Ktorá je naj pôrodnica na Slovensku? Čo ponúkajú?

lubik
9. aug 2005

neviem, či už tu niečo také bolo alebo nie, ale okrem toho, ako sa "robí" chlapec alebo dievčatko, ako sa budú volať, je dosť podstatný aj výber pôrodnice. mňa by zaujímalo, ktorá čo ponúka, koľko to stojí, kde by som sa k takýmto informáciam (o ponúkaných službách) mohla dostať, atď. zaujíma ma hlavne západné slovensko, prípadne sever a stred. síce to ešte nie je naliehavé, ale chcela by som si urobiť ako-taký obraz. díky moc.

katiatko
5. apr 2006

expertka8, mame tu svadobny album, tuto hla 😀 http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

ale vas som tiez nenasla 🙂

expertka8
5. apr 2006

..jééééé..malý ja rozkošný 🙂 ..pripomína mi Daja 🙂 ...máš pravdu,váš som si nie raz pozerala,len som nevedela,že si to mám dať do súvisu s Tebou 😵 ..aj ja som xcela dať foto,ale najprv by sme to museli upraviť...neberie mi to:(..takže zatiaľ posielam foto na mail🙂..ak mi dáš adresu,uvidíš nás *v plnej kráse* 🙂

katiatko
5. apr 2006

expertka8, poslala som ti mail do tvojeje internej posty tu na www.mojasvadba.sk. 😵

expertka8
5. apr 2006

..katiatko..fotky sú odoslané..dúfam,že dorazili v poriadku..no nepopdobajú sa naši malí???? 🙂

katiatko
5. apr 2006

ezpertka8, bola som kojit, no ale zlatucki ste - fseci....aj svadobne fotky su krasne, mas asi, podla mojich prepoctov, nejakych 27 - 28 rokov, fsak??? A ten maly anjelik, je strasne peknucky 😅 😵 🙂 Podobaju sa, su to obaja taky puckovia....prajem hodne zdravicka a pohodicky 😉 Moj mangel ma z Martina starych rodicov, ale stary otec mu zomrel v oktobri 2004 na rakovinu, bol dlhe roky primarom v Martin. nemocnici ako rontgenolog MUDr.Kostra....ale robil aj v Ruzomberku a tusim aj v Ziline....

katiatko
5. apr 2006

expertka8, teraz ja trochu od veci, ty si tiez Katka ako aj ja.... 😀 Ja si tiez farbim vlasy na cerveno 😉 A tie tvoje vlasky sa ti same tak tocia alebo to mas nejaku specialnu upravu na nich???? 😉

expertka8
5. apr 2006

..to je ale náhodička.. 😵 ..už skôr som písala,že máme asi veľa spoločnýx detailov🙂..aj ja mám meniny 25.11. 🙂 ..a tiež si farbím vlasy na červeno..zabijem sa,keď z týx mojix lások *šediviem*xixi...ak mi tie kučeravé vlasy xváliš,OK..odkážem našim 😀 😀 😀 ..ale mám 1 trik ako mať pekné vlasy..po umytí si dať na ne aviváž..mám to odskúšané 😎

katiatko
5. apr 2006

hihi, to skusim....by ma to asi nikdy nenapadlo.... 😀 😀 A tie kucierky mas svoje??? A ak budes ma teste aj vtedy narodeniny ako aj ja, tak to uz nemoze byt nahoda 😀 😀 😀

expertka8
5. apr 2006

..kučery mám po otcovi..aspoň niečo mi dal,čo mi nikto nevezme 🙂 a to je to jediné,čo mi tu po ňom ostalo...ak máš narodeniny v decembri..odpadnem 🙂 ..musím sa potom mamy opýtať,kde bol oco v období dec./78 xixi 😀 😀 😀

katiatko
5. apr 2006

...tak to nie, ja mam narodeniny 1. augusta 1977....vyzera, ze som starsia 😨 🙂 😎

expertka8
5. apr 2006

c,c,c..vážne to tak vyzerá..ale nie na fotkáx..vyzeráš mladučko..do kelu..teraz to vypálilo,ako keby sme už boli *staré páky* 🙂

katiatko
5. apr 2006

Filip sa mal narodit v decembri, 11.12. 😉

expertka8
5. apr 2006

..ja 10.12. 🙂 ..más sa na čo tešiť..deti-strelci..mama by vedela rozprávať🙂

katiatko
5. apr 2006

narodil sa sice o dva tyzdne skor, ale aj tak je strelec 😉 ....................no to som zvedava 😲

expertka8
5. apr 2006

..hm..sám si vybral ten NAJ čas kedy xcel prísť..inak by ste mali doma kozorožca 🙂 ...myslím,že aj strelci čoskoro začnú vystrkovať rožky,aj keď nie sú *parohaté* znamenie 😀

katiatko
5. apr 2006

expertka8, mne sa v tej martinskej porodnici velmi pacilo to prostredie a tiez ma velmi potesilo to porodne kreslo....ked som v Ziline videla to stare uzke, tak mi prebehol mraz po chrbate... 😝

expertka8
5. apr 2006

..aj mne sa tam nesmierne páčilo..všetko..a ja som si to navyše mohla porovnať s obdobím,keď som tam rodila dcéru v 98..vtedy to len bola silná káva ☹

katiatko
5. apr 2006

ano, pocula som o tom, ze to tam nebolo moc lakave, ale nastastie casy sa menia a aj vdaka tomu som mohla rodit, tam kde sa mi viacej pacilo....a nepozerala si nahodou relaciu s Andym Krausom, ked tam bol, majster sveta vo vabeni jelenov? 😀 Volal sa Rober Stancel. 😉

expertka8
5. apr 2006

Pozerala..nasmiala som sa ako puk 🙂 prečo?

katiatko
5. apr 2006

no super, ja len, ze ho poznam, jeho zena bola so mnou v porodnici na izbe, maju maleho Felixa a narodil sa den po Filipkovi....takze sme na izbe boli dve s rovnakymi inicialkami nasich deti Felix Stancel a Filip Sulgan 😀 😀

expertka8
5. apr 2006

...ja som bola na izbe s mamičkou,ktorá mala bábätko na JISke..malo len 900g..takže zo začiatku dosť plakala ,najmä pri pohľade na nás dvox ..ja a Dajo..postupne sme si veľmi *padli do oka* a nakoniec mi až bolo ľúto,keď odxádzala ☹ ..o pár dní sa situácia zopakovala u nás..Dajo dostal silnú novorodenec. žltačku,tak mi ho zobrali..úplne..a ja som ho xodila pozerať..najhorší bol odxod domov bez Dajka..skoro mi srdce puklo 🙄

katiatko
5. apr 2006

expertka, ale hlavne, ze je teraz uz fsetko oki a v poriadku 😉 Nas Filip tiez chytal pri odchode zltacku, povedali mi, ze este pockame na jeden vysledok a ak bude oki, tak pojdeme domov a ked nie, tak ma presunu o poschodie nizsie na izbu, ale fsetko bolo oki, tak sme sli domkov 😵
A k tomu 900g babatku, si take male ani neviem predstavit, chudatko male, co sa narodilo skor???Alebo mala nejake problemy????
My sme sa tiez pekne s Nelkou, manzelka vabica jelenov 😀 , skamaratili a tiez jej bolo luto, ze uz odchadzame, ale sme v kontakte a obcas si napiseme.... 🙂 😉 🙂

expertka8
5. apr 2006

..to bábätko sa narodilo skôr ako sa malo..ale tá pani to neskôr niesla veľmi statočne..dokonca sme sa aj zasmiali na rôznyx *vtákovináx*..škoda,že som si nevypýtala kontakt na ňu 🙄

pollyanna
5. apr 2006

babenky, podla toho, co ste pisali o tom doktorovi to bol asi Dr. Krivuš🙂

katiatko
5. apr 2006

pollyanna, naozaj to bol doktor Krivus??? 😵 Xcela by som velmi vediet ako sa vola.....

katiatko
5. apr 2006

expertka8, ty si riadna expertka8, uz tu mas ine foto malickeho, zlateeee.... 😵 A uz si si stihla spravit aj fotoalbum, no parada - sikulka si 🙂

katiatko
5. apr 2006

pollyanna, ale to meno mi je akesi povedome, tak mozno ano, ty ho poznas????? 😉

katiatko
5. apr 2006

pollyanna, keby mal ten doktor niekde nejake foto, napr. na stranke martin. nemocnice, tak by som ho hned spoznala, ale ta stranka este nie je poriadne dokoncena.... 🙂

pollyanna
5. apr 2006

Ja studujem v Martine medicinu a tento rok som sa dost casto vyskytovala aj na gynekologii, myslim, ze podla popisu by to mohlo byt on.

pollyanna
5. apr 2006

inak, co ste pisali o Dr. Zigovi... je to fakt skvely clovek a porodnik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre