Ktorá je naj pôrodnica na Slovensku? Čo ponúkajú?

lubik
9. aug 2005

neviem, či už tu niečo také bolo alebo nie, ale okrem toho, ako sa "robí" chlapec alebo dievčatko, ako sa budú volať, je dosť podstatný aj výber pôrodnice. mňa by zaujímalo, ktorá čo ponúka, koľko to stojí, kde by som sa k takýmto informáciam (o ponúkaných službách) mohla dostať, atď. zaujíma ma hlavne západné slovensko, prípadne sever a stred. síce to ešte nie je naliehavé, ale chcela by som si urobiť ako-taký obraz. díky moc.

expertka8
5. apr 2006

...pollyanna...bola si aj na rannej vizite 16.2.2006 ???? 🙂 ..č.izby 8 🙂

katiatko
6. apr 2006

ahojte pollyanna a expertka8, pollyanna, tak je dost mozne, ze sme sa tam stretli na rannej vizite niekedy koncom novembra, nemas nahodou take blondave vlasky a robila si sice ranne vizity, ale v tomto obore v buducnosti robit nexces.... 😉 🙂 😉
expertka8, ja som lezala na 5 - ke 😉 a uz mas zasa inu fotecku c c c 😵

expertka8
6. apr 2006

..čawte babenky..ufff..konečne som dokončila album..malý mi pri tom zaspal na ruke 🙂 ..som asi univerzálna matka 😀 teraz k veci🙂...ja som mala pri pôrode aj manžela,bolo skutočne oveľa ľahšie!

katiatko
6. apr 2006

...aj ja som mala pri porode manzela....ale nakoniec to skoncilo teda tym cisarskym..... 😠 ☹

katiatko
6. apr 2006

expertka8, to snad nemyslis vazne, ze na tulipany mas slabost 😀 😀 Aj ja ich mam veeeeeeeeeeeeelmi rada, dokonca som ich tiez mala vo svadobnej kytici 😵 😵

expertka8
6. apr 2006

..prosím Ťa...čo máme ašte spoločnééééé????? 😀 😀 😀 ..nejako sa nám to množí 😵

katiatko
6. apr 2006

hahahaha 😀 Vsetky jarne kvietky milujem, ale tie tulipany su taka srdcovka 😵

expertka8
6. apr 2006

..povídej mi o tom...telepatka 🙂

katiatko
6. apr 2006

a najneradsej mam ruze, ani neviem preco 🙂

expertka8
6. apr 2006

..mám rada všetko čo je *IN*..ruže sú fajn,ale nie *COOL* 🙂 ..dobre sme si vybrali 😀

katiatko
6. apr 2006

ta pollyanna, bude asi ta holka,ktora codila po tych vizitach, ale ona nam vtedy spominala, ze aj tak nexce robit v tomto odbore, ak je to teda ona, bola to taka chuducka blondinka 🙂

expertka8
6. apr 2006

..priznám sa,že na našu vizitu prišlo toľko lekárov a medikov,že až strax 😅 ..takže ja nemám o nej ani šajnu ☹ ..prečo nexce robiť v obore?

katiatko
6. apr 2006

...povedala, ze toto moc nemusi, ze to radsej prenecha silnejsiemu pohlaviu - chlapom a, ze si radsej vyberie nieco ine.... 😉 Prave som vyskusala avivaz 😵 A nevypadaju mi vlasy??????? 😨 😨 🙂

expertka8
6. apr 2006

..neboj🙂...ja už to takto robím 5rokov a videla si na fotkáx,že ešte *zopár vlasov mám* 😀 ..nedávaj si jej veľa,aby potom nevyzerali ako umastené...daj si do dlaní a takou nenásilnou formou votri do vlasov 🙂 tak čo?

katiatko
6. apr 2006

...uz som si to aj osusila a super....mam ich take lahke 😵 😵

expertka8
6. apr 2006

..to som rada,že to FUNGUJE 🙂 ..mám to osvedčené najmä na mojix kučeravýx vlasox..urobia sa mi potom také ukážkové kučery...vieš si predstaviť ako asi vyzerajú kučeravé vlasy,keď sa vyfúkajú bez použitia aviváže..???..*DŽIMY HENDRIX* je slabý odvar 😀 😀 😀

katiatko
6. apr 2006

ano, to si viem zivo predstavit, ja by som take kucery ani nesusila fenom.... 🙂 😅 Svoje si tiez bezne fenom nesusim,a le teraz ked ich mam cerstvo podstrihnute, tak si ich susim a ked podrastu, tak si ich necham vysusit len volne, uz budu take zabehnute.... 😀 😵

expertka8
6. apr 2006

..inak ..dobrá valsová téma v sekcii *TOP PORODNICA* 🙂 ..už ma tehuľky hrešili..vlastne aj Teba,že si z toho robíme súkromný xat 😲 😀 ..no čo????..veď aj v pôrodnici sa majú vlasy umývať,že??? 🙂 🙂

katiatko
6. apr 2006

cez obed tam vacsinou nikto nie je, ale ked tam nahodou ostanu dve babenky, tak sa medzi sebou rozpravaju, aj mi sme sa rozpravali.....ci to je zle????? 😠 😖
Ked tu nikto nechodi.....tak sa presunme na vydate tehulky a mamulky a tam mozeme tocit o hocicom....tuto to uz opustme 😉

pollyanna
6. apr 2006

nie nie, ja niesom ta blondava🙂 mam hnede vlasy a chcem robit gynekologiu porodnictvo🙂

pollyanna
6. apr 2006

pravdepodobne sme sa nestretli, ja som na porodnici na vizity velmi nechodila 😅 , to skor ak by som bola na porodnej sale... aj to asi skor ten november...

pollyanna
6. apr 2006

to je asi z hladiska mamiciek trochu nevyhoda fakultnych nemocnic... premelie sa tam dost ludi... aj ked sa snazime, aby sme vas zbytocne neznervoznovali... 😅

katiatko
6. apr 2006

pollyanna, ale inak perfektna starostlivost, takze ja nemam na tu porodnicu nijake krive slovo a ak sa ten MUDr. volal Krivus, tak je to super doktor, hlavne velmi mily a pohodovy 😉 😉

expertka8
6. apr 2006

..môj favorit je MUDr.Žigo 😵 😵 😵 ...aj vďaka nemu mám na samotný pôrod len a len príjemné spomienky 🙂

danciacik
11. júl 2006

Ma tu niekto skusenosti alebo ste poculi nejaky ohlas na nemocnicu v Kežmarku alebo v Poprade? 😕

anetta
11. júl 2006

,,,ahojte maminky,,ja som sa chcela spytat ci nema niektora z vas skusenosti s nitrianskou porodnicou?

alexandra
11. júl 2006

Kocky na www.porodnice.sk je ku kazdej veeela nazorov 🙂

danciacik
12. júl 2006

vdaka 🙂

peja
12. júl 2006

kolega mi spominal, ze v nejakych novinach boli hodnotenia nemocnic - vseobecne od A (najlepsie) po D a v D-cku ze boli len dve - fakultna nemocnica na Mickiewiczovej(co je pochopitelne) a Koch .... len pre info 😉

mucilienka
12. júl 2006

peja, koch? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre