneho prieskumu, chodim kazdy trimester na merania, ale myslim, ze to dostal aj tak...
obsah nic moc, ale potesi - cumlik, vzorka prac.prasku, avivaze, vzorka olejceka proti striam a 50g vzorka takej kakavko-kavy a dva casopisy a letaky.... vraj ten poporodny je bohatsi, tak uvidime...

alexandrah
18. aug 2009

no kocky, som si vypytala, kekar ani o kufrikoch nevedel, ale sestra ze cosi tu je, ale poviem vam, ze v nom nic nebolo ... 1 dudel nuk, potom 1 vzorka olejceka proti striam (velkosti masticky na pery), vzorka lenoru a persilu. a kooopec prospektov!!! a nic ine!!!!!! no ale aspon mam ...
teraz kukam - ze bleelka - ty si asi dostala rovnaky ako ja ... chodis do gpn??

jankohrasko
18. aug 2009

jasne.. ze "nevedia". Dobre o nich vedia!!!
Tak super, ze si dostala aspon nieco.. Inak by zle skoncili 😝

nada.hope
18. aug 2009

NO babenky, v porodnici by ste mali dostat este jeden kufrik a jednu tasku na plece, plnu prospektov, som nevedela co s tym, tak to co by sa mi asi tak zislo som si nechala a ostatne do kosa, ved naco tolko reklamy 😵

ivkaivka
18. aug 2009

nada.hope, ak je jedna taska plna prospektov, tak aspon budeme mat cim v zime kurit 😀

grenadinka
18. aug 2009

ako necitala som celu diskusiu, ale mne moj gynekolog dal kufrik kde boli niake letaky, mama drink, kojenecka voda lucka , jedna plienka a cumlik. ale vseto co sa dalo jest alebo pit bolo uz niaku dobu po zaruke 😖 .
velmi som sa potesila ale nakoniec to vypil moj priatel lebo si myslel ze ten mama drink s nim urobi niake zazraky 😀
aj urobil poriadne sa zasral, ale nebol si isty ci to bolo s toho drinku... 😀
ja som sa aspon trochu zasmiala...

hajdylca
18. aug 2009

ja som nedostala nic u dokyho... snad aspon v porodnici 😒

garicka
19. aug 2009

hajdylca
pýtaj sa u svojho dokiho, možno len nemal vtedy kufríky keď si mala poradňu.... baby ja idem v piatok na poradňu a tam uvidím že či pôjdem s kufríkom alebo zasa s prázdnymi rukami 😀

bleelka
19. aug 2009

alexandrah, dostala som ho od MUDr. Kajabu

alexandrah
20. aug 2009

ivka - ty si taka vesela kopa!!!!! 😀
bleelka - ja chodim k maresovi.
tak super, ak dostanem este jeden po porode, ale aj tak budem mat uz asi vsetko nakupene.

ivkaivka
20. aug 2009

alex, dufajme, ze ten po porode bude bohatsi...

nadhera
20. aug 2009

ivkaivka, kufrik bude bohatsi 🙂 , sa ti to krati, tak palceky drzim,nech je kocka zdrava a krasna. 😉

alexandrah
20. aug 2009

ja som sa vytesovala, ked tu niekto pisal, ze flasky od aventu ... no a ja ni,c poslem prospekty, ak by vam doslo kurenie ... ale tie flasky nakupime aj tak ...

nadhera
20. aug 2009

alezandrah,ani mi sme nemali avent ,kupila som jednu v Dm so zlavou - najprv jeden chrustik z nej pil a teraz ju ma druhy chrustik . Teraz starsi pije z flasticky,ktora ma sklapaciu slamku a sa mu to rata. Mladsi trieska aventom a divi sa,ze nic netecie. 😀

nadhera
20. aug 2009

alexandrah, pri narodeni riska /akj mam risiacika-mysiacika/dostanes bohatsi kufrik - a kedze si z blavy,tak isto avent bude. 😉

susisus
20. aug 2009

Ja som nedostala žiaden 😒

ivkaivka
20. aug 2009

susisus, pytaj si

jenn44
20. aug 2009

Maminky, rodila nejaka v poslednej dobe v Kosiciach na Rastislavovej? Termin mam o dva mesiace, ale som zvedava, co dostanem v kufriku. dakujeeem

monitkabj
20. aug 2009

ahojte..ja so tiez nedostala zatial ziaden kufrik, no mam pocit, ze ani nedostanem..suvisi to nejak so zdravotnou poistovnou..???

ivkaivka
20. aug 2009

monitkabj, uz sa to tu niekde pisalo, urcite to nesuvisi so zdrav.poist. Je to pre vsetky tehotne. Mne ho dali pred dvoma tyzdnami. Opytaj sa sestricky, aky je u nich zvyk, ci ho davaju na zac.tehu, alebo az ku koncu.

monitkabj
21. aug 2009

dakujem ivkaivka 🙂

maatkka
21. aug 2009

Ahojte - tak ja som dostala ten "kufrik" hned na zaciatku tehotenstva a aj ked v nom dokopy nic nebolo (nejake letaky knizka vzorky plienok nalepky litrovy mamidrink cumlik) bola som z neho "happy" lebo to bol akoby dokaz ze som naozaj tehotna 😀
Zato ten druhy som mala dostat po porode ale kedze som rodila sekciou v 30.-tom tt. a cely tyzden som nezala na JIS-ke tak tam kufriky nenosia. A to nastastie lebo kedze moje dietatko vtedy bojovalo v inkubatore o zivot a vlastne sme ani nemali istotu ze prezije tak asi keby mi vtedy dali nejaky kufrik s niecim pre babatko tak im ho hodim do hlavy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre