Kedy si vybrať pôrodnicu?

jenn44
9. mar 2009

Ahojte tehulky 🙂 chcela by som sa opytat, som v 7tt, prve tehotenstvo, chcela by som vediet kedy si vybrat porodnicu a ako. Mam noveho gynekologa, u ktoreho som bola len raz zatial a idem az o 3 tyzdne, zabudla som sa ho na vsetko spytat, ked som videla to malinke silne srdiecko na ultrazvuku... Takze ako a kde si najlepsie vybrat porodnicu v Košiciach? rozmyšlala som o Šaci, ale ako sa tam nahlasim alebo tak? prosim o podrobny postup 🙂)))) Dakujem Janka

traktor
9. mar 2009

ahoj , aj ja som s kosic, predtym som rodila na moizeske, no kedze tu zrusili, tak som aj ja rozmyslala, ze kde budem rodit. boli sme sa pozriet v saci a velmi milo ma prekvapil lpristup sestriciek a doktorou, aj vybavenie, tak ja to mam uz jasne budem rodit v saci, hoc su nemocnice aj.blizsie. mi sme boli na tretom poschodi, tam sme povedali , ze by som tu chcela rodit, a ostatne ti uz povedia, aj poukazuju.

dajanocka
12. dec 2011

Ahojte maminy))))ja som predtym rodila v BA-Ruzinov,no byvam teraz blizko Trencina a chcela by som sa poradit,kedze cakam druhe babo koncom januara,kde je najvhodnejsie si vybrat porodnicu.Trencin ako porodnicu nepoznam,kazdy mi ju odhovara,viaceri,som Banovcanka,mam rodit tam?Poradte mi,lebo beham po vysetreniach a vsetko mam v Trencine,no Banovce poznam od malicka.Dakujem za radu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre