Košice - nová alebo stará nemocnica?

miriam17
28. júl 2006

dobry vecer,mamulky a snazilky 😉.ja by som sa cela opytat ze co poskytuju v novej alebo starej nemocnici pri narodeni dietatka......ako ci davaju aj plienky a nejake tie ine pomocky? 😒 ........a ake vlestne budem potrebovat vecicky so sobou a pre majho drobceka? 😒 ...........a nedavaju aj napr.oblecenie.....bo som pocula ze v niektirych porodniciach davaju.....tak ako to vlastne je???....dakujem za vase odpovede

marlenka56
28. júl 2006

Ahojky miriam17 posielam ti linky na obe nemocnice 😀

Takze: http://www.porodnice.sk/kosice_2.htm
http://www.porodnice.sk/kosice_1.htm

Tamje napisane co si doniest, popripade co nemocnica poskytuje ake sluzby a tak.

pekny dnik alebo vecer 😵

rabiva
2. aug 2006

Cauko ja som sice rodila v Saci a tam mi dali oblecenie pre babatko - kosielky a perinky a latkove plienky. Trebalo doniest vlastnu kozmetiku, plienky a veci pre seba po porode... Vlastne oblecko pre babatko som mala az pri odchode domov 🙂

miriam17
autor
2. aug 2006

ahojte....som si precitala teraz na netiku,ze si porodnicu vyberam sama je to pravda?alebo ma moja doktorka ma niekte pridelit?....ako to je?

lenny
3. aug 2006

samozrejme ze si sama vyberas............

miriam17
autor
3. aug 2006

mamulky a tehulky neviete ako to je v novej nemocnici?myslim uroven a staranie sa o deticky...

rabiva
3. aug 2006

Miriam17::: uz som ti tusim odpisovala do inej diskusie, myslim ze je to pod PORODOM, ale dam ti to aj tu, skus si precitat, na 2.stranke pisu aj o Novej nemocnici... http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=19413

miriam17
autor
3. aug 2006

rabiva.....dakujem ale tak tam nepisu moc vela ...a je to tam skor vsetko tak zle napisne...takze ja neviem kem mam ist rodit....

nera
3. aug 2006

jeee, lenny Ty si tehu????
Blahoželám 🙂 😉 🙂

nera
3. aug 2006

Ináč aj ja asi pôjdem do novej, mám tam svojho lekára a počula som, že o bábätká je tam veľmi dobre postarané a na tom mi najviac záleží, aby babätko sa malo dobre, teda najlepšie, veď ja to už nejak vydržím 😉

miss
3. aug 2006

miriam- mna minule byvala kolegyna zaskocila,ked mi vravela, že nemam ist do novej nemocnice, že vsetky jej kamosk co tam odrodili boli hotove zo zaobchadzania, že ich tam nechali ležat a pomaly same odrodili za pomoci sestriciek,ja si naopak myslim, že v novej je celkom fajn starostlivost, vstarej nemocnici skor tam sa mi to zda take divne, neviem v Šaci za peniaze samozrejme dostanes aj starostlivost, takže ja by som sla asi tam a železnicna?

miriam17
autor
3. aug 2006

miss......no ja som bola v novej ale na 16.pos....a tam to bolo fajn ...ja sa nestazujem...ale len neviem ako to je nna porodnom...

megustas
3. aug 2006

v novej nemocnici robi vela mojich znamych a teraz je uz asi uplne jedno kde budes rodit...dolezite je mat znamych po ruke no ani to nezaistuje pohodu pri porode...ako sa spominalo kazdy porod je specificky a casto zalezi aj na mamickach nielen na porodnikovi

nera
3. aug 2006

ja som tiež v novej ležala iba na 16 poschodí a tam boli sestričky aj také - aj také, ale celkom sa dalo. Ale to je asi všade.

zuzka111111
3. aug 2006

akurat som tuto vec preberala s mojim gynekologom-porodnikom takze ak Vam ide o konfort peknu izbu so sprchov a babom ktore pocuva cez sluchatka vaznu hudbu tak chodte do satce ALE nedajboze vznikne komplikacia a je v ohrozeni zdravie dietata alebo mamicky utekaju do novej nakolko tam nemaju ziadne!! pristroje na zachranu zivota ... v starej vraj tiez uroobili aj nejake nadstandartne izby ale ak je nieci zle tiez utekaju do novej ..... takze ja som za novu 5 dni sa to da vydrzat len je mozne ze budete na izbe aj s cigankami a sprcha jedna alebo 2 na oddeleni, vraj su tam sestricky otrasne a je potrebne si radsej aj sestricku podplatit aspon kavickou aby boli milsie lebo oni su s tebou celu dobu az do odchodu ..ale ide nam o zdravie nasich malických nie???,

LENY TY SI TEHOTNAAAAA GRATULUJEM

nera
3. aug 2006

Ahoj Zuzi, ako sa máš???
Ja som o novej to isté počula, jednému známemu sa narodilo babätko v šaci predčasne a hneď aj išiel do novej, lebo tam je to pre babätko najlepšie. A o to mne ide, aby moje maličké bolo v poriadku. Ono, že vraj cigánky dávajú na druhý koniec chodby mimo bielych, ale ono to nikdy nevieš. A nadštandardné nemajú???Ja len by som chcela, aby môj manžel mohol ku mne kedykoľvek, nie len niekedy- v istý čas.

miss
4. aug 2006

Babeny, miriam 17- ja som tiež ležala v novej na gyn. a musim povedat, že setričky boli celkom milé a ked prisla cigánka tak ma preložili automaticky, akurat len to prostredie je des, vsetko ušuchané a strava ble ble, schudla som tam, ale o mamicky si myslim, že bude duplom postarane.

cucoriedka
4. aug 2006

ahojte babule...

ja som rozhodnuta pre staru na Rastislavke, dost som si citala skusenosti mamiciek na babetko.sk a vyslo mi z toho, ze je tam dostatok vybornych lekarov a starostlivost OK (kazdy ma ine ocakavania, takze sa to tazko da objektivne posudit, ale nebolo tam vela zlych referencii, vacsinoou spokojnost). Je tam aj moznost nadstandartnych izieb, aj priestory porodnej saly su velmi pekne zrekonstruovane (bola som tam na jednom vysetreni).

rabiva
4. aug 2006

baby, neverim ze by vas dali lezat s cigankami po porode urcite nie!!
Ale s tym ze ak je nejaky problem s babetkom al. komplikacia, je to ozaj tak ze ho hned prevazaju do Novej... teda ak sa tam nenarodilo.

lenny
10. aug 2006

Na rastislavke su aj nadstandardne izby, lenze su o poschodie vyssie, ako tie ostatne. A deticky nosi sestricka na kupanie z hora na dolne poschodie, co sa mi zda trosku divne.

smejkaa
10. aug 2006

Rastislavka? Nikdy...

miriam17
autor
10. aug 2006

smejkaa.............aj ja si mylsim aj ked o nej neviem nic..skoro 😖

lenny
10. aug 2006

smejkaa, podel sa s nami o skusenosti

zuzulik
10. aug 2006

ahojte babenky,ja sice tehotna nie som,ale keby ze mam rodit v KE,tak by som asi nesla ani do novej ani do starej,ale do Sace...myslim,ze tam je najvyssia starostlivost o mamicku pri porode a vhodne podmienky aj po nom...pre babtko ( pokial su komplikacie) je to urcite najlepsie na Terase -MUDr.Krcho -kapacita

rabiva
11. aug 2006

Mudr.Krcho pisali o nom v tejto Mamaaja, velky to clovek 😉 To ako pomahaju predcasnenarodenym detickam je uzasne 🙂

julka.n
11. aug 2006

ahojte babenky ja som tiez rodila v saci pred 5a pol rokom a starostlivost bola velmi dobra aj o babetko aj o zienky v jednej izbe nas bolo tri a mali sme vlastnu kupelnu s wc a to robi vela pretoze aj na kojenie aj celkovo po porode ta hygiena je dolezita a potrebna nemusis behat po nejakej chodbe a cakat ci je volna alebo nie.a pokial su niektore baby po porode citlivejsie tak v kosiciach odporucam urcite sacu

govinda
19. aug 2006

lenny, blahoželám 🙂 Nevedela som, že čakáš miminko 🙂

lenny
20. aug 2006

vdaka pekne, govinda

zuzka111111
20. aug 2006

no ja som za novu a uz tam robia aj nadstandartne som citalana stranke ale 5 dni vydrzime nie som tam lezala skoro 2 tyzdne a dalo sa to vydrzat najlepsie je ist tam kde mate svojho lekara ak je aj porodnik moj je porodnik v novej a uz chcem aj neho rodit...

lovacka
20. aug 2006

ja sice nie som tehotna ale po skusenostiach mojich znamich asi vyhrava Saca

lenny
22. aug 2006

zuzka, v novej robia aj nadstandard izby? Kedy budu hotove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre