Kedy vybaviť pediatra? Pred alebo po narodení dieťaťa?

lenka0402
4. dec 2008

ahojte mi mame este cas ale zaujimalo by ma ci ste si pediatra pre drobca vybavovali pred alebo az po jeho narodeni.dakujem

bianca
4. dec 2008

lenka pred lebo v CR musis mat razitko v tehu knizke od pediatra ze si niekde prihlasena koli porodnici

mishusha
4. dec 2008

ja som sa na to chystala dlho, nakolko som nechcela chodit k nasej obvodnej pediatricke, ale porod sa zomlel dost rychlo a o dva tyzdne skor, takze nakoniec mi zdravotnu dokumentaciu poslali predsa len k obvodnej, ale v porodnici mi povedali, ze ak chcem chodit k inej pediatricke,tak staci zahlasit jej meno a oni ju upovedomia, ale tu zdravotnu kartu som si uz musela ist vyzdvihnut k obvodacke a nasledne zaniest k terajsej pediatricke...

monkula
4. dec 2008

lenka, pred pôrodom pretože v pôrodnici diktuješ meno a adres ulekára do správy, ktorú potom musí TM odniesť vybranému pediatrovi, tuší md odvoch dní od narodenia, a taktiež po týždni ,čo si doma príde lekárka k vám na kontrolu 😉 😉

deina
5. dec 2008

Ja som lekarku vybrala az v porodnici, po narodeni maleho, ale on prisiel necakane, nemala som este ziadnu lekarku dohotnutu. Potom to vybavoval manzel, takze odporucam aj skor ako mesiac pred porodom si nejaku vybrat a pohovorit si s nou.

lenko
5. dec 2008

asi mesiac pred pôrodom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre