Košice-Šaca. Lekári

julie6
16. aug 2007

Ahojte, rodili ste niektora u Dr. Tomasu, aky je? citala som referencie o mnohych lekaroch v Saci ale o nom nie. Moj manzel pozna jeho brata z predosleho zamestnania,tak nejak sme dosli k nemu a zacali uvazovat o Saci
dik julie

renus
20. sep 2007

valhali...suhlasim s tebou...tyto dvaja su najsympatickejsi a velmi mili...poznam ich dobre,kedze som tam lezala mesiac a pol

marhulka88
20. sep 2007

lenrie gratulujem 🙂 nech ste zdravucki a pekne rastiete 😉
takze sacu ako porodnicu odporucas? zmenilo sa nieco v saci od tvojho prveho porodu?
sisulik mas pravdu nikto nie je dokonaly ;) ja som u janovskeho zazila len vyberanie penazi a hlavne dost malo profesionality ale nechcem to tu rozmazavat lebo dnes uz na jeho "odborne prognozy" nechcem ani len pomysliet (nastastie sa nesplnili) aj ked vtedy ma priviedli do bodu zufalstva...
drzim vam palceky mate krasne deticky nech sa vam dari 😉

lenrie
20. sep 2007

marhulka dakujem 🙂 a sk janovskemu som tiez chodila a presne ako vravois ty,len peniaze a peniaze:::(((((a kmty si sa vyzliekala onsisurovo zapalil cigaretu:::(((( 😲 😲 a ci sa zmenilo???ani nie ja som maleho rodila pred viac ako dvoma rokmi a bola som dohodnuta s Tomasu a ked to na mna prislo zavolalal som mu,chvalabohu moje porody boli strasne rychle ale zial vecer,tak som ho vytiahla v oboch pripadoch z domu,no vlastne pri malom som dosala do porodnice o pol siedmej vecer a narodil sa o 20,10 a pri malej om dosla okolo 23tej a narodila sa 1,27...tajkze tak ale ked som mu zacvolala ze idem nebol problem a prisiel a v oboch pripadoch som bola strasne spokojna on sice vela nenahovori ale pri porodoch bol strasne mily 😉 😉 😉 ked nahodou pojdem rodiyt tak len k nemu aj ked dalsie deti neplanujem ale clovek nevie 😝 😝

marhulka88
21. sep 2007

lenrie o Janovskom som pocula rozne veci aj dobre aj zle ... moja skusenost bola zla a nikdy v zivote do jeho ambulancie uz nevkrocim to bola vlastne moja prva skusenost s gynekologmi v ke a odvtedy mam obavy ze vacsina je v ke takych ako on a ja som asi bohuzial zvyknuta na dost vysoky standard (aj ked podla mna to je uplne normalne ze lekar je profesional, ma ludsky pristup a kvalitne zariadenu ambulanciu)
no a do tej sace sa chystam chystam aj ked sme este len 9tt 🙂 zatial to tak sportovo beriem hysteria ma chyti asi az niekedy v 5-6mes 😀 ale taky rychly porod by som chcela mat aj ja teda...fakt lebo ja som taka centlavka dost 😀 😀

lenrie
21. sep 2007

marhulka neboj sa ja som sice nestresovala lebo pri prvom nevies do coho ides a pri druhom nebol cas kedze maly mal laryngitidu,tak aj mala sla prve dni bokom,sice sa on staral manzel ale ten bolchudacik z toho cely taky zniceny a ked somnavyse od neho odisla na 4dni prec tak po mojomnavrate mi bol neustale v patach a je taky uzkostlivy doteraz ale odkedy choi do skolky sa to chvalabohu zlepsuje a aj s manzelom nema problem ist....a janovsky 😲 😲 no ja som mala pri malom silny zapal mocovych ciest a nebyt Tomasu tak neveim neviem 😉 😖 nao faktje super aspon mne vyhovoval a pri porode bol uplne iny ako ked som za nim chodila na kontroly,taky uvolneny no super a co sa tyka gynekologov j chodim az do spisskej

valhali
21. sep 2007

kocky, ked vas citam,ako ste spokojne s porodmi, tak uz ja chceeeem 🙂 Uz sa mi to blizi a o to viac som uz nedockava

zuzpidka
21. sep 2007

Ahoj Valhali. Nebuď nedočkavá. Len si ešte oddychuj pokiaľ môžeš, pretože potom na to nebudeš mať pri bábätku čas. Ja mám skoro 5-mesačného syna a oddychujem až teraz. 😉 Na chvíľu.
Ja som v Šaci stretla všetkých tých lekárov, ktorých spomínate a sú celkom dobrí. Mňa odrodil MUDr. Tóth a ak budem mať niekedy nejaké problémy, tak sa naňho obrátim. Dúfam však, že k tomu nedôjde. Aj tretie dieťa už neplánujeme a ani on mi to neodporúča. Kvôli oslabenej maternici. Obidve deti som mala cisárskym a je veľmi oslabená. Preto sa aj Rastík narodil o týždeň skôr, pretože mi začala praskať jazva a hrozilo roztrhnutie. 😒

valhali
21. sep 2007

zuzpidka, lahko sa povie prvorodicke,aby oddychovala,ked som uz tak nedockava,ze neviem uz spavat. Sak mne to po narodeni malej dojde 😅

petka.m
21. sep 2007

ahojte dievčatá, dlho som tu nebola, ale som rada, že zatiaľ má každá dobré skúsenosti s pôrodníkmi v šaci, tak ako ja...
valhali držím prsty, aby si sa čím skôr dočkala 😉 , ale neboj určite to každú chvíľu už na teba príde a potom daj vedieť ako si bola spokojná ty...
marhulka88 môj gynekológ je dr. Lupták a on je fakt veľmi veľmi zlatý, tiež robí v Šaci, žiaľ nerodila som u ňho, pretože si akurát robil atestačky, ale rodila som u dr. Dosedlu a bola som nadmieru spokojná, veľmi zlatý, milý a starostlivý... 😵

marhulka88
22. sep 2007

lenrie tak laryngitidu vam nezavidim je to hnus moj brat to mal ako dieta a cela rodina sme si uzili..bolo hrozne pocuvat to tazke dychanie..so sestrou sme boli az do rana prilepene na okne ked ho nasi zobrali do nemocky...strasne sme sa o neho bali 😒 ale nastastie mu to preslo a teraz si veselo fajci o 100-6 🙂 😠
s tou naviazanostou synceka hmm...viem ze je to tazke ale treba to obdobie asi prezit a ako si pisala cim viac sa bude dostavat do kolektivu tym viac sa bude osmelovat a viac menej osamostatnovat...aj ked z mojej skusenosti deti ktore su takto naviazane na maminku tak take to silnejsie puto ostane navzdy 🙂
ja mam gynkosa v kezmarku tak zvazujem ze k nemu budem chodit aj pocas tehu do poradne aj ked je to streka ale dovera je u mna na prvom mieste hlavne ked sme sa tak vytrapili s miminkosom kym sme ho presvedcili ze v brusku je pekne 🙂
valhali 🙂 prajem ti krasny porod aby si sa coskoro tesila zo svojho dietatka ... a mozno to uz aj mas za sebou 😉

valhali
22. sep 2007

marhulka, dakujem, dufam,ze porod nebude az taky hrozny,ako si predstavujem...inac este stale som kinderko 😒 🙂

dadka999
30. okt 2008

Ahojte, teda prajem pekny vecer teda neskoru noc, ja som tu nova ale zaujali ma vase prispevky tak som neodolala a zaregistrovala som sa , aby som aj ja mohla napisat a poradit sa s vami..ja som v 38.t.t. a tiez bduem rodit v saci.. bola som tam na ultrazvuk a ozvi plodu, ulttrazvuk mi robil doktor Dosedla, musim teda uznat , ze sa mi zdal velmi sypmaticky a vazne ako tu piste urcite aj dobry porodnik.. nemam nikoho rezervovaneho dopredu ale asi najradsej by som mala doktora Dosedlu zdal sa mi byt velmi dobry, a este som vlastne bola na vysetrenie u doktora Lendaka..ostatnych tam nepoznam , jedone co viem je, ze mam velky strach a cakam na den kedy to na man pride.. aj ked pravdupovediac ani sama neviem ci to vobec rozpoznam ked to na man pride..este mi povedal doktor Dosedla, e mam uz dozretu placentu, znamena to nieco dolezite..? teda myslim , ked mam termin porodu 17 novembra..? poradite mi baby..? pekny zbytok noci..

danu
15. dec 2009

ined • 1d, 37tt • Dnes o 01:37
Ahojte,
mate niekto skusenosti s tymto lekarom? Onedlho ma caka porod, vybrala som si tohto lekara (pocula som od znamych ze je velmi dobry) a chcem sa este popytat mamiciek, ktore s nim maju skusenosti, co mi napisu.
Velmi pekne dakujem za odpovede.

jaruska74
15. dec 2009

ahojte ja sa chcem opytat na Dr. luptaka, aky je?

ined
15. dec 2009

Moze mi niekto dat info o Dr. Tothovi?

garonka
15. dec 2009

ined ja ho poznam len z nemocky kde som 3 týždne ležala, poznam ho len z vizit ale pôsobil na mňa celkom dobre, so spolubyvajucimi sme ho volali medveď lebo ako chodil po chodbe sme vedeli, že je to on 🙂 a robil sekciu tiež jednej spolubyvajucej a nevedela si ho vynachvaliť.

andry05
30. dec 2009

ahojte, ja som pred 4 mesiacmi rodila v saci u Dosedlu a neviem si ho vynachvalit, je uzasny, fakt super, celkovo si myslim, ze lekari v saci su velmi dobri a prijemni, co sa ale vobec neda povedat o sestrickach, ani kusok empatie, otras, mali by sa hanbit..

danu
21. jan 2010

stellinka_ • Dnes o 02:04
TAkze tehulki, tak ktore z vas budu pri nom rodit a ak ste uz rodily ako ste boly spokojne? ja sa rozhodujem medzi nim a dr. lendakom ale Dosedla je predsa len vecsi fesak 😀. nemam pravdu???

mravvcek
24. jan 2010

Baby Dosedla je len porodnik,alebo ma aj ambulanciu?

jjeanny
24. jan 2010

Ahojte tehulky, ja som rodila u dr. Totha - nemala som ho zahovoreneho, ale pri mojich komplikaciach ma odrodil skvele , fakt spokojnost.
A dr. Dosedla je velky sympatak a mnohe zienky si ho chvalia ako porodnika.

pipimiska
12. feb 2010

ahojte 🙂 chcem sa opytat ci sa nenajde niekto kto rodil aj v novej aj saci 😉 rada by som kcela pocut nazor,ktora nemocnica je lepsia ..
co sa sce tyka,ja mam dobre info o tothovi,tomasu,richnavsky a likesh alebo ako sa to meno pise 😅

pipimiska
12. feb 2010

tyka sace 😉

cka
22. apr 2010

Ahojte kocky,
ja som rodila v Saci pri Mudr. Dosedla. Je to uzasny doktor, zial nema ambulanciu, na co som sa ho aj pytala, tak povedal, ze on by sa tam zahrabal, a rad by robil medicinu. Tak je porodnik. Je to fajn lekar, staral sa o mna asi rok pred porodom, nakolko si moj gyndos, co som ho uz vymenila za ineho, ktoreho mi odporucil Dosedla, a je to tiez fasa lekar, nevedel pomoct s roznymi vytokmi a ureou. Nakoniec mi pomohol Dosedla, potom som aj otehotnela, on ma cely cas sledoval, a aj odrodil. Po porode ma chodil kontrolovat, hrozila kyretaz, ja som bola dost na dne v nemocnici, zle znasam pobyty tam, tak sa za mna zarucil, nech ma prepustia a chodila som sa k nemu cistit rucne, nechcela som ist pod narkozu ani nahodou. Uplne zlaty clovek, cistil ma asi 4x som stale dosla vecer, ked mal sluzbu, urobil to super, zahojila som sa perfektne, sedela som uz po 3 dnoch po porode, super sije, no proste krasny zazitok. Vrelo odporucam, urcite. Ak chcete este ine info, kludne IP.

titulienka
25. apr 2010

Ja sa pridavam ...tiez som rodila v Saci pri Mudr.Dosedlovi ..je to jeden fantasticky lekar..bol mily, zlaty , ludsky..proste lekar akych je asi naoazj malo a to je skoda...cely porod mi pomahal, masiroval mi hradzu aby som sa nepotrhala , nerad robi strihy ale nakoniec ma strihol a poviem vam , ze krajcir by ma asi lepsie nezasil ako on....este v den porodu som po par hodinach behala a sedela akoby som ani nerodila..proste sa to neda porovnat s porodmi , ktore som mala .....
Naozaj uplne perfektny lekar 😵 😵 😵 k 😵 mu velky sympos 😉

cka
10. máj 2010

presne tak 🙂

tin.tinka
10. máj 2010

Ahojte mate niktora tel. kontakt na MUDr. Dosedlu? Prosim poslite mi ho do IP. Vdaka 😎 .

smajli
14. máj 2010

ahoj,ja som sa nakontaktovala na Dosedlu cez jeho mailovu adresu,ma ju na stranke nemocnice Kosice Saca,napisala som mu,ze chcem rodit u neho a on mi poslal cislo aj datum,kedy mam k nemu prist na prvu poradnu.. v tom 36tt... robil mi cisarak a tiez si ho pochvalujem :o)

katulikzlatulik
24. máj 2010

ahojte, niekto tu spominal MUDr. Ivanovova - ja len, ze tu URCITE NEODPORUCAM!!!! moje tehotenstvo MAXIMALNE ODFLAKLA a keby som nemala dopredu vybaveneho porodnika, ktory ma dal doporiadku, tak si ani nechcem predstavit ako som mohla dopadnut... a nehovoriac o tom, ze mesiac predtym ako som otehotnela mi tvrdila, ze ja nebudem mat moc deti... a ak ano, tak to nebude tak skoro, ze najlepsie by bolo brat antikoncepciu! NO COMMENT!

usiko
16. jún 2010

Baby,

no ja som bola dnes u pana Dosedlu a mozem povedat, ze je podla mojho prveho dojmu fajn. Vie co robi a netvari sa aako majster sveta, plus zmysel pre humor. Smola je, ze v case mojho porodu nebude v Saci, ale niekde v Blave kvoli nejakym skuskam....takze september -oktober v Saci nebude.......takze musim hladat dalej........neviete o niekom podobnej povahy v Saci?

usiko
16. jún 2010

@pipimiska

Ahoj,

mohla by si mi napisat nejake info o tych lekaroch v Saci, ktorych si spominala? Aki su? Toth, Tomasu, Richnavsky, Likesh....Dosedla mi padol, lebo tu nebude a ja ako prvorodicka, este k tomu nie z KE nemam na nikoho ineho ani kontakt, ani neviem aki su....Prosim odpis, ak sa da........

Dakujem velmi pekne

Usiko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre