Košice - nová alebo stará nemocnica?

miriam17
28. júl 2006

dobry vecer,mamulky a snazilky 😉.ja by som sa cela opytat ze co poskytuju v novej alebo starej nemocnici pri narodeni dietatka......ako ci davaju aj plienky a nejake tie ine pomocky? 😒 ........a ake vlestne budem potrebovat vecicky so sobou a pre majho drobceka? 😒 ...........a nedavaju aj napr.oblecenie.....bo som pocula ze v niektirych porodniciach davaju.....tak ako to vlastne je???....dakujem za vase odpovede

dara9402
4. feb 2009

anieeeelik Urdzik ma rodiiiil je bohovy

inac ahoooooooooooooooj

anjelinka
4. feb 2009

Ahoooooj, blahozelaaaaam mojkaaaaaa, maly je nadhernucky.

Ano, si ho mala vybaveneho? Mna operoval, aj chodim za nim. Je to prva trieda, fakt. 😉 A ako prebehol porod, atd...atd...aj do IP mi napis, budem rada. Mi povies, ze co a ako....

lenka_66
4. feb 2009

ano jeho som myslela. no beriem ze moze byt dobry doky uz len preto ze si ho vybral dr. dankovcik do svojej ambulacie na masarykovej.urcite by neriskoval svoje meno ak by nebol urdzik dobry.no uz si zazila aby lekar prisiel po teba na izbu ze ides na zakrok?ak by som bola v ohrozeni tak da podpisat papier ze odmietam a nie taky cirkus co on tam robil.to bolo niekedy 2004r. - ( nie som si ista rokom).

zuzana355
4. feb 2009

dara aj my sa pripájame a blahoželáme k malému oliverovi
aký bol porod bola si na normálnej izbe alebo na nadštandard aj kamoška by mala íst rodit tak zato sa vypitujem 😀

dara9402
4. feb 2009

no ja som mala porodnikov dvoch, jedna bola dcera mojej doki Mikulova najmladsia a Urdzik asistoval, rodila som totizto sekciou, dali mi spinal takze som bola pri vedomi a bolo dost very funny vkuse si robili z niecoho prdel, rozoberali ako sa s Dankovcikom opili a ktory potom kolko grcal .

na rastislavke sa rodi celkom fajn jedno co je blbe ze na odd sestonedelia nemozes mat vlastne pyzamo a zupan len erar vlastne len v nadstandarde ( mala som objednany ale bohuzial som nou vypiekli lebo ma prijali pred terminom kvoli zhorsenym prietokom a povedali ze tehu len na normalnu izbu ze nadstandart az po porode a den pred tym ako som porodila tak tam dali tehotnu :(....) ale aj na normalne izbe to bolo celkom oki, sestricky su vsetky velmi mile a napomocne v noci to byva tazsie lebo sluzbu mava len jedna a ked ma vela zien po sekcii a este ktomu niaky porod tak sa chuderka nezastavi a moze byt trosku podrazdena ale inac v poho.

novorodenecke prakticky spaja porodnu salu so sestonedelim a sestricky su celkom fajn, nie vsetky ale vacsina.

porodne asistentky no no no viac menej v pohode ale tu jemnucku odmeranost tam kompenzuju doktory tam su vsetci skvely.

ibinecka
4. feb 2009

Ahoj žienky, ja by som chcela ísť rodiť do Novej k Dr Adamovi. Máte niektorá nejaké skúsenosti s ním? 🙂

korelka
4. feb 2009

dara, blahozelam aj ja, joj a ako zavidim, ze to uz mas za sebou!!! 😅

co sa tyka tej nadstandardky, tak presne to som pocula aj ja, ze ju mozes mat rezervovanu, ale ak sa tam dostane niekto skor, tak smola... 😠 no uvidime ako to bude so mnou...

zuzana355
4. feb 2009

dara tak to musela byt fakt super téma pri sekcii 🙂 taka donálady 😀

zuzana355
6. feb 2009

ahoj ibinecka myslíš mladého adama čo bol aj v starej teraz som nie si istá či to je on ak ide o neho tak je tiež super poznám ho síce len z vizít ale nemožem sa ja osobne stažovat.
tak ale neviem či to je on 😅 😕

ibinecka
6. feb 2009

Tak to by mal byť on taký mladý okolo 35-40 rokov má. Zuzka a ako to je v novej? Ja som rodila v starej a v šaci a teraz mám ísť do novej. 😒 tak neviem asi potom budem písať hodnotenia na jednotlivé pôrodnice v celých košiciach 😀

zuzana355
6. feb 2009

ibinecka ja neviem ako to je v novej ja som rodila v starej 😀 ale ten adam ak je to on bol pred tým v starej a ženy si ho pochvalovali.no a to je dobre ty si už vyskušala všetky porodnice tak potom dáš kompletné hodnotenie držím palce aby to aj teraz dopadlo dobre tak dufam že budeš spokojná aj s novou nemocnicou. 😉

zuzana355
6. feb 2009

ibinecka ako vekovo to sedí a je straštne vysoký skoro neprešiel ani cez dvere v nemocnici 🙂

ibinecka
6. feb 2009

jooj ja som ho raz videla ale nezdal sa mi taký vysoký 😒 taký akurátny tak neviem 🙂

zuzana355
6. feb 2009

no tak to asi nebol on a skušala si aj v teme nova nemocnica možno už niekto rodil pri nom 😉 a možno sa scvrkol za ten rok a pol 😀

smudlinka19
12. feb 2009

ahojte babenky...
ja sa chystám rodiť v novej...trošku ma rozčuluje to že tam su sprchy na chodbe ale uvidíme...neviete koľko stojí nadštandard...a rodiť ma bude Dr. Murín

ibinecka
12. feb 2009

smudlinka19, kedy máš termín? Ja sa tiež chystám do novej a o nadštandardných izbách a cenníku tu niekde ženušky píšu ale neviem to nájsť. Skús pohľadať 😒 Je tam nejak výber 3 druhov izieb v rôznych cenových reláciách ak dobre pamätám. 🙂

ibinecka
12. feb 2009

smudlinka, tak wsom to našla skús pozrieť tu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

smudlinka19
17. feb 2009

ibinecka dakujem pekne...termín mam 21 a 27 máj a ty 🙂

terina25
18. feb 2009

ibinecka: v novej nemocke nadštandard - 100,300,700.v starej 700 sk.

ibinecka
19. feb 2009

smudlinka19 ja mám termín 10. a 28. 4. ale idem na cisársky takže neviem kedy ma vezmú

marcelka001
6. apr 2011

Ahojte ja som rodila v novej dva roky po sebe ,mala som dr.Murina SUUUUUUper nielen ako lekar ale aj ako clovek.Celkovo so bola v novej spokojna,platila som si nadstandart sama izbu.10e-1 den.V podstate boli všetci zlaty ,až na jednu sestričku z novorodeneckeho ///štihla nižšia tmavovlaska//.možno mala zly den 😒 Držim mamičkam palce

dicinka1
7. dec 2011

poznate niekto Katarínu Benovu,za slobodna Turčikova?vek okolo 30-35 rokov?

janab27
24. dec 2012

ahojte ja mam termin porodu 21jul neviem sa rozhodnut kde mam ist rodit moj ginekolog ma posiela rodit do Kosic alebo do Presova tak sa neviem rozhodnut prve dieta som rodila Vranov nad Toplou bolo celkom fajn len som mala nejake komplikacie pri porode rodila som cisarsky ☹ moj syncek ma 2 roky teraz tak druhe babo bude zase cisarsky neviem sa rozhodnut kam mam ist rodit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre