Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

adkato
16. jún 2008

babulky,prosim vas,kedy dostavaju buduce maminky tie chutne kufricky od svojich lekarov,ktore obsahuju tie vzorocky kozmetiky ci plienociek pre mimi,flasticku,...?vzdy ked som v poradni,vidim babule s kufrikmi,preto som zvedava,kedy to caka aj mna... 😀

vesi
18. jún 2008

dadulienka a v nemocničnom dávali avent fľašu, sesterka rodila 6 mesiacov predo mnou, ked som rodila ja, tak bol bez fľaše, a kamoška čo rodila po mne tam tú fľašu mala. a ja som ju musela kupovať, lebo sme ju potrebovali 😝 😀

julova
18. jún 2008

ja som mala po porode chicco flasku 😀...a este prasok tam bol a este nejake prisady do kupela a kojacie vlozky do podprdy a uz ani neviem co...kvapky libenar detske a este cosi a koooooopec letakov 😀...ale od gynekologicky som nedostala nic 😝

julova
18. jún 2008

a este dudlik sme tam mali a flasu lucky a maly sudocrem...a uz si nespominam...ale celkom sme to vyuzili vsetko 😉...potesilo 😵

dadulienka2404
18. jún 2008

vesi mozno ale ja som naposledy rodila pred skoro piatimi rokmi takze akosi som zabudla ze co bolo v tom balicku 😉

prvapomoc
18. jún 2008

no ono to zavisi od sponzozrov.ja som robila vedla gyndošov a viem že ked kolegyna preberala tie kufríky od pani čo to roznašala vždy sme jeden popozerali čo tam je lebo sme boli zvedave a veru každa varka bola ina.niektore obsahovali len mineralku a letačiky a ine vela praktických vecí.no zaleži teda na šťastí.
ale zato v nenmocke som ja sobne (rodila som na antolskej)dostala kufrík plný vecí.bola tam flaša avent,cumel chicco,vzorky peikrmov a čajov,plienka,vložky,lyžica,vlhčene obrusky aj na čistenie okuliarov,kozmetika hipp a letáčiky.v tom čase ine baby čo rodili v ružinove nedostali v kufríku skoro nič ☹

vesi
18. jún 2008

dadulienka, pred 5 rokmi nič moc, teraz som myslela pred 2 rokmi 😀

vesi
18. jún 2008

prvá pomoc, no vidíš to? ja som rodila na antolskej mesiac po tebe a nemala som fľašu 😝

certica
18. jún 2008

ani ja som nemala flasu 😠 😀

dadulienka2404
18. jún 2008

neviem ale ja si ziadnu flasku nepametam neviem fakt neviem

vesi
18. jún 2008

jeeej, ja som to poplietla, pred 5 rokmi neboli flaše, ale pred 2. ospravedlňujem sa 😅

dadulienka2404
18. jún 2008

ta asi tak dajak.

lentilienka
24. jún 2008

Ahojte.
Ja som dostala kufrik tiez v 6 TT, ked mi vystavili tehu knizku. Ale som medzi 8 a 9 potratila. mala som missed abortion. Ale kufrik som nemusela vratit.
Inak tam bol napoj Mami s jazminovou prichutou, cumlik, nejaka vzorka oleja pre babenko, vzorka prasku a avivaze, casopis Dieta a kopec reklamnych letakov.

waitinka7
25. jún 2008

Ja som tiež dostala prvý kufrík asi v 5 mesiaci tehu a potom by sme vraj mali dostať aj v porodnici. Tak uvidime.

horallka
25. jún 2008

ja som dostala kufrík deň pred pôrodom - je to sranda, ale termín som mala až o dva týždne, takže ani doktor nemohol tušiť- bolo to len také na chlp. Skoro som oň prišla🙂. A ešte druhý som dostala potom v pôrodnici pri odchode. Ale nie je to bohviečo - nič také v tých kufríkoch nebolo.

moni1412
25. jún 2008

tak u nas sme ostavali az po porode v nemocnici.... v tehu veru nie.... bolo tam kopu vzoriek, casopisy, voda, caj pre kojacie mamicky...... a vela, vela letakov.

moni83
25. jún 2008

Ahojte 🙂 . Pri prvom pôrode som od lekárky nedostala nič ale po pôrode v nemocnici keď sme odchádzali domov som dostala 🙂 . Bola tam flaša avent rôzne vzorky ,letáčiky, dojčenská voda,časopis Dieta a Mama a ja. To bolo v auguste 2005. Teraz som dostala aj od gynekologičky a uvidíme čo bude v pôrodnici 😀 .

waitinka7
26. jún 2008

No ja som mala caj, tak ten bol po zaruke...alebo tesne pred koncom zaruky, uz sa presne nepamätám...

biela
26. jún 2008

ja som dostala u doktorky hneď v prvej poradni a potom v pôrodnici... lenže ako čítam, mala tam byť aj fľaštička, ale nebola... 😒

terina25
27. jún 2008

ja som dostala kufrík , kde boli samé somariny.1 cumlík,pampers plienka 1ks, prasok na pranie persil - 1davka+silan, a ešte 1 nápoj pre mňa na pitie - s príchuťou jazmínu 😲 .Ináč tam boli samé letáky...

dadulienka2404
27. jún 2008

terina ja som mala to iste len ten cimlik tam nebol a minuleho roku ano...

susik77
27. jún 2008

tie kufriky robia firmy ako reklamu, aby ste nakupovali vyrobky...este tam je taky listok, kde mate vypisat svoju adresu, takze vas budu zahlcovat dalsou reklamou 😝 ja som to nevyplnovala, kozmetiku si kupim aku ja chcem, info si vyhladam
na nete 😉

junovka
27. jún 2008

mne to problem nerobilo a ani nerobi, ked mi posielaju vseliake reklamy a vzorky 🙄 .Aspon som v obraze 😉

snehulienka
27. jún 2008

ja som ho dostala vcera, najviac ma potesil dudlik.
mozno je to o zdravotnej poistovni alebo o tom, ci lekar podpisal zmuvu s tou firmou, ktora ich dodava...????
ja mam poi dovera.

snehulienka
27. jún 2008

mne sa ten kufrik velmi paci aj letaky, nasla som tam super info a aj reklamy, ktore ma naviedli na vselijake zaujimave veci..
muz sa mi posmieva ze som ako male decko s takym kufrikom, uz sa tesim na dalsi

juliankaaa
4. máj 2009

este sa rozdavaju tie kufriky? ja som zatial nic nedostala ☹

babullka1
4. máj 2009

juli ani ja som nedostala ziadny 😠

juliankaaa
4. máj 2009

babullka tak asi si ho budeme musiet surovo vypytat 😎

babullka1
4. máj 2009

No asi nie vsetky gyn.amb.ho davaju,aspon ja som tak pocula

juliankaaa
4. máj 2009

sak ja najdem tu odvahu a skusim sa opytat 😉

smajli
4. máj 2009

ahojte:o) tak aj ja som dostala od gynekologa kufrik,davaju ho u mojho gyn kazdej buducej mamicke,inak som dovera, a mam tam dudlik,ten ma taaak potesil najviac:o))) aj malicka pamperska,ale najviac ten dudlik :o) je to prva vec,ktoru pre babo mam,lebo radsej nechem dopredu nic kupovat :o) je to zlate,ostatne su sice iba reklama,ale ten dalsi letak som nevyplnovala... a ked mi to lekar daval,tak som vobec nevedela o co ide,ze tam budu vzorky... nevedela som ze ide o reklamu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre