Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

adkato
16. jún 2008

babulky,prosim vas,kedy dostavaju buduce maminky tie chutne kufricky od svojich lekarov,ktore obsahuju tie vzorocky kozmetiky ci plienociek pre mimi,flasticku,...?vzdy ked som v poradni,vidim babule s kufrikmi,preto som zvedava,kedy to caka aj mna... 😀

mami.sk
6. máj 2009

terezka044 - nie je to kufrik, skor taka taska 😉 ja som ho dostala a boli v nom vyborne vecicky 😉

zojana
2. júl 2009

ahojky...ja som začala siedmy mesiac a minuly tyžden som dostala ten kufrik ale až po opytaní či nahodou nepatri aj mne:o)....surovo som si opytala..bol tam cumlik, vzorka persilu a avivaže a časopisy...:o)

beruska.zuzanka
2. júl 2009

Ahojte, tak ja som zatiaľ nič nedostala, ani som netušila, že také niečo sa rozdáva 😀

nadhera
2. júl 2009

Kufriky som dostala /dobrovolne,nic som nepytala/ pri oboch detickach pred aj po narodeni a co sa tyka obsahu , ten je rozny podla toho, z akej casti Slovenska pochadzate 😉

beruska.zuzanka
2. júl 2009

No, to som teda zvedavá.... ja som zatiaľ nedostala ani fotku z ultrazvuku od lekara a to mi ju už dva razy sľúbil, ale stále sa vyhovorí, že prečo mi ju nedá... ☹
Ale tak, hlavne, že mimi je zdravé 🙂 zatiaľ teda a dúfam aj bude 🙂

juliankaaa
3. júl 2009

no ja som sa tiez surovo opytala na kufrik a sestricka mi povedala ze momentalne ich nemaju a ze ich mavaju velmi malo cize kazda ho nedostane 🙄
no a ako to vidim tak ja ho uz urcite nedostanem, moja kamaratka ma styri deti a dostala ho pri kazdom 😒

katy2
3. júl 2009

ja som dostala 2 kufriky prenatal box - od svojho gynek. aj na morfo uzv..... a v porodnici som dostala baby box.....

traktor
3. júl 2009

ahojte ja som dostala tych boxou viac - jeden u gynekologa / ten som si vypytala od sestricky 🙂 / , potom jeden v nemocnici a plus baby bag / taka ruzova taska tiez plna veci a potom od poistovne, zato ze som si tam dala poistit dieta , kde je cela rodina

adusaa
3. júl 2009

čaute! ja som tiež nedostala. pri prvom tehu som dostala, teraz nie. opytam sa sestricky, lebo uz som na rizikovom ci ho este dostanem.

garonka
3. júl 2009

ahojte
ja som dostala takisto kufrik prenatal box a bola som v 5t, sestrička mi ho dala vyplnila som kartičku a s usmevom na perach som si ho niesla domov 😀 😀 😀 😀 su v ňom letačiky, vzorky prášku a cumlík 😀 😀 😀
a aj po pôrode ma čaka baby box tak sa teším

chymenitta33
3. júl 2009

ahojte🙂

prenatal som nedostala ale baby kufrík v nemocnici hej. Ako tie prenatal je aj podla toho či daný gynekolog má zmluvu s nimi 😉

garonka
3. júl 2009

chymenitta,
to fakt ti nedali prenatal box? aj kamoška ho nema a je už v 5 mesiaci tu skoro odrovnalo keď som jej vravela, že som ho dostala v pohode 😀 😀 😀 😀 😀

wewe4
3. júl 2009

ahojte, tyk ja som zatial nič nedostala a ani som o tom nevedela 😒
Niečo som čítala, že dávajú v pôrodnici...
Chodím k doktorke Kováčovej (MEDIFERM) v BA a rodiť sa chystám na 90% na Kramáre...neviete, či tu niečo dostane...no hodilo by sa 😀

beruska.zuzanka
3. júl 2009

wewe, aj ja sa chystam na kramaroch rodit, teda este uvidime, ale kramare zatial vyhravaju.... 🙂

garonka
3. júl 2009

wewe, no mali by kufríky davať každej tehuľke nie? švagrina dostala po pôrode baby kufrík rodila v KE v Šaci a ešte jej aj dali na pamiatku číselko ake mal maly na ručke zlate to bolo. 😉

deina
3. júl 2009

Pri prvom som dostala len v nemocnici ten baby-box, take nieco, uz si nepamatam nazov (bola v tom napr brozurka Happy baby, zelena) a teraz som okolo 15tt dostala prenatal box. Bolo v nom male Caro, cumlik, plienka, nejake vzorky, zlava na babysense monitor a pod. Tak som videla, ze ho dostavala kazda tehotna u lekara.

tinika
3. júl 2009

ahojte, ja som stale nedostala nijaky kufrik

tinika
3. júl 2009

a moja svagrina dostala aj od lekarky aj v nemocnici

garonka
3. júl 2009

tini

skus sa opytať sestričky na gynde alebo doktorky to je kufrík pre buducu mamičku tak by ho mala dostať každa 😉

tinika
3. júl 2009

garonka no a mi zda ze som tam nejake minule videla, ale je pravda ze som nevidela jedinu mamicku s tym kufrikom odist hihi tak uvidime a dik za radu 😉

traktor
3. júl 2009

ja som tiez rodila v saci tam davaju baby kufrik, aj baby bag plny zaujimavych veci, flase, cumle, podpradnik, detske caje, cistiace prostriedky / aj vo velkom baleni/, sampon.....no bolo toho kopu, plus sme dostaly karticku co mal maly na postielke, aj blahozelanie k narodeniu babetka, bolo to velmi mile...

misskkaa
3. júl 2009

adkato-pozeram ze si z TO ako ja. mozem sa opytat ktorej gynde chodis?? lebo ja som nad tym minule tiez uvazovala ci mi to niekedy daju. som v 24tt,mozno mi to ozaj da az ked pojdem rodit 😵 A ja chodim doktorke Radicovej.

mitinka
13. aug 2009

ahojte chodi niekto aj do trnavy dr na polikliniku??napisala by som ip ako sa dr. vola nechcem jeho meno sem pisat.Ja som kufrik nedostala ani prvy krat a ani teraz čo som čakala že dostanem,lebo som zmenila dr a je super a ma aj dost ,,znamosti" tak som počitala že mi da no nič 😢 tak som chcela len tolko že až je niekto z tt či nahodou nedostala niektora od neho baliček 😒

garicka
13. aug 2009

mitinka, síce nie som z TT ale len som ti chcela povedať že ja som ešte tiež od svojho dr. nedostala kufrík. nedalo mi to s pred 3 týždňami na poradni som sa ho spýtala že prečo som nedostala kurfrik, tak sa ma spýtal že či miho sestrička nedala a keď nie, tak si ho mám pýtať. a keď som ho pýtala tak mi povedala že ho momentálne nemajú tak uvidím na druhý týždeň či ho už budú mať. pre ich dobro, dúfam že budú.... 😠

ivkaivka
13. aug 2009

ahojte, u nas kufrik davaju az ku koncu tehu. Ja som ho dostala min. tyzden. Traktor, to bola poriadna vybava. Ja som v kufriku nasla jeden cumel, vzorku prasku na pranie, vzorku avivaze, caro, knihu a mnozstvo letakov. Tie kufriky su asi rozdielne ☹

garicka
13. aug 2009

ivka
ja som taký istý kufrík dostala na morfologickom utz, tak sa pobavím ak taký istý rozdáva aj môj doki 😀

ivkaivka
13. aug 2009

garicka, dufaj, ze ten druhy bude bohatsi 😀 😀 😀

alexandrah
13. aug 2009

ahojte, ja som nic nedostalaaaaa!!!!!!!!!§ ani o nicom neviem, ze by sa davalo!!!!!!!!!§ a to chodim do sukromneho najmodernejsieho centra!!!!!!!!!!§ no mozno este dostanem??? aj ja chceeem

luka04
14. aug 2009

alexandrah...tak pytaj 😀 ani mne nic nedavali, tak som sa spytala sestricky surovo, ci naaahodou nedostanem a ona, ze jasneeeee 😎

jankohrasko
14. aug 2009

Ja chodim do Prosanus-u (ProCare na Daxnerovom nam. v BA) a tiez som zatial nic nedostala... ☹
Pritom je to sukromne centrum 😒

Je na to nejake pravidlo? Kazda tehotna by to mala dostat?
Resp. kto financuje tieto balicky???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre