Ktorého gynekológa v okrese Prievidza odporúčate?

slnyecko
5. mar 2009

Chcela by som zmenit gynekologycku,nakolko s tou terajsou niesom vobec spokojna...A kedze cakam druhe babatko,nechcela by som nieco zanedbat.Baby ktore ste s PD poradte dobreho gynekologa...

vlasatica
15. jún 2015

potrebujem dobreho gynekologa. chodila som k hudecovi.po odchode Mifkvej do bojnic som odisla aj ja do Handlovej k Sonogovej. Nemozem sa o nej vyjadrit kladne.Takze potrebujem odbornika ktory bol aspon na takej urovni ako pan doktor Hudec. Bohuzial ☹ Ak mate niekto skusenosti s dr Zelenikom, Sviezenym alebo Zuzanou Bakovou. alebo mi poradte niekoho dobreho. Dakujem

aklachim
4. jan 2017

Je na UNIklinike nejaká nová doktorka?

monika4991
29. aug 2017

Ahojte potrebovala by som nejaké aktuálne informácie ohľadom gynekológov v okrese Prievidza. Momentálne chodím k doktorke mihalovej do Bojnic. Nie ze by som nebola spokojná ale chcela by som hlavne niekoho v pohode kto ma aj vlastné Sono.

tdli
14. mar 2018

Ahojte,neviete mi niektorá potvrdiť či Dr.Lanyi ordinuje už iba do konca tohto roka?Keď som od neho dnes odchádzala z ordinácie, niečo také vravel do telefónu. Ďakujem

lenaxi
14. mar 2018

chodim k dr.Furovi a podla mna je super

bibijenny
25. apr 2018

Mudr. Nidal Abuthaima

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre