Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

adkato
16. jún 2008

babulky,prosim vas,kedy dostavaju buduce maminky tie chutne kufricky od svojich lekarov,ktore obsahuju tie vzorocky kozmetiky ci plienociek pre mimi,flasticku,...?vzdy ked som v poradni,vidim babule s kufrikmi,preto som zvedava,kedy to caka aj mna... 😀

garicka
21. aug 2009

čaute tehulky

takže ja som dnes fasovala kufrík aj od môjho dokiho ale bolo mi do smiechu lebo to bol taký istý aký mi dali na utz 😀 😀 😀 . som tajne dúfala že dostanem kufrík s niečím iným ako je vzorka cara, persilu a silanu + 1 cumlík. tých cumľov už má 5, neviem čo s nimi 😅 . asi nejaké pätorčatá sme mali spraviť. 😵

majte sa babenky, papa

cetera
23. aug 2009

ja som dostala u svojho gynekologa prenatal box s tym ze druhy tenKlinik box dostanem na porodnici......idem rodit do Humenneho kde davaju nejake baby bagy...cize baby tasky...je to to iste ako ten klinik box alebo su to 2 rozdielne veci......nerodili ste tam niektora ze ako to vlastne je?

andrejusa
24. aug 2009

ahojte, práve pred chvíľkou som prišla domov a tiež som až teraz dostala kufrík. A druhý vraj v porodke. Tak sa vytešujem. 😀

misskkaa
9. sep 2009

v prvom rade si on treba poziadat...ja som musela..
aj kamoska dostala hned aj z knizkou kufrik...

nikollette
9. sep 2009

Ja som o nič nemusela žiadať...
u môjho gynekológa som dostala od sestričky prenatal box, dostávali to všetky ženy...
a v nemocke po pôrode aj klinik box 😉

hajdylca
9. sep 2009

ahojte, ja som od mojho dokyho nic nedostala, a ani som nevidela, ze by tam nieco take mal... tak snad aspon v porodnici 😀

bobacik_29
9. sep 2009

Dostavaju sa dva balicky jeden u doktora a jeden na porodnici 😀

jankohrasko
9. sep 2009

tak ja som u gynekologa nedostala ziadny a uz ani nedostanem.. ☹ Tak uvidi sa ako v porodnici 😅

dejna3
9. sep 2009

asi závisí aj od konkrétneho gynekológa... ja som kufrík dostala cca v 36 tt (bez toho, aby som žiadala) a v porodke ďalší...
kámoška z rovnakého mesta od inej gynekologičky nedostala kufrík vôbec ☹

avion
9. sep 2009

kamoska dostala aj prenatal aj klinik box a ja som len klinik box. Ten prenatal asi nedavaju vsade. 😖

chrenkovae
4. aug 2010

neviete nahodou či aj v galante davaju tie kufriky

svetluska4
4. aug 2010

@chrenkovae - no ja somrodila pred 10 mesiacmi a davali, si myslim ze stale aj davaju, ved je to reklama pre vsetky tie firmy 🙂

chrenkovae
4. aug 2010

dakujem velmi pekne tak som zvedava či mi niečo daju

lubinka26
13. jan 2011

obsahuje krabica, ktora sa dostava po porode aj flasku Avent? alebo co obsahuje? dakujem

zuveru
13. jan 2011

ja som tiez este nic nedostala, ale u mna je asi 😝 skoro 🙂

adikad
13. jan 2011
pralinka25
13. jan 2011

ja som nedostala klinik box. co obsahoval? od gynekologa som dostala s tehu knizkou

tinki
17. jan 2011

A nezáleží to od toho, že kto má akú poisťovňu? Ja som pri prvej dcére dostala až na pôrodnici, ale teraz som videla u gynekológa kufríky aj to, že niektoré vychádzajú a ja som stále nedostala. Najbližšie sa asi musím opýtať.. 😠

evinka7490
23. máj 2011

ahojte, chcem sa spýtať, či dostanem aj ten baby box, keď som už dostala prenatal box.

cigaretka5
23. máj 2011

podla mna to dost zavisi od nemocnice kde rodis. A inak moc sa netrhaj, ja mam este kopec tych vzoriek doma nepouzitych a myslim ze ani nevyuzijem

stardust
23. máj 2011

@cigaretka5 ja som dostala od gynekologicky tasku plnu reklam, par vzoriek, kuponov na zlavu, ktore som vobec nevyuzila a mnozstvo starych casopisov o starostlivosti o decka...tak aspon tie som prelistovala pred tym, ako som vsetko vyhodila do smetiaka. Takze fakt sa nie je o co trhat 😀

cigaretka5
23. máj 2011

@stardust ale po prvade aj mne sa ten boxik pacila a strasne som ho chcela ale teraz tie vzorkyx ibs obchadzam

stardust
23. máj 2011

@cigaretka5 to je normalne, ze chceme to, co dostaneme zdarma 😀 Aj ja som si velmi rada odniesla tu tasku domov, hoci som ju mohla aj odmietnut 😎

kobrtko
18. jan 2013

Mne sa stalo, že som u gyndy nedostala nič (porodila som skôr- 30. týždeň), aj keď maminy si kufríky odnášajú...ale nie zakaždým to vidím... také je to nejaké čudné...som sa aj chcela spýtať, no je mi to trápne. Možno som ho nedostala, lebo som si "nezaslúžila" vďaka predčasnému pôrodu 😒 . Teraz som 2. krát tehotná, a keď budem vidieť, že rozdávajú, tak sa asi spýtam... niežeby som sa bez neho nezaobišla, ale je to také celkom milé 😉
Možno dostávajú len maminy s určitými poisťovňami 😕 alebo sympatiami 😨

moon1979
18. jan 2013

@kobrtko od poisťovne to nezáleží ... pri prvom som od gyn. nedostala nič aj ked ich tam mala požehnane, dostala som len po pôrode v pôrodnici a od poisťovne a teraz pri druhom som asi v polovici tehu dostala aj od gyn, potom uvidim, či aj v pôrodnici dostaneme 🙂

kobrtko
18. jan 2013

@moon1979 však jasné, z toho sa nestrieľa.... ale popravde, ja som dostala v pôrodnici aj v zdravot. poisťovni, veď ako stačilo, len ma viac zaujíma ten princíp, lebo teraz u gyndy dostávali aj maminy s menšími bruškami (asi okolo 20. tt), tak sa uvidí, keď pôjdem na kontrolu ja. Ono keby dávali do kufríka zdravie pre dieťatko, ako zaručené, by bolo fajn, lebo toho nie je nikdy dosť 😀

mam132
26. jan 2013

@kobrtko mne tak povedali v porodnici ze podla poistovne sa to dava 🙂 Ja mam doveru a dostala som v porodnici dve skatule a jednu igelitku a este aj ked som bola malej vybavit preukaz poistenca sme dostali tiez, v kazdom nieco ine, tak sme mali aj cumlik, aj flasu, aj tie pohariky na odsavanie mliecka, sprej do nosteka, a vselico mozne... no baba co bola so mnou na izbe dostala len jeden kufrik, ta mala vszp

mam132
26. jan 2013

ale u gynekologicky sme nedostali nic, an isom nevidela ze by niekomu davala

mam132
26. jan 2013

@lubinka26 flaska bola znacky LOVI, malej velmi vyhovuje, podla mna lepsie ako od aventu, da sa pekne sterilizovat, a od aventu su tam pohariky na odsavanie mliecka

fezan
27. jan 2013

ja mám tiež dôveru, a u dokiho som videla také tie kufríky ako ich má poukladané pod vyšetrovacím lôžkom🙂 tak hádam sa mi niečo ujde🙂 keď nie od neho tak v pôrodnici no a v poisťovni viem že dávajú tiež ako bonus. Každá maličkosť poteší.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre