Košice-Šaca. Lekári

julie6
16. aug 2007

Ahojte, rodili ste niektora u Dr. Tomasu, aky je? citala som referencie o mnohych lekaroch v Saci ale o nom nie. Moj manzel pozna jeho brata z predosleho zamestnania,tak nejak sme dosli k nemu a zacali uvazovat o Saci
dik julie

usiko
16. jún 2010

pre pipimisku,

pardon, malo to ist do internej posty...... ☹

azuz
16. jún 2010

usiko, z tych dr. co si napisala urcite linkesh u mna na prvom mieste, potom richnavsky 🙂 , aj ked tazko mi je hodnotit ich, lebo kazdy jeden dr. je vyborny, viem o com pisem, lezala som 3 krat v saci, tak som mala moznost spoznat 😉

usiko
16. jún 2010

@azuz

Dakujem,
pisem si..... 🙂

azuz
16. jún 2010

daj potom vediet pre koho si sa rozhodla 😉 🙂 prajem pohodove tehu, este mas taku necelu polku pred sebou, ale uvidis ono to velmi rychlo zbehne

kejtty
16. jún 2010

baby u mna jednoznacne boduje dr. Dosedla - vrelo odporucam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

traktor
16. jún 2010

u mna tiez dr.Dosedla 😉

usiko
16. jún 2010

no, baby, u mna dosedla tiez....problem je ze v case mojho porodu tu ne bude, takze inu sancu nemam...zatial podla referencii Linkesh....budem este hladat......

pipimiska
16. jún 2010

@usiko ahoj, ja som nakoniec rodilaa pri linkeschovi a som spokojna,je mily a sikovny,do nemocky som prisla po 14 tej a uz pred siedmou bol maly na svete..nastrihnut ma musel koli miernym komplikaciam,ale zvladol to a tiez ma pekne zasil 😉
o ostatnych dr.nic neviem,ale o dosedlovi pocut iba same chvali 😎

azuz
17. jún 2010

dr. linkesh je strasne zlaty a sikovny dr., ja som pri nom nerodila, ale mala som moznost ho vidiet ako robi svoju pracu, par krat ma vystroval a raz so mnou lezala jedna pani na izbe, isla na operaciu, operoval ju dr. linkesh a by ste videli baby ako sa staral, za jeden den 3 krat ju prisiel pozriet, pred operaciou prisiel za nou, opytal sa jej ci je pripravena vysvetlil jej ako to cele bude prebiehat, po operacii, zase jej pekne vsetko povedal, ako to cele prebiehalo a este sa zastavil tesne pred skoncenim pracovnej doby, vraj uz konci a prisiel sa pozriet ako sa ma, ci nieco nepotrebuje na bolest a tak.... 🙂

usiko
18. jún 2010

...ale Linkesch ma vraj ordinaciu niekde, takze ak to pride a bude ordinovat, tak mam smolu, nie? Ci to nie je on?

macilaci
18. jún 2010

@usiko on nemá ordináciu nikde inde, zvykol zastupovať jednu pani doktorku na areály. ale ak sa s ním dohodneš myslím, že nebudeš mať problém či má službu alebo nie, ináč je to velmi dobrý lekár, odporúčam.

usiko
18. jún 2010

NO, DAKUJEM, TAKZE SOM SKORO ROZHODNUTA PRENHO.....

zuzu1111
18. jún 2010

@usiko - Dr. Linkesch má ordináciu - na areáli U.S. Steel sú dve ordinácie a na jednej robí on. Ja chodím na tú druhú, preto viem. Ale neviem aké má ordinačné hodiny, či robí každý deň a tak....Kľudne si to zisti. Na stránke nemocnice sú čísla aj na ambulanciu. Alebo mu napíš mail.
Ešte čo sa týka doktorov - tak moja kamoška rodila pri Dr. Ševčovičovej - a dosť si ju pochvaľovala...
Mňa to čaká v novembri/decembri - rozhodujem sa medzi ňou a Dosedlom....Ale myslím si, že v Šaci sú viacerí dobrí.

usiko
19. jún 2010

@zuzu1111

...ked si polistujes par stranok spat, tak tam je jedna baba, ktorej takmer umrelo dieta , vraj 'vdaka' sevcovicovej, ked pohladas, najdes.......ja viem, ze sa to moze stat kazdemu lekarovi, ale toto m aod nej odradilo......v Saci je jdnoducho najlepsi Dosedla, lenze ten tu september/oktober nie je takze mam smolu...a velku.......takze urcite by som ti odporucila jeho....bola som unho na UZV a paci sa mi, ako pracuje.....je vtipny a vie, co robi......akurat mna sklamal tym, ze tu nebude a povedal mi to az na UZV...ale co uz.....

zuzu1111
19. jún 2010

@usiko - ufff, tak to som netušila...kde to je napísané? lebo táto téma má len tri strany, nie je to v inej????
Tak to si ma nepotešila 😕 A ty si už teraz v 21tt vyberáš pôrodníka? Ku komu chodíš teraz? (môžeš aj do IP). Ja viem, že to tak funguje, že ten posledný mesiac sa chodí na poradňu už do nemocnice, kde chceš rodiť a keď máš zarezervovaného pôrodníka, tak chodíš už priamo za ním. Dobre viem?

usiko
20. jún 2010

joj, prepac , je to v teme Porodnica Saca, tam je okolo 170 stran...

https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-kosice-saca-rodili-ste-tu-niektora/

no a na tejto je to napisane......

...ale vies, povacsina nazorov na nu je pozitivnych, takze ja netvrdim, ze je zla, len mna to osobne odradilo......

...no, som 21tt a uz som mala Dosedlu dohodnuteho, aj som u neho bola na morf. uzv, ale povedal, ze nakoniec tu vtedy nebude, takze zhanam ineho...zatial mi vychadza linkesch...ale mas recht, pockam....

...na lekara sa kontaktuje tak, ze si na stranke kosice saca alebo tu od bab zozenies mail alebo telefon, ale radsej mail , napises kto si co si a co chces a dohodnete sa na prvej navsteve.....ale staci po 30 tt, ja sopm sa nechala ukecat priatelom a zbytocne, vidis, este som aj zbytocne utratila 20 eur za UZV, tory mi mohli urobit v mojom meste zadarmo...takze s dalsim lekarom pockam do takeho 27 -28 tt.....

usiko
20. jún 2010

a ku komu chodim? ja som z RV, tam mam skveleho lekara Annu, robi komplet vsetky druhy UZV, dokonca 4d robi za 30 Eur, co je v Saci za 60 Eur......ja som s nim nadmieru spokojna, lebo je odbornik, ma vela prestudovaneho a doverujem mu. Ale nemoznica a porodnica v RV je hroza, takze kedze byvam V KE, aj budem rodit v KE, lebo jeden lekar netvori cely porodny tim, ak mi rozumies......

andyika
21. jún 2010

ahojte
ja som rodila v 12/2008 v saci u dosedlu, nemala som ho vybaveneho, ale poznal ma z uTZ, takze srandovalaj pocas porodu. velmi mi pomohol, pretoze som skoro 1 den lezala na vzdicharni, mala som bolesti, neboli hrozne, ale som sa neotvarala, a dr. Hajdu, kt ma prijimala s tym nic nerobila, cakala asi na vymenu zmeny alebo neviem,....no a prisiel dosedla, hned tomu napomohol, zcal ma pocas kontrakcii otvarat,...ale stalo to za to o 1hod bol maly na svete. takze teraz cakame druhe babo a som rozhodnuta pri nom rodit.
ak mi to nevyjde, tak tiez uvazujem nad linkesom, tiez je super,....viem ze sa o pacientku stara, pretoze som pri prvomtehu lezala na gynde, on ma prijimal a tiez ma prisiel pozriet viac krat za den, a ked som odchadzala, navrhol mi, ze ak chcem, kludne mozem chodit aj k nemu pocas tehotenstva. takze je fakt mily:' 🙂

zuzu1111
22. jún 2010

@usiko - ja idem k Dosedlovi tiež na morfologický UTZ - o také 2-3 týždne...Myslíš, že by som sa ho mohla spýtať už vtedy, či môže byť mojim pôrodníkom? Či s tým ešte počkať?
Ostatné info - IP

usiko
22. jún 2010

Opytaj sa ho vtedy kludne....a podrobnosti /IP/ sa ho opytas uz na poradni......ale zisti si, ci tu uz bude v case tvojho porodu...aby sa ti nestalo to co mne.....a to som sa tak tesila....

camilla_1
28. jún 2010

rodill niekto u Mudr Richnavskeho ?

teress1982
11. okt 2010

baby, nieco viac o dr. Linkeschovi????

garonka
11. okt 2010

@teress1982 neviem či je to pravda ale dr. Linkesch v šaci už nepracuje, neviem ktora baba o ňom taku informaciu tu niekoľko stran dozadu napisala 😒

azuz
11. okt 2010

@teress1982 ja som uz ani neviem kde citala, vraj dr. uz nepracuje v saci 😖 je vraj na rastislavke

azuz
11. okt 2010

@garonka 🙂 sme naraz pisali

garonka
11. okt 2010

@azuz jej obe sme skoro rovnako napisali 😀

garonka
11. okt 2010

@azuz ta to čo ? telepatia? 😀 😀 😀 😀

azuz
11. okt 2010

@garonka 😀 aj teraz 😀

garonka
11. okt 2010

@azuz no pozeram sranda 😀 😀 😀

azuz
11. okt 2010

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre