• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá je naj pôrodnica na Slovensku? Čo ponúkajú?

10. júla 2009 
nieeee, ale už keď som vybavovala sprievodný list a bla bla okolo toho, tak som sa dušovala, že prídem aj z Tokya to tam odrodiť, čo som s tým mala problémov... :grinning:
24. okt 2005 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Madeleine- :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2005 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kaska neviem. Mala krátke vlasy, tuším tak do mahagónova a MUDr. Lesná to nebola. Fakt neviem, ako sa volala, ale jej vlastne vďačím za to, že teraz normálne kojím, lebo ani´pôrodníkom ani z novorodeneckého sa o to nezaujímali, ona mi vlastne hneď priložila malého a to je veľmi dôležité, hlavne po cisárskych...
Ospravedlňujem sa za chyby, ale práve mám krpca prisatého a ťahá o 106 :grinning:
25. okt 2005 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ok, dakujem, vyzera ze je to ona :slight_smile:))
25. okt 2005 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, typ na top porodnicu: :wink:
Tu, v Holandsku, sa udajne rodi DOMA :astonished:
Teda samo, pokial nie su komplikacie a tak. No, o par mesiacov alebo rockov mozno napisem vlastne skusenosti :grinning:
25. okt 2005 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak, ešte k tomu Kochovi, teraz mi zistili nejaký bacil, vraj je dosť hnusný a veeeľmi ťažko sa lieči, dá sa to len gentamicínovými injekciami, čo by znamenalo koniec dojčenia, keď som sa pýtala kde som to mohla chytiť ( hneď som upodozrievala muža - chudák), tak mi MUDr. povedala, že to môže byť aj zo zle sterilizovaných nástrojov v pôrodnici...
2. nov 2005 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: ahojte, neviete náhodou ako to chodí s rodením v zahraničí?koľko sa za to platí a či je to vôbec možné?
2. nov 2005 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
darinka, co myslis pod pojmom zahranicie? Zavisi podla krajiny.
2. nov 2005 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam na mysli rakúsko. :wink:
2. nov 2005 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, tak to by zaujimalo velmi aj mna :wink:
2. nov 2005 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ahojte ja budem rodit tu u nas v HAndlovej pri prievidzi lebo tu byvam a je tu aj perfektna porodnica a zatial som nepocula nikoho sa stazovat len dufam ze male bude hlavne zdrave.
19. jan 2006 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babena a kedy máš termín? Ak to nie je tajomstvo... :wink:
19. jan 2006 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor tak sme zistili, že už je pre nás výber pôrodnice aktuálny. čo som zaregistrovala - trenčianska pôrodnica je vynovená. (ale zvonku vyzerá stále rovnako)
20. jan 2006 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sue no zatial mi to dali na 9.8. este casu ale ja sa nebojim
20. jan 2006 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takže si ešte pomerne čerstvá tehuľka :slight_smile: veľa zdravíčka prajem - tebe aj bábätku a samozrejme aj tatkovi - aby sa mohol o vás dobre postarať :slight_smile:
Inak kočky...včera som čítala o Štiavnici - veľmi sa mi tam páči, len ma desí, že nedávajú epidurálku. Viem, že keď to zvládli naše mamky bez, mala by som aj ja...ale predsa len...radšej by som s epi... Myslíte, že nedajú za žiadnych okolností?
20. jan 2006 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babena tam rodila bratrancova priatelka uz dve deti oni byvaju v senci ale ona je tiez z handlovej a kedze ma ta nemocnica super odporucania aj alternativne porody chodil rodit tam :wink:
20. jan 2006 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemate nejake referencie na MT?
23. jan 2006 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milá *terqa*..ja som rodila v MT 15.2.2006...bol to priam rozprávkový pôrod,nesmierne príjemné prostredie,personál a v neposlednom rade aj lekári...ODPORÚČAM :slight_smile:
30. mar 2006 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze mimi bolo do roka od svadby?
30. mar 2006 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expertka8: my sme na tom tak isto ako ty, svadba v aprili ( 16.4.2005) a babo vo februari (1.2.2006) :slight_smile:)
Len nie v MT ale v BA ( Antolska). Mate dievcatko alebo chlapceka ? My mame Filipa ;)
30. mar 2006 o 22:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..presne tak,bábo sme mali skoro do roka ..na čo sa brániť najprirodzenejšiemu prejavu LÁSKY ako je dieťatko??? ...máme xlapčeka..DÁRIUSA :slight_smile: ..krásne meno,aspoň pre nás a malému sa skutočne hodí :slight_smile: ...
31. mar 2006 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terqa, ja som rodila 27.11.2005 v Martine a mozem potvrdit to co napisala expertka8, bola som velmi spokojna. Som sice zo Ziliny, ale rozhodla som sa rodit v Martine....pretoze to prostredie sa tam vobec neda porovnat so zilinskym, bola som sa tam dokonca aj pozriet a koniec koncov tam rodila aj moja kamaratka dva mesiace predo mnou.o sa tyka personalu, tak ten bol tiez velmi mily a nakoniec musim povedat, ze tato nemocnica poskytuje aj EPI. Je to len na tebe ako sa rozhodnes.... :wink:
1. apr 2006 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....expertka8, tiez som rodila v Martine, a tiez ako aj ty a ena sme mali babatko takmer do roka, brali sme sa vo februari a maly Filipko sa narodill v novembri :wink: Prajem vam fsetko dobre a vela zdravicka :wink:
1. apr 2006 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..*katiatko*...Tebe a vôbec všetkým mamičkám želám len to najkrajšie,najmilšie,najšikovnejšie v podobe našix anjelikov:slight_smile:..deti sú skutočne Boží dar:slight_smile:..ja som obidve svoje deťúrence porodila aj za pomoci EPI...skvelá vec..len odporúčam :slight_smile: ...dokonca aj manžel sa podujal na *náš spoločný pôrod*..pretože pri *všetkom* sme boli od začiatku spolu..neopísateľný pocit ...som mu za to nesmierne vďačná :dizzy_face:
1. apr 2006 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej expertka, mali sme svadbu v ten istý deň :wink:
3. apr 2006 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moja svagrina rodila v NZ v nemocnici a bola spokojna.. a v Hurbanove bude onedlho nova sukromna porodnica.. :slight_smile:
3. apr 2006 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kamaratka rodila v nemocnici v SA,lekari na vysokej urovni,ale jej manzel vravel,ze hygiena hrozna.. :frowning2: ,takze vsade sa nieco najde..
3. apr 2006 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..tilly......jéééééé..vážne :slight_smile: ..mali sme svadbu v ten istý termín..mali sme 1. výročie,že??? :wink: ...aj ste si pospomínali?..milujem tulipány..mala som z nix aj svadobnú kyticu,takže manžel stavil na istotu a dostala som *opäť* kyticu tulipánov :grinning:
3. apr 2006 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expertka8: aj ja som mala svadobnu kyticu z tulipanov ;)))))) a tiez celej vasej rodinke prajem strasne vela zdravicka a pohodicky. Ty mas uz dve deticky??? Na tej fotke vyzeras velmi mlado :sweat_smile: A este by som sa ta xcela opytat, obe deticky si porodila spontanne, alebo si rodila aj cisarskym rezom....? :wink: Tiez som mala EPI....super vec.
4. apr 2006 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.. :slight_smile: ..ďakujem za kompliment..manžel stále tvrdí,že má pri sebe mladé mäso :slight_smile: ..zisťujem,že máme veľa spoločnýx maličkostí..ale veď celok sa skladá práve z nix,že? :dizzy_face: ..dcérku som mala v 19..je viem,bola som strašne mladá,ale nikdy som neoľutovala,že ju mám...bolo to ťažké obdobie,pretože som xodila ešte do školy,ale zvládli sme to...obidvox drobcov som porodila spontánne...a mám medzi nimi rozdiel takmer 8 rokov...
4. apr 2006 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš