Košice-Šaca. Lekári

julie6
16. aug 2007

Ahojte, rodili ste niektora u Dr. Tomasu, aky je? citala som referencie o mnohych lekaroch v Saci ale o nom nie. Moj manzel pozna jeho brata z predosleho zamestnania,tak nejak sme dosli k nemu a zacali uvazovat o Saci
dik julie

teress1982
11. okt 2010

ano, to viem, pracuje na rastislavke. mali ste s nim osobnu skusenot? aky je to lekar? citlivy, pristupny, uplatny?

garonka
12. okt 2010

@teress1982 užasnyy je 😉
robil mi v 18tt morfologicky utz, bol veľmi mily, oznamil mi že čakam chlapčeka, aj mi na monitore ukazal maleho veľke nožky 🙂
skratka je to fakt lekar s milym pristupom
po pôrode ma vyšetroval ako som odchadzala domov takže ho odporučam 😉

usiko
30. okt 2010

jednoznacne richnavsky...perfektny pristup, odbornost a vsetko co k tomu patri... 🙂

meduliacik
2. nov 2010

Ahojte, baby, prosim poradte, rozhodujem sa medzi Richnavskym a Lendakom. Lendak (inak, vraj ma specializaciu na rizika pri porodoch) mi pred necelymi 4 rokmi odrodil prvorodeneho syna-4 kiloveho valibuka, s pupocnikom okolo krku a s rucickou nad hlavou-zvladol to skvele. Richnavsky neviem aky je, vtedy este nebol v Saci, ale pocut na neho same chvaly a este mame na neho nejake tie "rodinne nitky". No, neviem sa rozhodnut nijak raz, aby bolo co najlepsie 😒

usiko
2. nov 2010

@meduliacik ak by richnavsky nebol aspon tak dobry ako lendak...nebol by primarom 🙂

vetroplach
14. nov 2010

ja som rodila v saci pred pol rokom u Dosedlu. bol velmi mily a ludsky a co bolo pre mna najdoležitejšie BEZ NASTRIHU a bez zasivania. som mu nesmierne vdacna a u ineho lekara by som už nikdy rodiť nechcela.

ttina
14. nov 2010

ja som bola v saci pred troma rokmi, bola to sekcia "na ryzchlo"..ale vraj nechal Lendak kus maternice vo mne a mala som potom zapal..asi preto ze sa yameral na malu lebo sa dusila...a Dosedla mi robil cistenie po zapale..a bol presne taky akopise vetropach...ja by som asi brala jeho...

usiko
22. nov 2010

@ttina no ja neviem,ja som mala teraz sekciu a nechali mi celu maternicu,takze Lendak ti tamnemohol nechat kus maternice...ale mozno trochu vystelky,teda sliznice maternice...ci?

meduliacik
26. jan 2011

Lendak je super nielen ako lekar ale aj ako clovek. Asi preto si ho ako gynekologa vybrali aj sestricky zo Sace. Tentokrat som zial nerodila pri nom a lutujem, mozno by nejake veci boli dopadli inak. 😒

lili_mia
17. mar 2011

Ahojte .. a gynekológovia v ambulanciach pre netehotné sú akí? Oplatí sa mi chodiť cez celé mesto?

janulikma
28. mar 2011

Dobry den, nema niekto nahodou telefonicky kontakt na Dr. Richnavskeho, potrebovala by som ho surne pre moju znamu. Dakujem mozete pisat aj do IP

disala
28. mar 2011

Dobrý večer,presťahovali sme sa do Gomboša a chcela bi som vediete ku komu sa môžem prihlásiť.Dnes som si robila test a vyšlo mi že som tehotná 😀 😀 😀 .Nepoznám ani jedného lekára v Šaci.Dakujem. 🙂

marcelka83s
30. mar 2011

@disala Ahoj počula som že Lenďák je dobrým odborníkom a mala by si aj blízko, v Períne má ambulanciu ,len taký typ som ťi dala .Ja som zo Šace tak ja chodím na vstupný areál ku doktorke Hajdu tiež je celkom fajn len dlho treba čakať v čakárni 🙂 ako všade🙂 ,a v Šaci neviem o žiadnom DR.ktorý by mal ambulanciu.Gratulujem k dvom čiaročkám 🙂

disala
4. apr 2011

@marcelka83s Dakujem pekne,veľmi si ma potešila. 🙂 🙂 🙂 😅

marcelka83s
4. apr 2011

@disala Rada som pomohla 🙂 držťe sa s drobcom 🙂

wewerka000
13. máj 2011

ahojte, viete mi povecat ci v šaci robia cisarak na poziadanie?dakujem

zuzanka111
13. máj 2011

@wewerka000

Oficiálne asi nie, ale poznám niekoľko mamičiek, ktoré tam rodili a mali CR dohodnutý vopred.

Inak to pre bábo nie je boh vie čo. ☹

evika41
25. júl 2011

Ahojte, neviete mi povedať, ako to vyzerá s pánom doktorom Dr. Erikom Dosedlom v mesiaci august, či nemá náhodou naplánovanú dovolenku??? A ak áno, kedy asi? Ďakujem... 😉

lucytao
27. júl 2011

@evika41 ahoj teraz v pondelok 25.7. som došla zo Saci domov Dosedla mi hovoril že uz robí len pondelok 25 a utorok 26 potom má dovolenku kázal mi sa objednať k nemu na USG za 10 dní tak potom by už mal byť počkaj do 8.8. potom by snad už mal byť v práci papa

evika41
29. júl 2011

Joj veľmi si mi pomohla, ďakujem, ja mám totiž termín okolo 20.8 a keby sa mi podarilo rodiť práve uňho, to by bolo super, ale to sa ešte uvidí....A ty ako, už po pôrode či??

evika41
30. júl 2011

@lucytao Joj veľmi si mi pomohla, ďakujem, ja mám totiž termín okolo 20.8 a keby sa mi podarilo rodiť práve uňho, to by bolo super, ale to sa ešte uvidí....A ty ako, už po pôrode či??

lucytao
30. júl 2011

@evika41 nie ja ešte nemám po pôrode, len som tam ležala mala sa mi zosuvala dolu a tlačila krčok maternice tak mi dávali infúzie ja by som bola rada už 9mesiaci ale ja mám termín až 6.12. zatiaľ musím ležať až do konca drž nám palce nech sa prepracujeme až do 9mes. pa AJ my ti držíme palce. Ja mám dohodnutého Lenďaka ten je tiež super tak ako Dosedla pa

evika41
30. júl 2011

@lucytao Moja kamoška tiež chodila k Dr. Lenďakovi, vraj je super... Určite Vám budem držať palce, no nás to čaká už čoskoro, zatiaľ mi tehu prebiehalo v "pohode", možno aj preto že som až do júna riadne učila, učím v ZUŠ-tanec...:o) Tak som sa mojím tehotenstvom takzvane asi pretancovala až do 9.mesiaca....Majte sa obe fajn, peknú sobotu, papa

meusicka
12. sep 2011

no tak ja tu idem troska pokazit reputaciu dr. Dosedlu, lebo moja skusenost s nim je vyzlovene zla. nerodil ma ani nic podobne ale urcite by som k nemu rodit nesla 😠 bola som u neho na morfologicky usg a spraval sa tak arogantne ze som z toho ostala uplne mimo. zhadzoval kolegov, ako keby on bol jediny gynekolog na vychodnom SR co stoji za rec. aj ku mne sa spraval povysene, co absolutne nechapem, pretoze ma videl prvy krat v zivote a dufam ze viac stretnuti s nim absolvovat ani nemusim. pripadala som si ako na skuske na VS, stale sa ma vstko vypytoval ako keby som mala vsetko ja vediet, i ked tam mal tehotensku knizku a mohol sa pozriet. mala som pocit, ze by som mala vediet naspamat vsetky udaje z knizky. ohladne usg... nic nevysvetlil, nepovedal, len hundral tie skratky aby sestricka mohla zapisat. uplne mi pokazil zazitok z usg. a to cakam dve deticky takze som tam sla fakt s ocakavanim ze sa mi bude patricne venovat a povie aspon nejake rozdiely medzi detmi vo velkosti a pod. nicoho takeho som sa nedockala. takze ak chce niekto ist na 3D tak nech si radsej ovela skor zarezervuje do KE k Dankovcikovi (mimochodom vadilo mu, ze preco som sla k nemu do Sace a nie do KE .... nerozumiem tomu) dostane sa mu ovela lepsieho jednania, na urovni, nie typu ja som superman.

teleranka
11. okt 2011

baby, ake mate skusenosti s Dr. Dosedlom?

anci852
11. nov 2011

ja by som sa chcela opýtať na pána doktora Totha, rodili ste unho niektorá?

jjeanny
11. nov 2011

@anci852 Ahoj, ja som pri nom rodila , nemala som ho ani dohodnuteho, profesional podla mna, charizmaticky .. mala som iste komplikacie a prebehlo vsetko hladko. 😉

lusinkaj
11. nov 2011

Ja len tolko,rodila som v saci dvojicky strasne som chcela tam rodit,do Novej nem.som nechcela ist....lebo kazdy ze saca naj...a bla,bla,bla....velke h.... 😠 lekari otrasni...
rodila som u dr.richnavskeho mala som ho vybaveneho ....porod bez komp.lenze on nic extra spravanie ku mne...
proste ak by som este raz mala vratit cas dozadu nikdy saca....trosku po porode som ja mala komlikacie....dr.skusali namne co je vhodne..no proste otras 😠
@meusicka ja som bola u dr.dankovcika na 3D a mozem odporucit...skvele.... 🙂 uzasny dr.a tiez mam dvojicky 🙂
a aj Bianku 🙂

anci852
11. nov 2011

@jjeanny Ďakujem veľmi za odpoveď, ja pojdem rodit k nemu, tak som chcela vediet aky je, termin amm az v marci, ale cas rychlo leti..a rodila si normalne, ci cisarak? Ja nechcem cisarsky, teda ked nic nenastane...ani epi, snad vydrzim no

rabiva
11. nov 2011

@anci852 kamoska pri nom rodila sekciou, mala ho dohodnuteho, bola velmi spokojna aj s pristupom... mne sa zdal dost "nepristupny" ale zazila som ho na porodnej sale pri inej rodicke (ja som uz bola po) a bol uzasny, bol to dost komplikovany porod, ale perfektne ho zvladol, musel prist asistovat takej mladej dr., tak isto je dobry 😉

@teleranka rodila som unho, bola som velmi spokojna 😎 robil mi aj 3x usg pocas tehotenstva, tiez super pristup ... ale viem, ze dokaze byt nepristupny tak ako to opisovala @meusicka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre