Ktorého gynekológa v okrese Prievidza odporúčate?

slnyecko
5. mar 2009

Chcela by som zmenit gynekologycku,nakolko s tou terajsou niesom vobec spokojna...A kedze cakam druhe babatko,nechcela by som nieco zanedbat.Baby ktore ste s PD poradte dobreho gynekologa...

lenka27187
28. apr 2011

Ahojte Baby.Ja som rodila v Bojniciach v roku 2007.Tehotenstvo bolo v poriadku az do dna D kedy sa mal narodit moj syncek.Doma mi pomali odtekala plodova voda tak ma moji rodicia odviezli do nemocnice.Nemala som kontrakcie tak mi dali vyvolavacku a lezala som a moja mama pri mne sedela.po 2 hodinach som sa neotvarala tak som pockala na vyzitu kde dosiel pan primar Durcenka a pozrel ma.poslal ma na sono a so mnou aj sestrickum ktora tu praxovala.Pocas cesty na sono som dostala slabsie kontrakcie a sestricka namiesto toho aby mi pomohla stala vedla mna a pozerala ako sa drzim steny a nevladzem.na sone mi povedali ze to bude velke babo a ze by som mala ist cisarskym inak to nedopadne dobre.a viete co nato povedal durcenka?BUD PORODIM NORMALNE ALE.....on si hazarduje so zivotom ludi ako sa mu zachce.nakoniec mi zvysili davku vyvolavacky a isla som rodit.maleho som nemohla vytlacit aj po nastrihnuti tak sa mi zvalili na brucho a celu az po konecnik ma roztrhli.zosivali ma asi 2 hodiny a mali mal vyklbene ramienko ako ho tahali a bol priduseny.mal 4100 g a 51 cm.a ja nizka a chuda.oci som mala zatvorene a na druhy den som mala bielka totalne zaliate krvou.ked ma otec videl rozplakal sa.asi tyzden po porode som doma lezala lebo som sa nepomla postavit.mali plakal tak som isla za nim a ak som sa postavila tak zo mna vysla zrazena krv.v naruci som mala dieta a stala som v kaluzi krvy.volala som mame a sanitku.v sanitke ma napichovali a bola som tam dlho a este v ten den ma cistili.nasi uzasny doktory ma dobre nevycistili a nehali mi tam blanu placenty a dostala som zapal.cistil ma pan Lanyi a som mu zato vdacna.mama sa potom informovala a zistila ze keby to mam v tele este 2 dni tak zomriem na otravu doma v postely vedla mojho cerstvo narodeneho dietatka.uz presli 4 roky potom a ja by som chcela velmi babatko,no mam strach ci ho vynosim,ci vlastne otehotniem a kam rodit.uz sa nam dlho nedari mat babatko a zajtra idem na gynekologiu sa informovat ci mozem mat este babatko.mozete mi poradit ako presne povedat doktorovi co je vo veci.dakujem

rosaria
30. jún 2011

@lenka27187 to je hrozné, je mi to ľúto čo sa Ti stalo, ja sa hrozne bojím pôrodu, chcela som si zajednať dr. ďurčenku, ale čo počúvam ľudia si ho buď absolútne chvália alebo naopak majú skúsenosť ako ty. Neviem čo robiť...

drnduliak
30. jún 2011

@rosaria no tak toho by som neodporucila ani svojmu najvacsiemu nepriatelovi... 😖

andrea7755
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myreason
23. nov 2011

ahojte, ja plánujem prejst k Lánymu...treba mu zavolať,či ma zoberie alebo môžem nabehnut k nemu rovno s kartou? a ordinuje v nemocnici,že?

drnduliak
23. nov 2011

holky su podla vas kvasinky dovod na akutnu navstevu gyneokologa, alebo sa liecite same?

danicapd
27. nov 2011

@andrea7755 To mozem len potvrdit, Gazo je dobry uchylak, to iste ako Durcenka.

adena13
8. jan 2012

ahojte.drnduliak kvasinky sama nepreliečiš.bohužial,mám s tým dlhodobé problémy od pôrodu mám často výtoky spojené s mikózou.som z toho nešťastná.uvažovala som aj o zmene gynekológa lebo mám pocit,že ma poriadne nevyšetril.a dievčence podržte sa,je to ten super ospevovaný doktor lányi.ja osobne nie som s ním spokojná.pripadá mi,že k môjmu problému pristupuje dosť benevolentne.posledne som bola u neho v septembri,keď mi to zase začínalo.ja som ho požiadala o kultiváciu!!..nakoniec mi cez telefón oznámil,že je to vporiadku..no bohužial,teraz je to už úplne zlé..ani sa mi o tom nechce písať.Kúpila som si aj drahé lieky v lekárni,skúšala som sa sama liečiť,no nepomáha to.A čo je najhoršie na tom,chceli sme s manželom po tom septembri zapracovať na miminku ale v´daka mojim problémom sa to nepodarilo..bohužial,už mám dosť rokov a asi ostaneme len pri tom jednom.. ☹ ..a za to viním z časti aj môjho gynekológa..máte niektorá skúsenosti s dr.keszedym?

natalia
8. jan 2012

čaute kočky,aku mate skusenost s Mudr.Perkaczom na uniklinike?Ja k nemu chodim už roky. Len malo komunikuje sa mi vidí.. ☹

drnduliak
8. jan 2012

@adena13 no bola som s tym, lebo mam tiez casto tieto problemy a tiez mam pocit, ze to doktori tak beru, ze sak co otravujem, bezna vec, kup si mast a cipky v lekarni a hotovo...ale teraz aj doktor uznal, ze mam rozsiahlu infekciu, takze som vyfasovala kadeco a 3 tyzdne sa s tym trapila...fakt super 😠

adena13
9. jan 2012

drduliak,aké vyšetrenia ti spravil,keď konečne zistil,čo ti je?u ktorého dr. si ak smiem vedieť?

drnduliak
10. jan 2012

@adena13 najprv som bola u mihalovej ale prestupila som k hudecovi...vysetrenie nejake spacialne mi nerobil, ani ster, len ma pozrel a povedal, ze to tam mam zdurene a zapalene...brala som aj nejake tabletky plus mast a cipky...

alka221
30. jan 2012

@adena13 mas na mysli dr. koszegyho? na uniklinike? u toho som ja..

adena13
1. feb 2012

alka221 ako si s ním spokojná?počula som aj,že sa u neho dlho čaká a že sa nedá objednať na vyšetrenie.. 😒

monik412
1. feb 2012

adena13!môžem ti odporúčiť!je vynikajúci.zachránil mi dcérku pri pôrode a druhú dcérku mi perfektne riešil rizikové tehotenstvo.a je perfektný gynekológ.

alka221
6. feb 2012

@adena13 ahoj na vysetrenie sa da objednat sa mi zda, ja som na preventivku objednana, avsak dlho sa caka ked si neni objednana..inak som s nim velmi spokojna, tak dve hodiny radsej pockam v cakarni ako keby sa mam bavit so zlym lekarom..aj ako tehu som bola u neho, no fakt spokojnost..ma aj sono,takze nemusis nikam chodit, a teraz sa chystam si dat mirenu..takze tak..ak este mas nejake otazky v klude napis,

adena13
6. feb 2012

ďakujem monik412 aj alka221 za vaše reakcie.asi naozaj k nemu prejdem, i keď sa u neho dlho čaká, čo u dc.Lányiho som nezažila..no možno aj to o niečom svedčí 😒 ak tam prejdem,dám vám vedieť.zatiaľ pa

alka221
6. feb 2012

@adena13 jasne daj vediet, som zvedava, ale podla mna budes spokojna je ozaj vyborny..aj pokeca aj pozartuje, aj vysetri..mozno preto to u neho aj tak trva, lebo sa jednej dlho venuje, ale radsej nech vsetko prestuduje, a potom aj vie..a nie len odoka ze co asi ta trapi 🙂 daj vediet, prosim ale oznac ma aby mi potom prislo upozornenie, nesledujem casto temu..drzim palce

monik412
9. feb 2012

alka221 máš pravdu vie aj požartovať.a keď mám nejaké otázky vie mi aj poradiť a príjemne aj povysvetľuje ako sa ten problém dá vyriešiť.keď som bola tehotná z druhou dcérkou a mala som rizikové tehotenstvo-hrozil mi predčasný pôrod.mala som ísť ležať do nemocnice len som manžela mala v zahraničí a nemala som kde nechať staršiu dcérku.tak mi dal číslo na mobil že keby sa niečo dialo mám mu zavolať hocikedy.

sorinka
10. apr 2012

Dobre ranko, tiez by som potrebovala poradit s gynekologom bola som u Mihalovej v bojniciach ale som sa odhlasila uz v januari a doteraz som to nejka nevybavila neviete mi poradit kam mam ist..u *Hudeca som to skusala ale Dr. Mifkova ma odpalkovala uplne ze co chcem oni maju plno tak neviem ci je v tom rozdiel ci je tam ona lebo este v januari som tam bola sa opytat a Hudec povedal ze mam doniest kartu a ze ma zoberie a potom vo februari toto.. tak neviem ten Dr. Koszeghi je teda v pohode?
Dakujem vopred za odpovede..

alka221
11. apr 2012

@sorinka je v pohode, odporucam ti ho 🙂 pisala som ti v tej druhej teme ale ak ta nieco zaujima vklude napis aj ip

sorinka
12. apr 2012

@alka221 dakujem a nevies nahodou ci prijima aj nove pacientky? asi tam skusim cinknut on ma aj sono ze?pisali tu uz o tom sa mi zda..da sa tam aj objednat alebo sa normalne caka?

alka221
12. apr 2012

@sorinka po vacsine objednava..cakanie je nadlho.ma aj sono.. a ci berie to neviem skus mu zavolat ale radsej osobne radim, sestricka ma stiseny telefon, stalo sa mi ze som volala aj 5krat a nikto nedvihne 😒

sorinka
13. apr 2012

@alka221 dakujem za info 😉

monik412
13. apr 2012

Koszegyho môžem odporúčať.kamarátka mala v tehotenstve problém.a jej gynekológ mal dovolenku.a v nemocnici ju ešte viac primár doplašil a vyhrážal sa jej sprostosťami že musí isť ležať.chvála bohu že už tam nebude alebo už nieje primárom.zavolala som Koszegymu piatok večer a ochotne moju kamarátku v pondelok ráno pozrel a uistil ju že je v poriadku a nemusí sa ničoho báť.a vôbec nemusí isť ležať.

adena13
24. apr 2012

ahoj alkka221 aj sorinka.Tak už som konečne oficiálna pacientka dr.Koszegyho.Som šťastná,že ma zobral.Sorinka,ja som tam najskôr volala,sestrička ma odhovárala akurát preto,že u nich sa dlho čaká.Tak som tam nabehla v utorok okolo 10h a bola tam len jedna pacientka.mala som šťastie,lebo sestrička ma vzala aj vďaka tomu,že tam nik nebol.Tak mi urobili aj preventívku.baby,neodporúčam už nikomu Dr. Lányho.Vraví si Dc.,možno kedysi bol kapacita,ale potom,čo som sa dozvedela,že čo všetko mi neurobil na moje prekvapenie aj Dr.K. sa len potvrdila moja domienka o ňom.Bohužial,bola som u neho vyše 3 roky,počas ktorých mi nepomohol ale teraz verím,že som v dobrých rukách 🙂

zuzik311
12. sep 2012

ahojte baby no ja som u dr. Gaža a som spokojná. podľa mňa u každého lekára sa nájdu spokojní aj nespokojní pacienti. na jeho obranu musím povedať, že moja svokra k nemu prešla od nemenovanej pani dr. ktorá ju liečila x rokov dopovala hormónmi a nepomáhalo a on ju vyliečil za pár mesiacov.. takže fajn

bibinkaleo
6. jan 2013

neviete poradati ci dr. Gazo prijma este do ambulancie pacietky??? ci ma plno... nechapem kazdy ma plno a co take nove dievcata kam ma ju kua ist..
baby rozmyslala som ze ked ma nezoberie Gazo tak pojdem do ine mesta..kam chodite??? potrebujem ozaj dobreho gyndosa...co ma hlavne sono v ambulancii aby som nemusela pendlovat hore dolu kade tade...

bibinkaleo
25. feb 2013

som u Gaza a odporucam!!!pristup taky ako som uz davno nevidela!priamo pravdivo bez vseliakych trapnych omacok..pravda !odporucam poradil mi aj veci ktore by mi iny nepovedal...odporucam...!!zajtra tam idem znovu..

matricia
8. máj 2013

Dr. Mifkovu alebo Bakovu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre