Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

adkato
16. jún 2008

babulky,prosim vas,kedy dostavaju buduce maminky tie chutne kufricky od svojich lekarov,ktore obsahuju tie vzorocky kozmetiky ci plienociek pre mimi,flasticku,...?vzdy ked som v poradni,vidim babule s kufrikmi,preto som zvedava,kedy to caka aj mna... 😀

zuzulica
27. jan 2013

@kobrtko ja som u gynekologičky dostala tuším v 11tt, mám dôveru poisťovňu, ale keď som na stránkach poisťovne pozerala tie, čo sa dostávajú potom v pôrodnici, tak to je len v niektorých pôrodniciach a ja sa napr.chystám do TN a tá nebola na zozname 😒
@fezan

fezan
27. jan 2013

Ja som sa teraz na to hneď pozrela, a na stránke poisťovne je uvedené že v nemocni po pôrode dostávajú maminy "Hospi" kufrík a je tam zoznam nemocníc, ktoré sú do toho zapojené. Moja pôrodnica v zozname je.
Ale zoznam bol publikovaný 31.8.2012 a nie je tam dátum aktualizácie☹
A plus na pobočke poisťovne - keď pôjde manžel vybaviť kartičku poistenca tak tam dostane baby kufrík.

kobrtko
28. jan 2013

@mam132 teda, teda...ja som rodila v 2009, u gyndy nič, v dôvere (tiež som tam), mini kufrík (doteraz ho máme ako lekárničku a spomienku zároveň...a v nemocke (martinskej) kufrík aj tašku...však inak stačilo, fľašiek habadej (inak my sme aj veľa využili), no aj tak som malému musela kupovať sklenené (to len tak na okraj)
Len zo zvedavosti uvidím u dr., že ako to funguje...

kobrtko
28. jan 2013

@zuzulica ako by povedal môj syn: "neplakaj" 😉 hlavne, že deti budú zdravé, no nie? 😎

zuzulica
28. jan 2013

@kobrtko šak teda, mne je to tak šumafuk balíček nebalíček 😀

horana
28. jan 2013

Dovera. U gyndosky nic. V porodke (BS) velky kufrik a igelitku plus bal plienok do zaciatku. (4 roky dozadu)

kobrtko
31. jan 2013

tak už som múdrejšia, spýtala som sa sestričky, že kto dostáva u našej dr....že vraj všetky maminy, len teraz im kufríky (teda skôr škatule) už dlho neprišli, tak sa vlastne nikdy nevie, či sa na akurát na vás dostane 😖
A ja som preto nedostala pri prvom, lebo sa dostáva až ku koncu tehu, no a ja som porodila včaššie, tak smola... neva, však sú to len veci 😎

tomkovazuzi
3. feb 2013

Ja som tiež ešte nič nedostala, ale čítala som na stránkach poisťovne (Dôvera) že by som Hospy kufrík mala dostať jeden po pôrode a druhý si mám vypýtať na poisťovni čo je trápne, ale využijem 😀

reni1512
11. feb 2013

ahojte baby...ja som dôvera, prenatal box som nedostala, vraj pol roka nedodali gynekologovi a chcem sa opytat ci dôvera dodava aspon tie klinikboxy alebo podobne? budem rodit v novej nemocke KE..vdaka za nazor kazdej mamine ktora tam rodila 🙂 aj nerodila 🙂

ragazzina
15. feb 2013

@reni1512 my sme v novej nemocnici dostali pri odchode, ale ja som vseobecna...tak isto som dostala od svojej gyn. a tiez u dankovcika v 12tt pri usg...

avion
15. feb 2013

bolo tam nieco uzitocne? lebo ak si to treba vypytat, nech to stoji za to 🙂

zuksa
15. feb 2013

@avion no mna to dako nemrzi ze som tonedostala lebo kamoska to dostala a nic take tam nebolo.... same letaky a letaky a letaky a potom tam bola vzorka pracieho prasku avivaze a sudokrem taky malilinky a este caro ta kava tiez len vzorka... takze nic moc...

majuska7111
15. feb 2013

Ja som tiež nič nedostala.... pýtala som sa ho na to dokonca, tak sa tváril, že ani nevie, o čom hovorím.... ale viem, že niekde ho dostávajú baby až na monitore..... my sme dostali až v pôrodnici Klinic box

kobrtko
14. mar 2013

Tak, teraz som bola (27. 2. ) na kontrole, tak som dostala, lebo aj oni mali k dispozícii, čo nie je vždy...je to skôr taký kufrlinček, lebo tam toho moc nie je, no poteší 😵

baskustek
27. apr 2013

Tak ja som v 37.tt o od gynekologa som teda nic nedostala,uz zacinam chodit na poradne do nemocnice a tam mi asi uz nic nedaju.Tak snad aspon ten po porode dostanem...

sabina1991
3. jún 2013

Ahojte ja som 34 tyždni a ešte som nedostala žiaden kufrik Kde mam onho požiadat?? Ďakujem za odpovede :D 🙂

barboritta
4. jún 2013

@sabina1991 ja som nedostala nič ani raz

katkabac
4. jún 2013

ja som u svojho gyn.nedostala ani raz.A to som videla, ze zienky tehulky si domov odnasaju tie krabice ci kufriky.....Aj ked som bola tehu a mali ich tak nic.Zato v porodnici kazdy raz asi den pred odchodom.Teraz myslia uz aj na oteckov -malym darcekom🙂

janinka13
6. jún 2013

@avion písala som na túto stránku - je tam mail.kontakt a prichádzajú mi späť správy ako nedoručené, takže sa k tomu nedopracujem :(

janinka13
6. jún 2013

ani ja som nič nedostala :(

evii
6. jún 2013

Ja som dostala u gyn. hned s tehu knizkou.A v porodnici som dostala 2 kufriky.Jeden bol od poistovne-mam doveru-a druhy od porodnice,povedala mi to tak sestricka,co nam ich rozdavala 😉

janinka13
10. jún 2013

zoznam pôrodníc na stránke dôvery je aktuálny - potvrdili mi to z poisťovne, takže nedostanem nič, a u gynekológa takisto nič... už mi odpísala pani z family service, keď som sa informovala na prenatal box, takže jedine, ak dá niečo pôrodnica a pri prihlásení drobčeka v poisťovni, je fakt smiešne, že niekde to mamičky dostávajú a niekde nič, roky platenia zdravotného poistenia a robia sa rozdiely...

miskanasa
10. jún 2013

ja som dostala pri prvom na prvom ultrazvuku na poradni u gynekologičky kufrík a v nemocnici pri odchode 1 kufrik a 1 tašku. teraz pri druhom to bolo takisto u gynekologičky na začiatku tehotenstva a idem rodit do tej istej nemocnice ako predtým a kamoska čo rodila pred dvoma týždnami tam tiež dostala dvojitú výslužku takže predpokladám že opat dostanem aj tam.ja som ale vo všeobecnej

edusik
3. apr 2014

žienky a čo je v tom boxe čo dávajú po pôrode (Ke)? pred 4 rokmi tam bola napr. veľká fľaša Avene, Caro káva - nie vzorka - normálne celá kruhová pixľa a pod. Aj teraz dávajú také veci, či dnes sú balíčky chudobnejšie?? Fľaša by sa zišla - aby som nemusela kupovať - vtedy som mala nakoniec 3 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre