Kto má skúsenosti s jasličkami v Prešove?

arcttica
6. júl 2011

Ahojte.
Kto má skúsenosti s jasličkami v Prešove?? Na nete ich je niekoľko, ale osobné skúsenosti sú najlepšie. 🙂

danuss77
9. júl 2011

@arcttica. Ahoj, aj ja hladam info o jasliach v prešove? Bola som sa pozrieť v jasliach MEDVEDIK ... ale neviem,niečo mi tam chýbalo-ale dá sa. Teras mam dohodnute stretko do jasiel KIDS PUZZLE tak som zvedava,potom ti dam vadieť. A čo ty bola si už dakde pozrieť?

mamina_po
9. júl 2011

caffte🙂 ja som si ich obehala niekolko a nakoniec nas presvedcili anglicke jaslicky. teraz su na zelezniciarskej, predtym boli na okruznej. mile tetusky, maly kolektiv, zahrada s ihriskom. taka rodinna atmoska🙂 jedine minus je, ze si nevaria sami, ale stravu dovazaju z materskej skoly 😒

ivkapon
12. júl 2011

@mamina_po mala som tam minulé prázdniny obe deti a bola som maximálne spokojná. Ešte boli na okružnej a v lete mali otvorený Letný tábor. Aj vtedy dovážali jedlo z materskej škôlky.

mamina_po
12. júl 2011

@ivkapon mne to, ze ju dovazaju vobec nevadi, len niekomu moze 🙂

drahomira33
7. aug 2011

@danuss77
ahoj,tak ako si dopadla v skolke Kids puzzle !? Lepsie ako Medvedik???

katmi
8. aug 2011

baby ako je to cenovo v jasliach v PO? existuje tu nieco take ako obecne jasle????

danuss77
30. okt 2011

@drahomira33 sorry dlhsie som tu nebola...a malý už chodi do puzzlov od augusta....a som spokojna-FAKT 🙂

lilalila
2. jan 2012

ahoj,neviem ci je to este aktualne,ja som tiez v septembri vyberala jaslicky pre dcerku a vybrala som si nakoniec Dino jasle,v Medvediku vraj bol nejaky problem .V Dinu sa mi paci viac aj zariadenie vnutri a cistota a hlavne to mam blizsie.Strava je tiez v poriadku,zatial sme veelmi spokojni.
KATMI ceny sa dohoduju individualne ,podla toho na ako dlho tam dieta davas a da sa vyuzit aj prispevok na jasle od statu,mal by byt do 3 rokov veku dietata.o obecnych jasliach som nepocula.

mexico_16
15. jan 2012

@mamina_po
@ivkapon Baby navstevuju vase deticky este anglicke jasle ci skolku Keppa na Terchovskej ? Ako ste spokojne ? Dakujem pekne 🙂

ivkapon
25. jan 2012

@mexico_16 ahoj, ja som tam mala detičky len cez letné prázdniny na tábore. Moje už chodia do školy. 🙂

mexico_16
28. jan 2012

@lilalila Ahoj..Ako si spokojna s Dino jaslami ? A aky bol problem v Medvediku ? Dakujem za info 😉

mamina_po
28. jan 2012

@mexico_16 my sme spokojni velmi. ked sme sa rozhodovali, tak rozhodli sluzby, ktore ponukaju. urcite chod omrknut a podla toho sa rozhodni.

jajka1203
8. feb 2012

Ahoj, pocula som,ze Medvedik od augusta konci? Neviete o tom nic?

vka
10. feb 2012

medvedik nekonči krstna dcera tam nastupuje v juni a okrem toho sa prestahovali ani nie pred rokom do nových priestorov

jajka1203
10. feb 2012

@vka no, ze tam krstna dcera nastupuje v juni, neznamena, ze nekoncia v auguste. Prestahovali sa do novych priestorov este v roku 2010 a nie ani pred rokom.

blsicka
27. feb 2012

Moja dcerka chodi do jasliciek Kids Puzzle na sidl. 3, je tam treti tyzden. Sme velmi spokojni. Dcerka ma 18 mes.

leka323
14. jún 2012

No, pokiaľ ja viem, tak nekončia, mení sa "majiteľ".

jajka1203
18. jún 2012

@leka323 a už sa zmenil?

leka323
19. jún 2012

@jajka1203 myslím, že až od septembra.

alana1
30. okt 2012

@mamina_po ahojky, kolko platite na mesiac? ak je dietatko chore, vracia vam nejake peniaze?ak su sviatky a maju zatvorene ako je to s platbou? krati sa ti nieco? vdaka

alana1
30. okt 2012

@blsicka ahojky, kolko platite na mesiac? ak je dietatko chore, vracia vam nejake peniaze?ak su sviatky a maju zatvorene ako je to s platbou? krati sa ti nieco? vdaka

adrika83
27. nov 2012

Ahojte dievcata, mate niekto dietatko v Medvediku? Planujem tam dat malu a to z dovodu, ze je blizko centra, kde budem pracovat. Bola som to omrknut, je to ok, iba sa mi zda, ze je tam akosi malo hraciek a aj tie co su, tak su uz dost stare. Rozmyslam este nad puzzle kids, su sice mimo centra, ale vyzeraju fakt dobre. Neviete, cena je tam rovnaka?

adrika83
28. nov 2012

Baby. uz mi nemusite odpovedat. Bola som v tych jasliach Kids a velmi sa mi pacia, podmienky su dobre, takze uz som sa rozhodla a moja dcerka bude tam. 🙂 dufam, ze je to dobre rozhodnutie. uuuf 🙂

lola79
14. jan 2013

@adrika83 ahoj, mozem sa opytat, ako si spokojna a ci tam dcerka este stale chodi? ROzmyslala som nad Medvedikom, ale nepocujem tu nejake pozitiva. Mam to sice najblizsie, ale radsej budem niekam dochadzat, len aby bol drobec spokojny.

adrika83
15. jan 2013

Ahoj Lola 🙂 no ja som maximalne spokojna. Dcerka tam chodi 2. mesiac a tiez sa jej tam paci. Je tam prijemne, teplo, je to nove a cenovo rovnake ako aj inde. Skus sama pozriet osobne aj Medvedika aj ine a uvidis. Pre mna je Medvedik tiez blizsie, no rozhodla som sa nakoniec pre Kids 🙂

nikikeke
15. jan 2013

MEDVEDIKA- sestra byva v presove a davala tam svoju dceru a bola maximalne spokojna... vravela ze vdaka tomu aky tam mali pristup k detom mala srdce na pokoji a nemala vycitky ze chodi do prace.... jedno zle slovo na nich nemohla povedat.... aj neter vraj bola spokojna, neplakala, a do skolky nastupila super pripravena.... dokonca mi raz vravela, ze ked raz mala ochorela a hnackovala tak ze si az prekakala plienku, vecicky jej oprali, a jedna opatrovatelka s nou cakala na rukach v izbe aby ked to bude nejaky virus nesiril sa medzi ostatne deti... vtedy bola z toho nadsena ze jej tie veci nehodili do nejakej igelitky.... vraj super personal tam bol... neviem ako teraz ale neter uz ma 5 ...

lekarnicka
22. jan 2013

caute! moj syn chodi do medvedika, bola som celkom spokojna s jaslickami ,az kym nezacal byt pravidelne chory,kedze pani ucitelky prijimali do skolky aj viditelne chore deti. Po tom prvotnom soku , co sme zacali chodit do jasiel a do roboty , som si zacal vsimat, ze si tam deti vobec nekreslia, maju malo hraciek a malo uciteliek, nie je to tak , ze jedna ucitelka na 3-4 deti. Maju tam ale celkom fajn ucitelky,pisem to napriek tomu , ze jedna sa neovladla a dala facku mojmu 2 rocnemu synovi ,ked nechcel ist spat a zacat jej vzdorovat. A ked uz choroby naberali na intenzite a zacalo to prerastat do chronickeho stadia, mila pani riaditelka, mimochodom vobec nie prijemna pani na mna nabliakala, ze ako si ja predstavujem ziadat prerusenie navstevy skolky . Aj ked som jej povedala, ze Doktorka nam to neodporuca byt aspon mesiac dva medzi detmi ziadala odo mna platit plnu sumu i ked tam syn nebol ani den. Takze mile mamicky, ja by som si vybrala ine jaslicky. Ved matka ma i tak dost stresov, ze musi svoj poklad nechat v cudzom prostredi a ist do roboty, tak preto si vvyberte spravne ,kde nebudete chodit s obavami , co vas zase caka.

dafiatko
28. jan 2013

mamicky,uvazujem na kids puzzle,ale na ich stranke nevidim ziaden cennik.viete mi niektora dat info kolko to stoji?da sa aj na cca 10 dni v mesiaci davat dieta,ci len na cely mesiac?na ako dlho musi byt zmluva?prosim,napiste mi niektora ako to tam funguje.dakujem 🙂

adrika83
31. jan 2013

@dafiatko Myslim, ze je to vsetko o dohode s jaslickami. 🙂

lbianka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz