Košice-Šaca. Lekári

julie6
16. aug 2007

Ahojte, rodili ste niektora u Dr. Tomasu, aky je? citala som referencie o mnohych lekaroch v Saci ale o nom nie. Moj manzel pozna jeho brata z predosleho zamestnania,tak nejak sme dosli k nemu a zacali uvazovat o Saci
dik julie

petka.m
16. aug 2007

Ahoj Juli, ja som síce u Dr. Tomašu nerodila, ale viem, že je veľmi dobrý, robí v Šaci už dlhé roky a je dokonca primár na gynek.-pôrod. odd. Ale aj keby si nerodila u ňho, myslím, že by to nevadilo, lebo v Šaci sú všetci dobrý. Určite budeš spokojná.

ttina
20. aug 2007

ahojte kocky...mate osobnu skusenost s tymto lekarom? dakujem

monna7
14. sep 2007

ahoj Juli, ja som rodila u dr.tomaša ešte v r.2002, vtedy bol zastupca primara, a bol fakt super.Porod zvladol na jednicku.Sice som sa trapila 11hod.,ale samotny porod u neho trval mozno 5min.je to profesional.Teraz som v 22tt.a chystam sa rodit znovu do sace a urcite budem rodit u neho.Mam s nim dobre skusenosti.Neboj sa a smelo do toho.

danuska24
15. sep 2007

Mne ho kamoska tiez odporucala, rodila pri nom obe deti (2,5r a 7 mes)

ramzesa
15. sep 2007

ja som nerodila unho, robil mi iba USG, prve dietatko (2004) som rodila u Dr. Pazinkovej a druhe (2006)som rodila u Dr. Vargovej. S oboma som bola veeelmi spokojna. Suhlasim s petkou.m , vsetci su tam dobri 😉 .

majka35
15. sep 2007

maximálna spokojnosť ... 🙂 😉

julie6
autor
15. sep 2007

dakujem, je to fajn, take ukludnujuce,som v 36tt takze o chvilu ma to caka,a taketo ohlasy dobre padnu.

marhulka88
17. sep 2007

ahojte chcela by som sa opytat na dr. Ivanovovu rodili ste niekto pri nej prip. navstevovali ste ju v poradni? chcem sa tiez opytat citala som ze nemocnica v saci ma dost ubohu operacnu salu vraj rodicky nie su ani oddelene paravanom pocas porodu a ze ked je pri porode manzel je to dost nechutne ked tam rodia viacere...za nadstandard salu sa priplaca vraj 500sk je to ozaj tak???

renus
17. sep 2007

ahoj marhulka88...saly su oddelene takou stenou...aspon co som videla,lebo ja som rodila cisarskym...ale je to skvela nemocnica...som s nou spokojna...pri ivanovovej som sice nerodila,ale je vraj dobra...vlastne tam su vsetci dobri...ja som rodila pri Dosedlovi a ten je velmi mily a skvely...ma fakt dobry pristup a vie poradit...

sisulik
17. sep 2007

marhulka..tak ako renus pise..tak je to tam oddelene stenou...a je praveze velmi prijemne ked manzel je pri tebe....
ja som tam rodila dva krat...dr. sevcovicova a dr. dosedla....vzdy som bola spokojna...

renus
17. sep 2007

sisulik....aj ty si rodila pri nich?...su fakt super...hlavne dosedla

ramzesa
17. sep 2007

marhulka88 ano saly su oddelene stenou,ale je pravda,ze vsetko pocut. Ja som okrem svojho porodu v ten isty den zazila este dalsie dva 😅 . Som myslela,ze sa zblaznil, odporucam doniest si volkman 😀 . Bolo to horsie ako to co som prezila ja 😖 . Myslim, pocuvat to 😅 . Ale inak dobra nemocnica, bola som spokojna, az na nedostatok miesta. 😉

sisulik
17. sep 2007

ja som mala dohodnutu dr. sevcovicovu...ale som jej nestihla zavolat lebo ten druhy porod isiel rychlo...a vtedy mal dosedla (v noci) sluzbu tak ma odrodil...taky trosku frajer, ale inac dobry porodnik... 😉

sisulik
17. sep 2007

ramzesa...mne tak bolo povedane ze museli ubrat z lozok, lebo poistovne stanovili limit...a lozok mali zase nad limit stanoveny poistovnou... ☹

renus
17. sep 2007

sisulik...no vyzera byt frajer,ale je fajn...mne velmi pomohol..ja som musela ist na sekciu v 37.t.t.,lebo som mala teploty a nejaky zapal a preslo to aj na maleho...prednosta este chcel pockat,ale dosedla ho posuril a mala som stastie,ze to urobil,lebo ktovie ako by to dopadlo...maly bol na infuziach a antibiotikach...vela mi pomohol a bol velmi starostlivy 🙂

sisulik
17. sep 2007

renus...s tym naozaj suhlasim ze nech je jeho povaha hocijaka, ako odbornik je naozaj vyborny, podla mojich skusenosti s nim...a to musim povedat aj o dr. sevcovicovej..

renus
17. sep 2007

sisulik...no to ano,su skveli...ja som s nimi veeelmi spokojna...musim uz koncit...maly sa mi hlasi 🙂 ...tak zatial ahoj

sisulik
17. sep 2007

papa renus.. 😉

zuzpidka
17. sep 2007

Baby, ja som tiež rodila Rastíka v Šaci pri MUDr. Tóthovi. Mala som ho na sekciu s epidurálkou. Sekciu viedol Tóth a Dosedla mu asistoval. Bolo to ako v Nemocnici na okraji mesta. Aj sme sa zasmiali a preberali prípravu na Dosedlovu svadbu. Dcérku som rodila v nemocnici na Rastislavovej ešte pred 6 rokmi, ale teraz som bola spokojná. Šaca sa mi zdá oveľa lepšia ako Rastislavka. Okrem toho, že majú málo lôžok. 😒

ramzesa
17. sep 2007

sisulik ja ked som rodila jun/2006 tak izby mali aj styri pät lozok oproti trom, co som bola april/2004. A to este kopec zien lezalo na vzdycharni alebo ako ja na sale, asi cely den som cakala na postel.
K Dr.Sevcovicovej som chodila do poradne pred porodom. Bola zlata 🙂 .

sisulik
17. sep 2007

ja som na vzdycharni ani raz nebola..prvy porod som prenasala tak som ho mala vyvolany...a druhy porod som uz vzdychala na sale. 😀

marhulka88
17. sep 2007

tak ste ma trosku ukludnili ze to tam nie je take hrozne ako som kdesi citala 🙂 s poradnou sa este neviem rozhodnut ci budem chodit k ivanovovej alebo k svojmu gynekologovi .. je sice 100km vzialeny ale dobry 🙂
chodili ste aj vy do poradne tak ze ste chodili k jednemu lekarovi na kontrolu a k dalsiemu na usg???

sisulik
17. sep 2007

ja som do poradne nechodila do sace...ale k dr. janovskemu na hlavnej ulici v KE..on ma aj usg....cize vsetko u neho...

marhulka88
17. sep 2007

fu ha sisulik ja k janovskemu uz nevkrocim 🙂 nemam s nim dobre skusenosti...celkovo mam pocit ze je dost tazke najst v ke dobreho gynekologa ktory ma celkom slusne zariadenu ordinaciu (nie ako v druhej svetovej), usg, slusny pristup k zene no a samozrejme odbornik
to som tu zatial v ke nenasla preto aj zvazujem to cestovanie 100km k mojmu gynkosovi aj ked to nie je bohvieco...

renus
18. sep 2007

ahojte...ja mam gynekologicku Trembecku na Zbrojnicnej a je fakt dobra a ma aj dobre zariadene... 🙂
v saci su vsetci lekari super...ja som tam pred porodom lezala vyse mesiaca...takze ich uz vsetkych poznam 🙂

marhulka88
18. sep 2007

renus o dr. trembeckej som sice pocula ze je dobra ale vraj ma stale preplnenu ambulanciu a vladne tam dost chaos tak neviem 🙂 je to tazke vies vybrat si niekoho lebo kazda zena ma ine naroky, o tom ze dobri lekari v ke su som uz citala len mi chyba dobra osobna skusenost a teraz si velmi nemozem dovolit behat od lekara k lekarovi 🙂 ... tak uvidim ale dakujem za radu ;)

valhali
20. sep 2007

caute, ja budem tiez rodit v Saci,zatial mam zahovoreneho dr.Lendaka,ale kedze on ma cez tyzden doobeda ambulanciu,tak ked ma nestihne,tak mi to bude jedno,kto ma odrodi, lebo na usg som bola hadam u kazdeho zo Sace a vsetci boli mili,ale najviac mi sadol dr.Dosedla a dr.Linkesch

sisulik
20. sep 2007

marhulka...ja s dr. janovskym mam len velmi dobre skusenosti a aj moj manzel, lekar, je s nim velmi spokojny...kazdy z nas ma ine skusenosti, ine chute...dokonaly nikto nie je...

val...ty si este cela? 😀

lenrie
20. sep 2007

ahojte ja som u dr.Tomasu odrodila obe deti 😉 a bola som s nim velmi spokojna,mozem len doporucit 😉 😉 😉 maleho som rodila v roku 2005 a malu toho roku,takze je to cerstve ak mate otazky kludne sa opytajter.....

valhali
20. sep 2007

sisulik, este cela 😝 ale este nestresujem,TP mam az o tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre